Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UbTeam] WaFen


WaFen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WaFen

 

Wiek: 20

 

Staż gry Counter-Strike: Około 8lat.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Tak, nie jednokrotnie.

 

Ile czasu poświęcasz forum?: Różnie. Około 4h dziennie myślę.

 

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Nigdy grając. Używałem WH na innej wersji CS by sprawdzać demka.

 

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Warnami owszem - banem nie przypominam sobie.

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem kilka miesięcy, może rok w UBTeamie ale dawno, pewnie ze 2 lata temu. Potrzebował bym kilka dni by wrócić do wprawy.

 

Informacje o sobie lub uwagi: Hmmm.... Zajmowałem się już takimi rzeczami. Mam w tym doświadczenie i potrafię dobrze sprawdzić SS'y (czy zostały przerabiane, czy zostały modyfikowane itp.). Wierzę, że poradzę sobie na tym stanowisku jedynie jak napisałem wyżej - potrzebuje kilka dni aklimatyzacji i poprzypominania sobie co i jak.

 

 

@PaPkU, posiadałem 6 warnów, które zdjąłem dziś (6warnów brak możliwości pisania topiców/postów, SB).

 

@Shadow, możesz mi mówić, że słabo znam regulamin, że nie powinnienem się wypowiadać w danych tematach ale na pewno mi nie wmówisz, że nie mam doświadczenia w cheatach. 8 lat gram w CS'a. Ponad 1200h na jednym STEAM'ie, 500 innych na kolejnych. Drugie tyle jak nie więcej na NSie. Moje doświadczenie z w/w rzeczami jest dużo wyższe od Twojego.

Edytowane przez WaFen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aktywność ostatnio spadła na forum, to jest wielkim minusem. Jesteś ogarniętą, dojrzałą osobą. Myślę że nadał byś się na to stanowisko, ale na dzień dzisiejszy okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z nami dopiero miesiąc. Twoje posty są zazwyczaj bezsensowne. Miałeś ubogą kartotekę co oznacza, że nie znasz regulaminu. Masz konto od miesiąca i miałeś już około 15 warnów, o czym to świadczy? Nie jest to twój czas musisz ogarnąc się, przeczytac regulamin i go przestrzegac i pokazac nam się z jak najlepszej strony. Nie spełniasz połowy wymagań.

Więc na ten czas, jestem na nie.

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział prośby o UB nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników forum, dlatego nie możesz wypowiadać się nie mając rangi członka UB.

 

Otrzymałeś ode mnie warna, co Cię z miejsca przekreśla.

 

Tworzyłeś niesamowity spam na forum, często się wykłócałeś, że warn był "niesłuszny" - brak znajomości podstaw regulaminu forum, średnia znajomość cheat'ów.
 Co jak co, ale osoby z tą rangą powinny potrafić rozpoznawać oszusta, bo często zdarza się, że rozpisaniem demka zajmuje się jedna, max dwie osoby.
 Jest to szczególnie ważne, ponieważ przez to niektóre osoby mogą już nie wejść na żaden serwer z sieci.

 

Według mnie jesteś z Nami za krótko.

 

na Nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności