Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Lebron możesz nie nabijać postów? Dam sobie rękę uciąć, że w życiu nie byłeś na tym COD modzie -_-.
Patryg, Ty dalej nie rozumiesz, że 150 kondycji TO JEST MAX, jeżeli dodawałbyś do kondycji 200 to i tak biegałbyś jak ktoś, kto ma 150 punktów w kondycji, zrozumiałeś/understand ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmniejszycie dmg u strzelca to nie wiem czy będę biła tym powyżej 100lvl powyżej 10dmg-.-

PS. zmieniam zdanie można mu by było zabrać to do inta bo jest nie potrzebne

Edytowane przez Netia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę sprawdzić czy teraz klany działają poprawnie.

Proszę o informacje, a nie olewanie tego, bo znowu dowiaduje się błędów ze skarga, nikt nie pisze w propo, a potem narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje żeby z tego serwa zrobic ffa

Nikt nie bedzie miał problemów z dmg nie widka ze ktos ma za ciche kroki ...

 

Staty pomysł dobry mi sie wydaje zmiana jezeli i tak po +150 nic nie daje

To ze zgonami napewno sie przyda tylko nwm czy dodałes takie cos ze np ktos zabije kogos to juz nie obowiazuje ten przywilej ze zgonem i np zrobic to tylko do 100 poziomu naprzyklad zeby nie bylo za łatwo expic pozniej

 

Komandos moim zdaniem nie powinien zostac w zaden sposób napewno ulepszony bo to by byla masakra .

Strzelcowi dmg nie wiem dlaczego, ale to tez lipny pomysł jezeli ktos go porówna do termiatora to wezcie pod uwage to ze terminator ma ak i m4 i ogranicznik rozrzutu

 

A co do sklepu to jakie zmiany i wgl bo chyba -_- nie napisałes

 

Spróbuj komandosowi wbić 70 Lv i w tedy oceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dostanę informację o klanach czy nie? :)

 

Proszę sprawdzić czy teraz klany działają poprawnie.

Proszę o informacje, a nie olewanie tego, bo znowu dowiaduje się błędów ze skarga, nikt nie pisze w propo, a potem narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Nadal jest to samo-źle.

@Edit
Na obrazku [1] widać, że nie ma mnie w klanie- choć jestem w "TeamMX", a raczej byłem.
Na obrazku [2] widać, że w rankingu klanów(Top 10) widnieją nicki ostatnio dodanych osób.(Choć powinny być nazwy klanów)

Wyjaśnione ? :)
@Edit Moim zdaniem teraz klasy są za słabe- 1lv moze sobie spokojnie zabic np 150... to już lekka przesada.

post-10761-0-38156000-1422989079_thumb.png

post-10761-0-55946100-1422989098_thumb.jpg

Edytowane przez Buu.!
To samo czyli że dalej nie czyta nicków i pokazuje W ~ i S czy to samo czyli po prostu nie działa. Jeżeli to drugie, to opisz. ^ ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy mają za duże DMG  mam 165wytrzymałości i jest jakbym miał jej 0

Gdy ktoś chce ulepszyć perka to buguje się sporo z nich i wskakują inne perki

Weteran noża z tego co pisali nie powinien mieć komandos ani cichy zabójca a mogą normalnie mieć ten perk

Edytowane przez -_-
Jak ulepszyć perk? Nie da się ulepszyć perku, jeżeli myślicie że będziecie mogli sobie ulepszać perki, tworząc wymiany, to jesteście w błędzie, ma to być zablokowane i ma rozdawać inny perk gdy to wykryje. Ta gra z ulepszaniem perków jest b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje żeby był temat w którym są opisani admini i kontakt do nich aby był podany gg/steam/skype aby gracza mieli kontakt z adminami. Mozna było napisać questa ( chyba widziałem gdzieś coś takiego), że gracz gdy nie ma admina zostawia taką jakby wiadomość raport na gracza ze dany gracz  czituje/ czitował i gdy admin jest na serwerze i taka osoba wchodzi pisało by Gracz "Nikotyna" został raportowany przez gracza " xxxx" z powodu np "czitowania" głownie, oczywiście bawienie takim czymś groziło by banem od dnia do tygodnia. Wydaje mi się ze to rozwiązanie było by fajne dla adminów i bardzo pomocne, jednak czekam na wasze opinie i co o tym sadzicie. I czy jest to wykonalne -_-

 

Edit: Można było by wymysleć jakiś konkurs walentynkowy bo widziałem ze na innych serwerach takie cós robią i wydaje mi sie to ciekawe ;)

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pomysłu, MOIM zdaniem jest to zbędne, wszystkie informacje zawierają się w profilu. Jak dotrzeć do tego profilu, przecież specjalnie masz rangi, które skierują Cię do adminów, naciskasz na Admin serwera i wybierasz opcje COD 350lv. Masz tam listę adminów i kontakt do nich, lecz jest to moje zdanie. Co do 2 pomysłu to jest to bezsensu, są liczne "tłumy" na serwerach i ludzie będą pisać na u@ do tej pory, aż gracz nie zostanie zbanowany, wychodzi i tak, że admin jest informowany na bieżąco. A zapewniam Cię, że zawsze znalazły by się takie dzieci, które spamowały by na takich "raportach".

Lecz do konkursu, jestem za. Ale konkurs powinien się odbyć na forum, nie na serwerze. A to tylko dlatego, żeby w końcu na forum zaczęło się coś dziać, zawsze jakiś pomysł na uzupełnianie pustek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na serwerze na pewno będzie konkurs walentynkowy, to jest pewne.

 

Misje by wyglądały tak jak na 2k (oprócz wymagań), a sklep, nad sklepem jeszcze myślę, ale chciałem dodać przenoszenie lvl i inne bajery zamiast tego co jest teraz. Oczywiście te przenoszenie lvl na pewno nie byłoby tanie.

 

Co do strzelca, mieliście trochę racji, miał za dużo dmg za inte w odróżnieniu do reszty. Gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe tylko to były luźne ofki jeden rzuci pomysł, drugi coś doda, trzeci coś rzuci i może coś fajnego wyjść i od tego moim zdaniem jest ten tamat ;p

Z przenoszeniem lvl mi sie wydaje ze to taki pomysł nwm czy dobry, na pewno nie mogło by sie to dziać z nicku na nick przez sklep poniewaz zara było by sprzedawanie lvl i wgl wiec moim zdaniem to już trzeba było by robić na pw. Jeżeli dobrze zrozumiałem ze o to chodzi. Misje napewno z duzo iloscia expa do restartu zostalo i tak 10 dni wiec wydaje mi sie ze mozna było by tez dodac na start ten 30 lvl jak zawsze (chyba) było na starym codzie gdy byly duze lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja mówię o przenoszeniu lvl z klasy na klasę płacąc monetami ^ ^

 

Właśnie chcę te misje i poprawiony sklep teraz dodać, byście zgłosili bugi, tak by po resecie nie było z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to chyba ze tak, tak myslałem ze byś się w takie błoto nie wpakowywał ;P

Moim zdaniem usunac te klany za duzo z nimi problemów z tego co widzę chyba że wiesz co nawala i wiesz jak temu zaradzić.

Można by było reset statów dodać bo na 90 %  tego nie ma, i zmienic roundsoundy jeszcze przed restartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teleporter nie ma dodatkowego DMG przecież, więc co ma lvl do dmg?

 

Jakimi klasami gracze grają najczęściej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakimi klasami gracze grają najczęściej?

~Strzelec Wyborowy,

~Lekarz,

~Wsparcie Ogniowe(Żadziej),

~Komandos.

Dużo premek jest:

~Kapitan,

~Cichy Zabójca,

~Terminator.

Mniej więcej w tej kolejności co podałem.

Edytowane przez -_-
Lekarz i strzelec poprawiony. Zobaczę i pomyślę o tym Kapitanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja pisałem o osłabianiu tych klas, a nie ich poprawie. Ulepszanie klas jest bezsensu, bo dojdziemy do takiego miejsca w którym wszystkie klasy będą PRO, a my nie będziemy wiedzieć co dodać, lepiej osłabić klasy, niż je ulepszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że teleporter zadaje bardzo mało dmg osobie z małym poziomem, ktora nie ma nic wytrzymałości a już nie wspomnę że osoba powyżej 50 gdzie już wytrzymałości mają około 100 to żebiją około 10dmg

Jeju jak tego nie zrozumiesz to ja nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności