Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Skarga by z00fiL

LuBiS`_
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: z00fiL

2.Nick admina/gracza który zawinił: PlayBoy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 17:20 05.01.13

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Ja i nni gracze , wycinek

6.Opis sytuacji: Dostałem bana tylko ponieważ , że na [email protected] napisałem , że PlayBoy ma wh i oburzony dał mi bana na 30 min ???? i co to ma być prosiłbym o upomnienia admina

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: PlayBoy

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'Osadzanie Admina o Czity'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:1678905082'

[AMXBans] Your IP: '77.255.120.97'

[AMXBans] =======================================

bylem tego swiadkiem ten admin przesadza , jeszcze jednemu graczowi dal bana na 2 dni za bluzgi. To jest przesada mysle ze admin powinien zostac ukarany.

CO TO W OGÓLE JEST.ADMIN NAWET NIE MA CHYBA KONTA NA FORUM I GO MA ?!Ja niewiem , co się dzieje teraz z tym serwerem. Frugo i ten ciągle spamują , na dodatek playboy chyba na czitach leciał. (kolejny admin 2013 roku)

Guest Skrillex

Widziałem tą sytuację. Lubis napisał na [email protected]: PlayBoy whJa do playboya: Widzialeś? :DPlayBoy: Co??Ja: O wh Cie posądzają xDon juz na ogólnym:Kto mówi, że mam WH?Lubis: Jai po 30 sekundach ban...

Myślę, że jeśli Paweł chce utrzymać tą sieć w takiej świetności jaką wypracowali z Dawidkiem to za takie zachowanie powinny być surowe kary (Zawieszenie admina na 1 miesiąc / upomnienie pierwsze i ostatnie) .

pff nie rozumiem tego..Miałem admina, nagle go nie mam zero poinformowania mnie, aniol nie odpisuje.Patrze wchodze na forum patrze a tu skargi na nowych graczy którzy teraz maja admina.Bez jaj wchodząc na serwer i widząc ten spam na @ od 4/6 adminów az sie chce [email protected] Admin powinien zostac ukarany bez 2 zdan.Tyle ode mnie pozdrawiam po [email protected] Widze ze nawet moje posty pousuwali.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines