Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Poprawiłem je, niektórym dodałem większe statystyki na start, a w innych poprawiłem ich teraźniejsze umiejętności.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Zabijaka też został poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem je, niektórym dodałem większe statystyki na start, a w innych poprawiłem ich teraźniejsze umiejętności.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Zabijaka też został poprawiony

 

A teraz możesz dodać TMP do Komandosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorskie były by lepsze wiadomo ;p

komandos nie ma szans z3by komandos dostal jakas bron, byla by za mocno. Ja bym i tak zrobil cos z tymi premkami nwm nie pasuje mi to strasznie i inni to samo mowia zeby cichy nir mial 1/1 kosy to kpina ale to tylko moje zdanie. Karolek jak bys chcial pomocy w questach albo cos pisz ;) i reset by sie przydal :)

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy mógł by mieć większą widoczność nie dużą bo na niektórych mapach w ogóle ich nie widać :/

wiekszą widocznosc to juz wgl ta klasa by sie nadawała do zwykłych nie na premke.

do tego komandos powinnien byc lekko osłabiony gdyz ta klasa jak dla mnie wgl nie odstepuje od tych co są zaliczane jako premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ci się komandos wyróżnia? Jest to słaba klasa choćby nie wiem jaki miała poziom choć wiadomo, klasa która zabija.
Moim zdaniem jest ona równa, ale z klasami które nie są premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandos ? Chyba śmieszny jesteś -.- on i tak jest słaby

Ty byś chciał żeby każda klasę osłabić co Cię zabija. Ta klasa bez jakiegoś perkusyjne jest słaba chyba że ma powyżej 50lvl to już może coś zrobić -.-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodaj chociaż ten DMG do deagla ... Bo nie idzie nikogo zabić z dalszej odległości -,-

Masz od tego perki , komandos moim zdaniem powinien zostać tak jak jest. 1/1 z kosy , a jeszcze później rozdasz se w kondyche (około 150) to nie idzie go zabic na małej mapie.

 

 

Może do Klasy "Defuser" dodać dmg [%int] z tego mp5? Bo mało osób nim gra. I to samo by się przydało u rushera [dmg%int] - tak jak ma lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz od tego perki , komandos moim zdaniem powinien zostać tak jak jest. 1/1 z kosy , a jeszcze później rozdasz se w kondyche (około 150) to nie idzie go zabic na małej mapie.

 

O to mi chodzi własnie, hejterzy sie juz obudzili a wgl prawie nie myslą o co mi chodzi przy dobrym perku komandos jest masakrycznie dobry i nie mozna mówic chyba ze jest on slabą klasą bo to chyba głuota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie żadne z was nie ma racji,

Komandos nie ma prawie żadnych blokad na perk, więc z perkiem może spokojnie sobie dać radę, ale musi go zdobyć.

Cichy zabójca jest klasą premium, więc powinien mieć łatwiej i ma łatwiej na początku mapy, bo ma lepsze umiejętności na start, dalsza gra zależy od umiejętności gry z perkiem bądź bez niego.

W połowie mapy są to prawie identyczne klasy, tylko to zależy od tego kto gra, bo są osoby, które z cichym potrafią wejść do top3, a są takie, które w ogóle nie potrafią wyjść na plus, tak samo jest z komandosem, też są jakieś tam osoby, które nie potrafią wyjść na plus, ale są też takie, które prowadzą grę.

Skupiacie sie na klasach, które są używane.

Chciałbym dodać dla słabych graczy exp za śmierć, czyli jeżeli ktoś umrze, dostaje jakiś tam exp, oczywiście mniejszy niż ten normalny za zabicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak myślicie,

1 moneta i 100 expa jest dobrą nagrodą jak za śmierć?
200 expa dostaje się za zabicie.

Po śmierci pokazywałoby to:

Zostales zabity przez <NICK> i dostales 100 expa oraz 1 monete

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzcie mi, jakie szanse ma komandos na mniejszych lv? Wiecie jak ciężko wbić chociaż ten 60 ... Nawet jak byś miał nie wiadomo jaki perk to i tak na mniejszych lv ciężko zabić komandosem... Na pierwszych lv to staty przeważnie 3/12.

 

Zagrajcie sobie chociaż raz komandosem i wbijcie mu ten 50 :)

 

@WhiteAngel"Masz od tego perki , komandos moim zdaniem powinien zostać tak jak jest. 1/1 z kosy , a jeszcze później rozdasz se w kondyche (około 150) to nie idzie go zabic na małej mapie."

 

Podaj mi dwie mapy które są małe i często wybierane 

Edytowane przez Patryg5
Wczoraj na cichym zabójcy widziałem identyczną sytuację ^ ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym jeszcze po resecie poprawił statystyki na coś takiego

350x2=700 punktów

new limit_zdrowia = 250; // zdrowie
new limit_inteligencji = 250; // inteligencja
new limit_kondycji = 150; // kondycja
new limit_wytrzymalosci = 150; // wytrzymalosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym jeszcze po resecie poprawił statystyki na coś takiego

350x2=700 punktów

new limit_zdrowia = 250; // zdrowie
new limit_inteligencji = 250; // inteligencja
new limit_kondycji = 150; // kondycja
new limit_wytrzymalosci = 150; // wytrzymalosc

 

 

Wytrzymki możesz zmniejszyć ale kondychy się nie opłaca... Nie dość że się ciężko już gra komandosem to Ty jeszcze mu kondyche zmniejszaj -,-

Edytowane przez -_-
Przecież ta kondycja już dalej prawie nic nie daje gdy jest powyżej 150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skoro nie ma komentarzy, to wgrywam ten dodatek 

 

Jak myślicie,

1 moneta i 100 expa jest dobrą nagrodą jak za śmierć?
200 expa dostaje się za zabicie.

Po śmierci pokazywałoby to:

Edytowane przez -_-
Dzisiaj zostanie też zaktualizowany sklep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zmniejszysz kondyche to dodaj broń lub DMG do deagla.

Edytowane przez -_-
To zaraz reszta powie, że na innych klasach mam dodać dmg, bo przecież hp zmniejszyłem. Rozumiesz, że ta kondycja nic dalej nie daje? Jest 160, a 150 to optymalna liczba, więc ustawiam, to po to by nie tracić punktów na coś, co nie działa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum że komandosowi do 50 lvl ciężko wbijać lvl .. Staty to 3/12 -,- Komandosem huia jednym słowem zrobisz na np. 30 lv .

 

A kiedy będzie reset ? :D

Edytowane przez Patryg5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje żeby z tego serwa zrobic ffa

Nikt nie bedzie miał problemów z dmg nie widka ze ktos ma za ciche kroki ...

 

Staty pomysł dobry mi sie wydaje zmiana jezeli i tak po +150 nic nie daje

To ze zgonami napewno sie przyda tylko nwm czy dodałes takie cos ze np ktos zabije kogos to juz nie obowiazuje ten przywilej ze zgonem i np zrobic to tylko do 100 poziomu naprzyklad zeby nie bylo za łatwo expic pozniej

 

Komandos moim zdaniem nie powinien zostac w zaden sposób napewno ulepszony bo to by byla masakra .

Strzelcowi dmg nie wiem dlaczego, ale to tez lipny pomysł jezeli ktos go porówna do termiatora to wezcie pod uwage to ze terminator ma ak i m4 i ogranicznik rozrzutu

 

A co do sklepu to jakie zmiany i wgl bo chyba -_- nie napisałes

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem.

To działa na zasadzie takiej, że jeżeli zginiesz(zostaniesz zabity), dostajesz te nagrodę.

100 Expa na +80 lvl już prawie nic nie daje, może z 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności