Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Terminator i eliminator to jest polaczenie według mnie niedorzeczne, klasa nieśmiertelna. wiele osób grając z perkiem Eliminator Rozrzutu jest ciężka do zabicia. Więc spekulacje moim zdaniem nad tym są zbędne.

Kumplu, klasa PREMIUM musi sie troche wyróżniać od darmowych :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminator i eliminator to jest polaczenie według mnie niedorzeczne, klasa nieśmiertelna. wiele osób grając z perkiem Eliminator Rozrzutu jest ciężka do zabicia. Więc spekulacje moim zdaniem nad tym są zbędne.

Kto gra Terminatorem? Dużo osób ? Ja wyliczłem jakieś 3-4 (razem ze mną) więc nad czym tu płakać , a eliminator tak samo jest dobry na strzelcu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze płatna klasa musi być lepsza, ale eliminator (mowa o perku) jest na tyle dobry ze gra sie z nim o połowę łatwiej, klasa ze stałym wyeliminowaniem rozrzutu będzie za mocna. A z umiejętnościami niektórych graczy inni trochę słabsi nie dali by sobie rady wogóle. Doprowadzi do tego to że albo będzie trzeba kupić premkę, albo opuścić serwer i sadzę że wiele graczy wybierze to drugie. Wiec pomylcie sami czy Terminator z eliminatorem rozrzutu to nie będzie za dobra klasa, wyróżniająca sie nawet od pozostałych premek?

Edytowane przez Looper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też , tamten kolega nie przeczytał chyba 2 razy co napisał.. ja tego wgl nie rozumiem.. Przecież to jest normalny perk!Gorsze są Platynowe itp. Mocarz przeczytaj to co napisałeś 2 razy i pomyśl czy to ma sens..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widocznie łapiesz perk, który daje niewidkę.

Poprawa statystyki u człowieka bez głowy? Na jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawa Czlowieka bez glowy ? hmmm ... nie wiem czy to ma sens ... gram ta klasa ostatnio mam lvl 100+ a jakos specjalnie nie daje rady zrobic jakiejs oszalamiajacej przewagi typu staty na mapie 50 / 2 lub cos w tym stylu ...

 

bardziej skupilbym sie nad zmiana u kapitana HE z 1/5 na powiedzmy 1/7 ... klasa ta i tak jest mocna bo ma 1/1 z AWP ... a to 1/5 z HE moim zdaniem strasznie czesto wchodzi ... tym bardziej ze na serwerze troche osob juz gra Kapitanami wiec nie ma rundy zeby kilka osob od granata nie zginela ...

Edytowane przez -_-
POPRAWA STATYSTYK, a NIE UMIEJĘTNOŚCI ^ ^ Nikt też nie powiedział, że trzeba ją poprawić na lepsze, może chcą ją osłabić w statystykach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że nie masz stat np 50/2 jak napisałeś bo to tylko klasa zwykła nie trzeba jej ulepszać i tak jest dobra ma 2 bronie i nie da jej się zabić strzałami w głowę. Jak napisał -_- to prędzej chcą tą klasę osłabić w statystykach niż ulepszyć :)

 

Ale terminator został już ulepszony i nie jest słabszy od strzelca ponieważ:

Strzelec ma: M4A1  z niego dodatkowe 5dmg+%inty

terminator ma: M4A1 i Aka-47 z nich dodatkowe 8dmg+%inty  oraz ogranicznik rozrzutu.

gdy grasz terminatorem nie musisz już polować na 2 perki (ogranicznik i eliminator) więc polujesz już na inne perki typu jakieś naboje, beton, pompa itd

 

Nie wiem po co na siłę chcecie wymuszać ulepszeń klas które i tak są dobre a terminator miał być trochę lepszy od zwykłych klas co i tak już jest moim zdaniem bardzo dobry...

Edytowane przez Siekatroniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odrazu 1/10 u kapitana zrobić. He u kapitana i tak jest bardzo słabe bo 1/5  powinno być 1/2 - 1/3 kapitan ma tylko awp i smiesznego digla i przy bliższych spotkaniach z graczem szanse na jego zabicie są minimalne a ty chcesz żeby jeszcze zmniejszylu mu he do 1/7. Kapitan powinien mieć dodatkowy skok. A co do terminatora to ta klasa jest słabsza od strzelca wyborowego, terminatorem walimy przykładowo po 20, a strzelcem wyborowym po 25 + terminator powinien być mocniejszy iż to klasa premium za którą się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest to, aby dodać ten plugin co jest na 4FuN, żeby można było dawać kicki z powodem.
@Edit Ale gdy masz dużo do sprawdzania to chyba łatwiej jest kiknac z powodem niż bawić się w komendy. 8/10 jest w 1 paluszki :)

Edytowane przez Buu.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kick z powodem da się dać na każdym serwerze - amx_kick [gracz] [powód] gdzie te 8/10 amx'a? :P

 

A kapitana nie ma co osłabiać, jak się mu da 1/7 he to on chyba nigdy nikogo nie zabije tym granatem

 

Dlaczego nie można użyć ducha/betonowego itp w małych pomieszczeniach?

Edytowane przez Sumekler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kick z powodem da się dać na każdym serwerze - amx_kick [gracz] [powód] gdzie te 8/10 amx'a? :P

 

A kapitana nie ma co osłabiać, jak się mu da 1/7 he to on chyba nigdy nikogo nie zabije tym granatem

 

Dlaczego nie można użyć ducha/betonowego itp w małych pomieszczeniach?

Pewnie jest to opcja żeby min nie stawiali, akurat ten sam klawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

i tak miny stawiają..

 

Karol, mógłbyś ustawić tak żeby żywi nie słyszeli martwych? Bo jak martwi sobie rozmawiają to trochę utrudnia.

To chyba źle patrzysz. Zabronione jest używanie perków w ciasnych pomieszczeniach (tutaj ustawia się daną odległość, nie da się wykryć ścian), więc skoro w danym pomieszczeniu nie da się użyć perku betonowe ciało, to na 100% nie da się położyć miny, bo przecież jest na to ten sam warunek ^ ^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności