Jump to content

Szacunek


Lewy
 Share

Recommended Posts

Nick: SZACUNEK LUDZI LEWEGOPowód rezygnacji: Ponieważ Dymacz spierdzielił cały serwer , dał admina osobom których kurde nikt nie zna I NISZCZY SERWER PLUGINAMI.Coś od siebie: DZIĘKUJCIE DYMACZOWI.Rezygnuje z dd2.

Link to comment
Share on other sites

Tak zgadzam się z lewym, jeszcze trochę i ja zrezygnuje bo tam adminowie nie którzy zero ogaru... Jakieś poje**** pluginy wgrane są... VIP za darmo na 1h na test bez sensu... 0 gry tylko same lamerscy adminowie jak i pluginy. Dzisiaj matko dymacz mnie olewał właśnie chciałem w sprawie tego pluginu z nim pogadac a on mnie olewał innym odpisywał a mi nic ....Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Co do serwera zgadzam się. Jeszcze kiedy serwer był pod opieką latka23 było wszystko w porządku. Na serwerze non stop grało po 32 osoby (teraz mniej slotów). Adminów żadnych tam nie znam, non stop nie porządek na serwerze, aż odechciewa się grać.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się , serwer schodzi na dno. Za czasów latka było po 30 osób a teraz ledwo po 20 :) Niewiem po co powgrywał jakieś vipy na test , pluginy niepotrzebne...Ogarnij sie Matko !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy