Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

No dobrze, ale ta klasa nie ma dmg, tak samo jak wsparcie ogniowe, komandos, zlodziej, czlowiek bez glowy, headshoter, itd, więc jak to możliwe, że tylko ta klasa ma taki problem skoro w kodzie nie ma nic o dmg?xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premek nie oslabiaj bo nie bd sie ich oplacalo kupywac popyt bd wiadomo jak zawsze a ile buntu bd uuu

Co do teleportera masz racje i mi tez sie tak zdaje ze za maly dmg ma bo + inta nie ma

Edytowane przez -_-
To nie offtopic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież ta reszta klas, którą wymieniłem też nie ma dodatkowego dmg, wiec jak one mogą mieć normalne dmg, a teleporter nie? 

W żadnych z wymienionych klas nie ma nic o dmg, ale jakoś tam dmg jest inne. To chyba jakieś czary ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary mary, Czary mary ;p nie usuwaj mi filmików ;p. Tak jak mi sie wydaje ze strzelec wyborowy ma większy dmg od terminatora bo często jest to widać a niby ni ma ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

My nie mówimy o strzelcu tylko o teleporterze i

 

No dobrze, ale ta klasa nie ma dmg, tak samo jak wsparcie ogniowe, komandos, zlodziej, czlowiek bez glowy, headshoter, itd, więc jak to możliwe, że tylko ta klasa ma taki problem skoro w kodzie nie ma nic o dmg?xD

 

Mówimy o klasach, które nie mają w swoich umiejętnościach DMG, a nie o klasach które mają ją wbudowane (np: Terminator, strzelec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiono:

Kapitana, Snajpera, Rekruta, Strzelca, Teleportera, Terminatora

 

Macie jakieś propozycje co do sklepu?

 

Poprawiono:

AIM, Broń Rambo, Fart strzelca, mistrz scouta, naboje diabła, naboje kapitana, naboje pułkownika, notatki kapitana, platynowe naboje, pompa, porażające naboje, prawa ręka rambo, tytanowe naboje, zatrute naboje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej, pomyślę o tym, popytam się i dam znać. Planuje dodać na pewno przenoszenie expa za około 700 monet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnują się reklamy, które są tworzone bez przeznaczenia.
Proponuję dodać punkt do wymagań w podaniach na admina, mianowicie : 3 obowiązkowo reklamy (http://forum.cs-classic.pl/topic/30067-cs-classicpl-2015/)
Oczywiście można zastosować przy wszystkich serwerach, gdziekolwiek bym to umieścił i tak byś to przeczytał, więc nie chciałem sypać gdzieś niepotrzebnie tematami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Te reklamy celowo nie są dodawane do wzorów, itd. One powodują tylko problemy.

Większość tych reklam jest z for, które mają masę innych reklam, to powiedz mi jak na to może patrzeć google, gdy chcesz pozycjonować stronę? Po prostu traktuje to jako śmieciowe linki, bo są one z forum, które ma ich masę, czyli powodują tylko problemy, bo za mase takich linków można załapać filtr lub bana w google.

 

 

Co do ulepszania perku, gotowe, ale jeszcze kończę dodawanie przenoszenia lvl więc nie zostało to wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka propozycji :

1: Klan moglibyście zrobić takie coś że umiejętności może ulepszać tylko Leader klanu ? Bo to jest porażka podam na swoim przykładzie (zbieram monety i mówie graczą że będziemy ulepszali miejsca to oni ulepszają umiejętności) jak było pisane klan jest własnością tej osoby przez którą zostanie założony dlatego ja jako Leader prosiłbym o zmiane tego (można poprostu przenieść umiejętności do "menu Leader" a gracze będą mogli sprawdzać Umiejętności w top15 klanów, lub będzie ich o tym informował założyciel.

 

 

2.Klasa Strzelec wyborowy jak dla mnie jest to klasa za dobra na tym serwerze , zrobiona pod Terminatora jak tak dalej będzie to nikt wam premek nie kupi a każdy zacznie grać strzelcem , bez przesady ale powinniście albo zmniejszyć DMG albo odjąć int np max 180 (270 to z deka za dużo). Podam na swoim przykładzie, mam klasę człowiek bez głowy full wytrzymałości i 300hp a padam na 4-5 strzałów od strzelca wyborowego jak dla mnie to bezsens , tak samo już lepiej grac tym strzelcem gdzie zadaje się 70-80 dmg bez żadbtcg naboi niż np. kapitanem bo szybciej oddasz 5 strzałow i zabijesz kapitana niż on 1 !

 

3. Perki: Nie rozumiem po co na serwerze pompa została zmieniona na 1-4/8 także to bezsens , bo 1/5 była bardzo dobra a 1/4 to szkoda gadać , 2 perk to notatki max było 5 pocisków gdzie było bardzo dobrze a teraz nagle jest 7 , jak taki kapitan wyjdzie na dach na jakiej kolwiek mapie to 5-7/8 a nawet cały team deda, porażka sam gram kapitanem i notki dla mnie to dobra sprawa ale trzeba też coś pomyśleć o innych graczach, proszę o przywrócenie tego co było, jak narazie tylko tyle zdołałem zauważyć.

 

Pozdr. Squbany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Sprawdź na next mapie, już powinno być zablokowane

 

2. Dlatego ją poprawiłem (patrz wyżej)

 

3. Notatki poprawione, pompa także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Przeniesienie EXPa [Zamienia exp z 1 klasy na 2!] - 700 Monet

Ulepszenie perku [ulepszasz perk!] - 50 monet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa to przenoszenie lvl i ulepszanie perku ? Trzeba cos wpisywac na say-u czy w sklepie to jest ? I co poprawiliscie u kapitana ?

 

Jesli chodzi ci o sklep fajnie byloby gdyby dodac za 100-300 monet jakas wieksza ilosc expa dla tych z wiekszymi poziomami co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie da się ustawić tego raz na x dni, mogę powiększyć to i po resecie też zmniejszyć te monety.

 

Co myślicie o rangach w HUD?

Edytowane przez -_-
Cena zmieniona. Jeżeli wszystko jest okej, to wgrywam misje i jezeli wszystko będzie działać, robimy reset.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności