Skocz do zawartości

Opiekun Serwera


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jak dobrze wiecie nie dawno temu, 07 zglos się został wydalony z administracji serwera. Podjąłem się opieki nad serwerem na krótki okres czasu, gdyż od grudnia mam na prawdę mało czasu i trudno będzie mi połączyc moderowanie + opiekowanie się serwerem. Poszukuję osoby odpowiedzialnej, znanej, rozpoznawalnej i stałej. Nie ukrywam, że admini mają większe szanse na dostanie się. Poszukuję pełnoprawnego opiekuna, dlatego iż ja już nie będę w ogóle dotykał się do FTP serwera.

 

Podania składacie w tym temacie z wzorem:

Imię:  
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcic serwerowi:
Staż na serwerze:
Czy masz admina na serwerze? ( jak tak to przez jaki okres )::
Link do GT:
Znajomośc amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Zaufanie wobec graczy (1-10):   
Czy pełniłeś kiedyś już podobną funkcję?:
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  
Dlaczego akurat Ty ( minimum 6 zdań ):
Opisz siebie ( minimum 8 zdań ):  
Twoje propozycje co do serwera:
Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam! :D

Imię:  Kacper
Wiek:  16
Ile czasu dziennie możesz poświęcic serwerowi: W zależności od dni (kiedy mam treningi, więcej nauki itp, to na pewno mniej) ale liczę około 2-3 godzin+forum
Staż na serwerze: Dosyć długi, grałem prawie od początku. Potem zrezygnowałem z admina, bo nowa szkoła i trzeba było się w niej odnaleźć. Jednak teraz mam sporo czasu znowu i wróciłem na diablo przez 2 dni przegrałem już około 7 godzin.
Czy masz admina na serwerze? ( jak tak to przez jaki okres ):: Tak jak mówiłem miałem na diablo admina od początku niemal serwera, można moje podanie tam znaleźć
Link do GThttp://www.gametracker.com/player/Masakracja/193.33.176.199:27015/
Znajomośc amx (1-10):  9/10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  6-7/10 (na pewno się doucze w razie potrzeby)
Zaufanie wobec graczy (1-10):   Teraz gdy są nowi gracze to mnie nie pamiętają. Wcześniej jednak starałem się adminować najlepiej jak potrafiłem. Myślę 5/10
Czy pełniłeś kiedyś już podobną funkcję?: Kiedyś tak razem z kumplami mieliśmy właśnie kilka serwerów i każdy opiekował się swoim.
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):   Przelałem raz przelew na reklamę na diablo w wysokości 25zł (wtedy tylko tyle miałem-wakacje), starałem się prosiaczkowi pomagać jeśli czegoś oczekiwał.
Dlaczego akurat Ty ( minimum 6 zdań ): Jestem graczem dojrzałym, myślącym. Nie robię czegoś nie myśląc, czasami poniosą mnie emocje , jak każdego (ale w końcu jesteśmy ludźmi). Jednak staram się kierować zdrowym rozumem i używać oficjalnego języka we wszystkich ważnych sprawach. Trenuje piłkę nożną przez co w kilka dni w tygodniu mogę mieć mniej czasu, ale na pewno będę starał się ogarniać wszystkie sprawy, czy to w szkole na okienkach, czy też w domu, a także w podróży na telefonie forum. Potrafię współpracować z ludźmi i się z nimi dogadywać. I przede wszystkim nie faworyzuje swoich znajomych, przyjaciół, kolegów.

Opisz siebie ( minimum 8 zdań ):  Mam na imię Kacper. Kształcę się w Technikum elektronicznym o profilu Technik Informatyk. Wiele spraw dotyczących komputera nie jest mi obca (jednak o wielu muszę się jeszcze nauczyć). Trenuje także piłkę nożną w juniorze starszym. Moją pasją jest piłka nożna którą pokochałem od małego, jednak ciągnie mnie nowoczesna technika jak komputery. Wiele bawiłem się we wcześniejszych latach serwery MC, cs, GTA, Teraria itp. Obsługa serwerów też nie jest mi obca, a raczej bliska. Jestem osobą skromną i cichą, nie wypowiadam się tam gdzie mnie nie chcą, albo inaczej, tam gdzie nie mam nic nowego do wniesienia.
Twoje propozycje co do serwera: Eventy, konkursy i przede wszystkim wyeliminować cziterów, oraz osoby ze zbyt ostrym językiem. Chce aby na serwerze panowała świetna atmosfera, a nie jeden drugiemu utrudnia grę ze swojego teamu, czego nie raz byłem świadkiem. Gracze serwera muszą być jednością, wspólnie się bawić, a nie wyzywać sobie rodziców, czy blokować się bo ten mi sksuł fraga. 

 

Od siebie: Może dla niektórych jestem obcą osobą, nie mniej jednak mam doświadczenie gry na naszym diablo. Zgłosiłem się do tego stanowiska, bo Lato/prosiaczek/Fakel ma jedno stanowisko (wyższe) i należy mu się troszeczkę odpoczynku. Jestem w stanie zaopiekować się serwerem na tyle na ile tylko mogę. 

 

Podanie na admina (z początków serwera): http://forum.cs-classic.pl/topic/17797-podanie-by-masakracja/
Skan przelewu na reklamę: 

Edytowane przez -_-
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Oskar
Wiek:   18
Ile czasu dziennie możesz poświęcic serwerowi: Teraz , to całe dnie, od nowego roku trochę mniej bo wyjeżdzam do Anglii jednakże, forum i wszystkie takie sprawy nadal na tak samo aktywnym poziomie jak teraz ;)
Staż na serwerze: Gram od marca jednak , konto mam bodajże od wakacji nie udziałem się , ale mod znam doskonale grając jeszcze wcześniej na konkurencyjnej sieci więc moda znam doskonale. :)
Czy masz admina  na serwerze? ( jak tak to przez jaki okres ):: Adminem,jestem od 12 listopada, staż krótki ale za pewne tylko dlatego że tak póżno się zdecydowałem :)
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/SaphiR%3B3%20Legia%20Warszawa%20%3C3/193.33.176.199:27015/
Znajomośc amx (1-10):  7
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  1 , tutaj jest cały problem , nie mam w tym żadnego doświadczenia lecz ludzie twierdzą że nie jest to trudne więc na pewno dałbym radę tylko muszę się wszystkiego od postaw nauczyć. :)
Zaufanie wobec graczy (1-10):   8 Myślę że wiele graczy mi ufa, i z większością problemów kierują się do mnie
Czy pełniłeś kiedyś już podobną funkcję?: Nie jeszcze nigdy nie pełniłem takiej funkcji ale kiedyś można zacząć :)
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  Hmm, myślę że wiele osób uważa że jestem w porządku , komunikatywny i z każdym na każdy temat pogadam, na forum mam rangę donatora za pomoc finansową w rozwoju sieci :)
Dlaczego akurat Ty ( minimum 6 zdań ): Aktualnie na diablo jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych adminów , jak i aktywnych :) Uważam że jeśli dostanę szansę na pewno będę chciał ją wykorzystać jak najlepiej , jestem osobą godną zaufania i lubianą przez większość (nie wszystkim się spodobam wiadomo) , nie mniej jednak na serwerze, również jestem szanowany i myślę że jestem odpowiedni na to stanowisko , tylko brakuje mi doświadczenia;)
Opisz siebie ( minimum 8 zdań ):  Jestem, chłopakiem mającym lat 18, w swoim życiu doświadczyłem wielu porażek jednakże każda pojedyńcza porażka napędzała mnie do osiągnięcia sukcesu :) Nigdy się nie poddaje zawsze chce być najlepszy i oddaje danemu celowi (wcześniej założonemu ) całe swoje serce i chęci , bo po prostu nienawidzę przegrywać i w moim słowniku nie istnieje słowo "porażka" jestem osobą miłą i kontaktową, bardzo przyjacielską i z pozytywnym nastawieniem . ;) Osoby które znają mnie osobiście wiedzą że można mnie polegać , i zawsze mogą się do mnie zgłosić się z jakimś problem, w miarę możliwości zawszę pomogę
Twoje propozycje co do serwera: Poprawienie nie których klas i bugów (np. Tarcza na ninjy, to jest jakaś parodia:) ) na pewno dużo ciekawych konkursów z nagrodami, jak i eventów , organizować różne rodzaje niespodzianek o których gracze się dowiedzą dzień wcześniej bądź nawet w ten sam dzień,

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Mateusz
Wiek:  17
Ile czasu dziennie możesz poświęcic serwerowi: Od 2 do 6 godzin.
Staż na serwerze: Od startu pogrywam z przerwami.
Czy masz admina na serwerze? ( jak tak to przez jaki okres ): Miałem, straciłem z powodu braku obecności. Musiałem poukładać parę spraw.
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Mattheusz%20%3C3/193.33.176.199:27015/
Znajomośc amx (1-10):  8 możnaby powiedzieć, że może i 9.
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  Wgrywanie map i pluginów to jest łatwizna. Pisanie/Modyfikacja kodu Pawn pluginu powiedzmy 3-4/10 (prostsze funkcje i wartości, dodavanie cvarów i coś tam jeszcze potrafię)
Zaufanie wobec graczy (1-10): No lepiej by to gracze ocenili, powiedzmy 7/10(?).
Czy pełniłeś kiedyś już podobną funkcję?: Oczywiście. Miałem swoją sieć 4 serwery przez pół roku(upadek-brak funduszy).
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  Aktualnie powiedzmy żadne.
Dlaczego akurat Ty ( minimum 6 zdań ): Mam doświadczenie w programmingu. Posiadałem administratora na tym serwerze. Mam wydaje mi się dostateczną ilość wolnego czasu. Znam tą modyfikację diablomoda jak własną kieszeń, choć nie widziałem kodu źródłowego(chodzi o grę, opisy itd.). Grałem na tej modyfikacji w innej sieci, przeniosłem się tutaj za sprawą Fakel'a(Lato). I oczywiście mam doświadczenie w prowadzeniu serwera i usprawnianiu go.
Opisz siebie ( minimum 8 zdań ):  Młody, skryty. Wolę być w cieniu uwagi(widać to po forum, czyli mało postów), ale pomagać. Elektronik(przyszły), choć myślę o przepisaniu na informatyka. Potrafię się dogadać w drugą osobą, więc komunikacja i zrozumienie to nie problem. Jestem realistą, nie marzycielem choć, pajam optymizmem wokół siebie. Z reguły się nie poddaje, ale jak coś jest niemożliwe to po prostu takie jest i koniec. Składanie wypowiedzi, pisanie ogłoszeń, konkursów przychodzi bez problemu, żadnych błędów ortograficznych/leksykalnych. Myślę, że się nadam na to stanowisko, choćby okres próbny.
Twoje propozycje co do serwera:

Po pierwsze standard podczas pisania podań o przyjęcie do Administracji, czyli wyeliminowanie cziterów do minimum.

Po drugie mam propozycję konkursu(nie wiem jeszcze dokładnie czy topka,czy losowanie - nagroda konto Steam z Counter Strike 1.6 - posiadam drugie konto wolne).

Po trzecie unikalne roundsoundy robione własnoręcznie, zmieniane co 2-3 miesiące, czyli usprawnianie gry na serwerze oraz jej umilanie.

Po czwarte wyeliminowałbym bugi serwera, choćby ostatni: nie widać broni oraz paki jak leży na ziemi wyrzucona.

 

Zawsze warto spróbować i się przekonać o swoich możliwościach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Michał

Wiek:  18 lat

Ile czasu dziennie możesz poświęcic serwerowi: Dużo

Staż na serwerze: Powyżej miesiąca

Czy masz admina na serwerze? ( jak tak to przez jaki okres ):: Tak, powyżej miesiąca


Znajomośc amx (1-10):  9

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  9/10

Zaufanie wobec graczy (1-10):   Jeśli znam kogoś to inaczej, a jeśli nie znam to tak 4/10

Czy pełniłeś kiedyś już podobną funkcję?: Tak

Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  Pomagam nowym graczom się odnaleść, nie ujawianm się , az tak adminem.

Dlaczego akurat Ty ( minimum 6 zdań ): Ponieważ jestem opanowany - co najważniejsze. Nie wywyższam się na serwerze rangą. Pomagam nowym graczą oraz zapraszam znajomych na serwer. Troszczę się o przyszłość tego serwera. Zresztą na innych nie gram ; d. Oczywiście zachowuję kulturę jak i nie obrażam graczy.

Opisz siebie ( minimum 8 zdań ):  Mam na imię Michał. Chodzę do klasy o profilu Policyjnym. Mieszkam na Pomorzu, a dokładniej w Bolszewie. Jestem pogodny, pracotiwty oraz potrafię współpracować z innymi. Dbam o dobry wizerónek innych jak i swój. Nie przeklinam (czasami się zdażą ; d). Mam czasami zwariowane plany. ;d 

Twoje propozycje co do serwera: Więcej reklam, można by było później zakupić sloty, organizować jakieś konkursy z zapraszaniem znajomych lub kto więcej reklam zrobi, a nie typu kto wygra mecz ... .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce pojawi się ankieta, która ma mi POMÓC wybrac nowego opiekuna.

UWAGA: Ankieta ta będzie miała mi tylko pomóc w zadecydowaniu. Wcale nie muszę wybierac osoby, która będzie miała najwięcej głosów w ankiecie.

UWAGA2: Głosy będą uwzględniane tylko i wyłącznie graczy i adminów, którzy grają na serwerze oraz wyższej, bardzo wyższej administracji. Głos jest tylko wtedy ważny gdy po zagłosowaniu w ankiecie napiszemy ze wzorem dlaczego zagłosowaliśmy na daną osobę.

Wzór i temat pojawi się prawdopodobnie jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ankieta wkrótce.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności