Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Ban BRUNON !


miko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Miko
Nick podejrzanego: BRUNON
IP podejrzanego: ip napewno jego posiadacie
Data (dzień, gg:mm) zajścia: dziś
Twoje demo: http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1410262037-de_dust2-1414352220-1414353780.zip
Rodzaj czita: Wh

Nazwa mapki: Only DD2
Czasy podejrzanych akcji:

1:20 wyczekuje modelu, model wybiega i go obija
3:19 Czeka kiedy model przebiegnie i dopiero się wychyla
3:26 Według mnie mistrzowska
4:26 niezła głowa
5:44 wie że kto tam jest, więc przebiega ale cofa się gdy go nie ma i bania
9:23 czeka i czeka, model wychodzi, chciał go zabić za szybko i nie trafia a strzela w idealnym momencie gdy on wychodzi
9:41 idealnie wychodzi z celownikiem od razu skierowanym na niego
12:17 idealnie wyczekuje modelu, model wyskakuje, strzela ale że stał kolega z teamu to go nie trafia
12:36 model biegnie więc szybko wyskakuje i go zabija
12:43 czyżby Deja Vu ? 
15:20 jakie to piękne patrzeć na galę, model ucieka chce wyjść za anarchii ale jeszcze zerka na środek ( szbyki zoom ) bo nagle ukazuje nam się model i szybka reakcja
15:29 model wybiega i go od razu zabija ( jak dla mnie nierealna tak szybka reakcja ) 
15:31 gdy zabił jednego to trzeba wyczekać i zabić drugiego :)
15:56 doskonała akcja, wybiega akurat tak aby zobaczyć model i go zabija ( wychyla się idealnie, nie za dużo nie za mało :)
17:32 proszę patrzeć jak kolega zabija model ale za ścianą stoi drugi ! :D dla mnie najlepsza akcja, bo ciekawe skąd wiedział że tam stoi 
18:45 mm :*
20:07 widzi że model bedzie wyżej, stał więc się cofa i przymierza ale za słaby refleks :(
21:46 wie ? skąd ? NO WIE ! 
21:55 dwa smoke ale go widzi, zabija i do tego głowa ? 
23:16 moja ulubiona 
23:23 widzimy jak wyczekuje biegającego modelu ale że model zmierza mu ku górze to celownik naszego agenta również :)
24:10 już wie że będą plecy, stoi i czeka ale zauważa że ma pake więc idzie ją podłożyć, chwilę później są plecy, przypadeg ? nie sondze :) 

Wszyscy potraficie tylko narzekać, dawać ssy, ale jak miał raz zrobione i wstawił czyste a nadal uważacie że jest odpalony to opiszcie demko, to dużo nie kosztuje, znaczy sie prawie bo mnie to kosztowało 4 godziny :D
Proszę o ocenę tego gracza bo jego akcje są nie realne :) 
IP /Nazwa serwera:193.33.177.101:27156
Pozdrawiam: Miko ! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dostałem admina na onlydd2, chciałem robić ss'y BRUNO ale pisali admini że on czysty. co do jego gry nadal uważam że nie gra czysto, używa wspomagaczy.

I przy takim zdaniu nadal pozostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1:20 wyczekuje modelu, model wybiega i go obija: ja słyszę jak zbiega

3:19 Czeka kiedy model przebiegnie i dopiero się wychyla: nic nadzwyczajnego

3:26 Według mnie mistrzowska: tez nic nie widze po prostu bania

4:26 niezła głowa +

5:44 wie że kto tam jest, więc przebiega ale cofa się gdy go nie ma i bania: Bańka na Tobie to + potem off

9:23 czeka i czeka, model wychodzi, chciał go zabić za szybko i nie trafia a strzela w idealnym momencie gdy on wychodzi; +/- słychać kroczki

9:41 idealnie wychodzi z celownikiem od razu skierowanym na niego: nie wychodzi na niego z celownikiem, leciały granaty więc to logiczne, ze tam ktos jest

12:17 idealnie wyczekuje modelu, model wyskakuje, strzela ale że stał kolega z teamu to go nie trafia +

12:36 model biegnie więc szybko wyskakuje i go zabija: zwykły kill

12:43 czyżby Deja Vu ? : tu tak samo

15:20 jakie to piękne patrzeć na galę, model ucieka chce wyjść za anarchii ale jeszcze zerka na środek ( szbyki zoom ) bo nagle ukazuje nam się model i szybka reakcja: - zwykła reakcja

15:29 model wybiega i go od razu zabija ( jak dla mnie nierealna tak szybka reakcja ) patrzył na galę, reakcja była prawidłowa.

15:31 gdy zabił jednego to trzeba wyczekać i zabić drugiego :)- nie wiem co tu podejrzanego.

15:56 doskonała akcja, wybiega akurat tak aby zobaczyć model i go zabija ( wychyla się idealnie, nie za dużo nie za mało :) ) może dlatego, że z piasku strzelali na romana? +/-

17:32 proszę patrzeć jak kolega zabija model ale za ścianą stoi drugi ! :D dla mnie najlepsza akcja, bo ciekawe skąd wiedział że tam stoi: nic tu nie widze podejrzanego, wyszedł z gali z awp.

18:45 mm :*+BB

20:07 widzi że model bedzie wyżej, stał więc się cofa i przymierza ale za słaby refleks :(+

21:46 wie ? skąd ? NO WIE ! malutki +

21:55 dwa smoke ale go widzi, zabija i do tego głowa ? +B

23:16 moja ulubiona no szybko dość +

23:23 widzimy jak wyczekuje biegającego modelu ale że model zmierza mu ku górze to celownik naszego agenta również :)HAHAHA + 

24:10 już wie że będą plecy, stoi i czeka ale zauważa że ma pake więc idzie ją podłożyć, chwilę później są plecy, przypadeg ? nie sondze :)nic tu nie ma. 

 

 

 

 

 

Decyzje ogłoszę jutro, gdyż muszę jeszcze raz na spokojnie zobaczyć demo. A dziś juz raczej nie zdarzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nakladam bana na gracza BRUNON za akcja z respa TT przy użyciu awp ponieważ są spalone. Decyzja raczej nie do podważenia. 

Edytowane przez natalja
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności