Skocz do zawartości

Szacunek


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SZACUNEK LUDZI LEWEGOPowód rezygnacji: Ponieważ Dymacz spierdzielił cały serwer , dał admina osobom których kurde nikt nie zna I NISZCZY SERWER PLUGINAMI.Coś od siebie: DZIĘKUJCIE DYMACZOWI.Rezygnuje z dd2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z lewym, jeszcze trochę i ja zrezygnuje bo tam adminowie nie którzy zero ogaru... Jakieś poje**** pluginy wgrane są... VIP za darmo na 1h na test bez sensu... 0 gry tylko same lamerscy adminowie jak i pluginy. Dzisiaj matko dymacz mnie olewał właśnie chciałem w sprawie tego pluginu z nim pogadac a on mnie olewał innym odpisywał a mi nic ....Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera zgadzam się. Jeszcze kiedy serwer był pod opieką latka23 było wszystko w porządku. Na serwerze non stop grało po 32 osoby (teraz mniej slotów). Adminów żadnych tam nie znam, non stop nie porządek na serwerze, aż odechciewa się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , serwer schodzi na dno. Za czasów latka było po 30 osób a teraz ledwo po 20 :) Niewiem po co powgrywał jakieś vipy na test , pluginy niepotrzebne...Ogarnij sie Matko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności