Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

z cs_desert wgl jest jakiś problem, na ns dziś wchodziłem to nie pobrał mi się plik bsp no i nie mogłem wejść na serwer. Musiałem z internetu ściągać pliki mapy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z mapką cs_desert nie można zgarnąć hostów - lepiej zmienić mapkę zęby graczy gdyby co nie dostawali banów z cele mapy.

Zablokować perk awp kucaczowi, myślę ze to lekkie przegięcie bd jeżeli bd mógł uzywać nadal tego perku

 

Czekam na ss z komandosa ;)

 

-_- a co zmieniasz u Defuser? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

"Wygraj 15 rund",

"Zabij 15 CT",

"Zabij 20 TT",

"Uratuj 4 Hosty",

 

 

/* Next rozdzial */

"Postaw 6 razy pake",

"Rozbroj 6 razy pake",

"Podskocz 200x",

"Kucnij 200x",

 

 

/* Next rozdzial */

"Zdobadz 1500 monet",

"Uratuj 25 Hostów",

"Zabij 500 razy",

"Zdobadz 2251 fragow",

 

 

/* Next rozdzial */

"Zabij 150x trafiajac w glowe",

"Wygraj 350 rund",

"Zgin 200x",

"Awansuj do 200lvla",

 

 

/* Next rozdzial */

"Zabij 1000 razy",

"Zabij 5 graczy w 1 rundzie",

"Zdobadz 14001 fragow",

"Osiagnij maksymalny lvl"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien byc edytowany cichy na 1/1 z kosy można bylo by mu zmniejszyc niewidke np do 40/255 lub 50/255 ale kosa musi byc 1/1

i kapitanowi dodac niewidke tylko na kucaniu z 75/255 np

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien byc edytowany cichy na 1/1 z kosy można bylo by mu zmniejszyc niewidke np do 40/255 lub 50/255 ale kosa musi byc 1/1

i kapitanowi dodac niewidke tylko na kucaniu z 75/255 np

 

 

Nie nie nikotyna niema po co cichy i tak jest dobry dodając mu 1/1 z kosy to gra robi się bezsensu , nad zmniejszeniem niewidki można by było pomyśleć , normalnemu graczowi cieżko zobaczyć ale takiemu co już gra dłużej to przychodzi bez problemu. 

Kapitan nie może mieć niewidki bo to bedzie całkiem przesadzona , co najwyżej można by było dodać do każdej klasy premium 2 skoki .

 

1.Perk pancerz nomexowy nadal jest 1/2 a miałbyć zmianiony do 1/3

2.Jeśli chciałbyś dodać teleporterowi m4a1 to usuń poprzednią bron p90 sama m4 bedzie wystarczająca co do Defusera to jestem jak najbardziej za dodanie innej broni bo klasa praktycznie wg nie jest używana , nic w sobie niema co mogłoby zachęcić do grania nią.

3.Co byś powiedział na nową klasę , była ona wcześniej tutaj na serwerze :

Skoczek : m4a1  , 2skoki, i moduł odrzutowy 666+int

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien byc edytowany cichy na 1/1 z kosy można bylo by mu zmniejszyc niewidke np do 40/255 lub 50/255 ale kosa musi byc 1/1

i kapitanowi dodac niewidke tylko na kucaniu z 75/255 np

 

Lepiej ulepszać zwykłe klasy, niż te co się dobrze sprzedają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wgrać http://amxx.pl/topic/3225-voices-management/

Bo naprawdę wkurza ciągle darcie japy przez CT a ty jesteś w TT .. A mutować każdego to jest problem. 

Tak samo, nie wiem jak to jest.. Gram sobie (żyje) a tu nieżywy gracz jeszcze z przeciwnej drużyny drze się  wniebogłosy , oczywiście ja to wszystko słysze.. Na prawdę to utrudnia grę, nie czepiłbym się jak by to był DR ale to jest COD i tu można grać na słuchawkach a jak taki koleś sie drze to nic nie ugrasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli robimy tak:

Teleporter - Zamiast P90 dostaje M4 i usuwam mu deagle, a defuserowi chyba dorzucimy Ak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robimy tak:

Teleporter - Zamiast P90 dostaje M4 i usuwam mu deagle, a defuserowi chyba dorzucimy Ak

 

A nie lepiej Defuserowi dorzucić DMG do mp5 ? Moim zdaniem bardziej tak by pasowało :) Ale rób jak chcesz. A do Teleportera ja bym dodał AUG'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy DMG, zróbmy z serwera PB, będziemy zabijać się na 1 kulkę... Uczepiłeś się tego żeby dodać dmg do każdej klasy, uspokój się w końcu, bo mi się już tego czytać nie chce.

 

Dla defusera daj famasa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i propo...

1. Co z tym przenoszeniem lvli zostalo juz właczone czy dopiero po resecie ?

2. Jak z tymi nowymi klasami o ktorych pisałem byłaby taka możliwość aby zrobic jakies nowe klasy (od lvl-a) bo jak pisałem te klasy niezachęcaja do grania nimi na serwerze widzialem tylko 1 osobe z klasą pyro :/ wrazie czego mogę wam podać 2-3 nowe co ty na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i propo...

1. Co z tym przenoszeniem lvli zostalo juz właczone czy dopiero po resecie ?

2. Jak z tymi nowymi klasami o ktorych pisałem byłaby taka możliwość aby zrobic jakies nowe klasy (od lvl-a) bo jak pisałem te klasy niezachęcaja do grania nimi na serwerze widzialem tylko 1 osobe z klasą pyro :/ wrazie czego mogę wam podać 2-3 nowe co ty na to ???

Przenszenia lvl przecież jest dostepne w /sklep / 3. dodatki. 4. przenoszenie lvl

a te klasy od poziomu mogło by ich nie byc bo kto nabija 150 i bierze nowa klase zeby od nowa expic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja to bym najchętniej je usunął, głupim pomysłem było je dodawać, na takim serwerze to nie trzyma się kupy, lepiej dodać jakieś nowe zwykłe klasy z tymi umiejętnościami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym najchętniej je usunął, głupim pomysłem było je dodawać, na takim serwerze to nie trzyma się kupy, lepiej dodać jakieś nowe zwykłe klasy z tymi umiejętnościami.

Również jestem za tym aby usunąć te klasy. 

@Karol proponuje zrobić ankietę :)

Edytowane przez Buu.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ma czasu na ankiety xD
Zrobię tak, że klasy od poziomu po prostu przerzucę na zwykłe i tyle, tylko je osłabie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o usunięcie klasy Headshoter jest to klasa dużo lepsza od pozostałych i nieda rady z nią grać strzeli cie 1 razy i niemozna juz wycelowac na przeciwnika widzię to nie tylko ja ale też i pozostali gracze i myślę że się zemną zgodzą w 100% , takie klasy jak 1/_ nie powinno wogóle być na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol, ale daj spokój ta klasa jest teraz tak wykokszona, że się grać nie da, premki rady nie dają czasami :D

@Edit to jeżeli nie ruszałeś to nikt aż do tej pory się nie kapnął jaka to klasa :)

Edytowane przez Buu.!
Tylko że tej klasy nie ruszałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zacznie strzelac na kapitanie to juz nic nieda sie zrobic :/

 

Nikt nia wczesniej niegral i niewiedzielismy ze taka dobra a jak sie gracze dowiedza to porezygnuja z premek i beda grali headshoterami :/

 

Na 7 zabojstw potrafie miec 6 hs-ow troche nie halo prawda ?

Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności