Skocz do zawartości

Lato Na Moderatora - Podanie Drugie


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wojciech.

Wiek: Mam 18 lat.

Staż na forum: Prawie 3 miesiące, oczywiście przerwy były.

Doświadczenie w moderowaniu: Jest duże, miałem własne forum, nie jedno, siec tez prowadziłem już nie raz, uważam, że się nadam na te miejsce..

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Bardzo dużo, ile się tylko da.. Od 2h wzwyż spokojnie dziennie mógłbym przebywac.

Dlaczego właśnie Ty: Dlatego, że jestem ogarnięty, spełniam wymagania.. Pomagam sieci jak tylko mogę w rozwoju itp. Zrobiłem kod reklamy serwera Capture The Flag. Miałem własne forum już nie raz.. Wiem co i jak, znam regulamin forum. Sam napisałem regulamin ShoutBox Paweł mówił, że go nie długo doda. Jestem miły, spokojny i co najważniejsze ogarnięty. W czym mogę pomóc to zawszę pomogę. Dużo graczy mnie zna, i wiedzą jaki jestem.. Znam się na panelu i we wszystkim co jest związane z forum. Staram się o tą posadę to już moje drugie podanie. Na serwerze wszyscy mnie znają i na forum. Myślę, że się nadałbym na te miejsce.

 

 

1. Brak Warnych (Obowiązkowo) - Nie mam warnów.

2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) - Mam 18 lat.

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) - Mam dużo więcej.

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) - Jest prawie 50h.

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) - Będę spędzał nawet więcej.

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) - No pewnie. Jestem w końcu polakiem :D

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) - Prawie trzy miesiące.

 

Pozdrawiam, wszystkich.

 

DO AMN.

Policz sobie podanie tamte złożone 30 grudnia a grudzień ma 31 dni. Policz sobie akurat 7 dni minęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TakWiekZnam GO , mieliśmy razem sieć.DoświadczenieAle pawła się pytałem i mówił że podania można składać co tydzień na moderatora , 30.12.12 - 05.01.13 = 6 dni , więc nie wiem czy nie powinieneś dostać warna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minal rowny tydzien, .... Jestem na TAK , typek mily , pelnoletni , podanie bardzo dobrze rozwiniente , brak warnow , aktywnosc dobra ale moze byc lepiej =).Oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności