Skocz do zawartości

Ważne


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że się źle dzieje, trzeba temu zaradzić. A więc proponuję kilka rzeczy:

1. Usunąć Dm z Cod mod'a 8k lvl bo się lipnie gra.

2. Zrobić porządny only DD2/inferno/nuke bo ten jest zwalony

3. Dymacz nie może dawać adminów nie znajomym osobom, którzy nawet nie mają konta na forum.

4. Podania na admina muszą być lepsze np

[b] 1. Serwer: 2. Nick: 3. Imię: 4. Wiek: 5. Znajomość Amxx(0/10): 6. Mikrofon(Tak/Nie): 7. Składka(Tak/Nie): 8. Czas spędzony na forum: 9. Opisać siebie: 10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: 11. Linki do reklam: 12. Co zrobisz gdy:  -Ktoś używa dopalaczy;  -Gdy ktoś nadużywa micro;  -Nadużywa Kultury na serwerze; 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): 
5. Gdy ktoś składa podanie na admina ma się rozpisać itp

6. Proponuję alby dorobić serwer FFA albo 4Fun (znam osobę która posiada takiego serwa)

 

to wszystko proszę o wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić serwer tp bo inteligencja niektórych osób mnie przeraża. (only steam propnuje) To przyciągnie bardziej doświadczonych , ogarniętych i lepszych (względem gry) graczy.1. Serwer: jest niepotrzebny ponieważ każdy serwer ma dział do tego.Dymacz wgl nie ogarnia , powinien stracić rangę , usunąć admina dzieciom którym im dał admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwerem DD2 proponuję dać ESL mapki czyli ; nuke / train / inferno / dust2 i będzie się kreciło ładnie : ) i ogarnijcie tych adminów bo to banda dzieciaków wywyższających się adminem i spamowaniem @ i @@ banowanie za byle co itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom , za czasów Latka był full serwer ,a teraz ledwo 20.6 - Pewnie , 4fun :> A może chcecie PB ? Kumpel ma 14k gt , 17 slotowy , unikat , dzisiaj po 14-17 /17 osób było , ale na pukawce nie da sie serwerów przenosić i Paweł mówi że nie ma szans xD (Chodzi mi o to że jak nie przeniesie na Jego konto to nie ma szans)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze punkty są jak dla mnie najlepsze. Tylko znając życie Paweł będzie marudzić, że to i tamto. Co do DD2 to już pisałam gdzieś indziej, że jest teraz lipnie.. nie ma już takich samych dobrych adminów, a administracja się pogorszyła. Co do serwera Only Steam, nie wiem czy to przejdzie (tzn. mi to pasuje), ale zaraz będzie przez kogoś gadanie, że to się nie opłaca bo i tak nie ma u nas dużo graczy ze steamem. Ja bym zrobiła tak na okres próbny. Znam jeden niemiecki serwer ONLY DD2 tylko na platformie steam. I co? Non stop nawet do 3 w nocy serwer jest przepełniony i gra po 20+ osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przepraszam bardzo ale ja do 8001 się mieszać nie będę,a ja też nie jestem tutaj sam.Masz Kryptona Dawidka,ale do mnie zawsze wszystko idzie a potem zażalenia że tamto i sramto.Co do only dd2 to już uzgodniłem z dymaczem te wasze skargi i jutro sprawdzę i poprawię tego dd2.Dziwnym trafem serwery którymi ja się opiekuje są ogarnięe i są ciągle full.Po to są opiekunowi żeby się tym zajmować,ja zapierdał z 4 serwerami na raz nie będę bo i tak nie mam czasu na swoje bo zawsze jakiś spam się w ciągu 30minut zbierze.Na 4funa musisz poczekać na Semiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie gram na kodzie to się nie wypowiadam.2. To jak najbardziej. Z początku zajebisty teraz trochę się zepsuł .3. Dla mnie np to jest niedorzeczne, i np dać mu jakieś ostrzeżenie, że jak zrobi tak jeszcze raz to wywalony zostanie.4. Jak wyżej bez pierwszego pkt bo działy a tak to wszystko spoko :]5. To jest dla mnie nie potrzebne. W czym ma się rozpisać ? cały życiorys cs-a a przy okazji swój ?6. FFA mógłby być dobry :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie mam czasu na swoje bo zawsze jakiś spam się w ciągu 30minut zbierze.

Oferowałem Ci swoją pomoc w sprawie DR , mówiłem ze jak chcesz moge Ci pomóc - Ty nie , nie , dasz sobie rade , Coda i dr nikomu nie dajesz pod opiekę , więc po co piszesz teraz że i tak ledwo ogarniasz swoje serwery ?:> Mysle ze sprawa zamknięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł zrób na tym only dd2 esl map.... To przyciągnie graczy.. Pytałem ich ostatnio to wyszło że chcą esl map. A Ty amn nie wiesz czego -_- nie chce dac Ci ftp? Paweł Ci nie da ftp do DR ani nikomu bo za dużo w niego wjebał roboty i sam wszystko robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Amn nie będę tutaj robił spamu,ale wiesz czemu nie dam Tobie tego dostępu,albo nikomu innemu,a zresztą po co mam ci dać komuś opiekuna skoro tylko ja go reklamuje?Wytłumacz mi to,mam dać osobie która nic nie robi dostęp do tego co robiłem przez dłuższy czas,najlepiej wziąć serwer który już jest zrobiony i rozkręcony i jak zabraknie graczy uciec bo powiesz że ci się znudziło.Dobrze wiesz jak było z bf2 drugim razem tak nie zrobięDD2/inferno/nuke i pousuwam zbędne rzeczy na nim.TP to też dobry pomysł,więc też można o tym pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-, nie będę się z Tobą kłócił o to co było jak byłem z BF2 :>

 

TP ale only steam , ponieważ ogarnięty serwer TP przyciągnie wielu ogarniętych graczy (kulturalnie i wiekowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Najlepiej z DD2 only steam... To nie wiem gdzie ja będę grał. Tylko na DD2 tu gram bo Codów nie lubię ani dr'a. Podejrzewam, że kilku graczy twierdzi tak samo jak ja. Jak chcecie Only Steam to zróbcie nowy serwer a nie zmieniac DD2... Do DD2 dodac esl mapki i bedzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

On powiedział żebyśmy zrobili TP only Steam nie only dd2 ^^ Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności