Skocz do zawartości

FIFA Ballon d'Or - 2014r!


WaFen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Niedługo wybór najlepszego piłkarza świata czy Złota Piłka FIFA.

Jak myślicie, kto wygra?

Jestem za Barceloną już dokładnie 10 lat ale od kilku miesięcy byłem zdania, że to Ronaldo zgarnie ZP. Czym wygrywał wg mnie z Messim? Statystykami. Wiadomo, że to najlepszy sezon w wykonaniu Krisa a najgorszy w wykoaniu Messiego ale ten pierwszy ma tylko (!) 7 goli więcej w tym roku kalendarzowym i o ile się nie mylę 13 asyst mniej.

 

Jeżeli najlepsza wersja Ronaldo to tylko kilka goli więcej od Messiego to ta nagroda po prostu nie może wpaść w jego ręce.

 

Wg mnie Messi również nie ma prawa zdobyć tej nagrody. Uwielbiam go, jest najlepszym zawodnikiem w historii piłki nożnej ale w tym sezonie nie podoba mi się jego postawa i osobiście bym za nim nie był (przyda mu się kop w tyłek).

 

Jeżeli miałbym wybrać piłkarza tego roku byłby nim Suarez (ale nie dostał wgl nominacji). W takim razie wybrałbym Neura. Najlepszego bramkarza w historii. Legendarny Buffon, Casilas czy inni topowi bramkarze w swoim szczycie nie dorównują Niemcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest to pisanie,że CR7 zgarnie ZP poniewaz ma wiecej goli od Messiego,to tak jakby pisali ze Messi zgarnie złotą piłke bo ma wiecej asyst.W Złotej pilce liczą sie INDYWIDUALNE WARTOSCI co zrobil CR7 w tym sezonie?ja nic nie słyszałem az tak ciekawego o nim oprocz ze strzela jak maszyna a Messi?Najlepszy gracz MŚ,wicemistrzostwo Świata z argentyna,Najlepszy gracz w LIDZE BBVA,NAJLEPSZY GRACZ W LIDZE MISTRZOW i tam pare innych jeszcze to z jakiej paki Ronaldo ma dostac?co on takiego zrobil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Milik powinien dostac ZP xd nie no zartuje - chociaz dobry sezon ma. Ja osobiscie z tej dwojki wybralbym CR7. Nie za czesto widuje mecze z udzialem Barcy. Enigmatyczny napisal ze Di Maria, fakt dobrze zaczal w MU ale kilkoma zagraniami nie ma szans z ta dwojka. Co do bramkarzy zgadzam sie Neura wymiata na bramce. Moimi faworytem jest Philipp Lahm - nie ma drugiego takiego obroncy na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest to pisanie,że CR7 zgarnie ZP poniewaz ma wiecej goli od Messiego,to tak jakby pisali ze Messi zgarnie złotą piłke bo ma wiecej asyst.W Złotej pilce liczą sie INDYWIDUALNE WARTOSCI co zrobil CR7 w tym sezonie?ja nic nie słyszałem az tak ciekawego o nim oprocz ze strzela jak maszyna a Messi?Najlepszy gracz MŚ,wicemistrzostwo Świata z argentyna,Najlepszy gracz w LIDZE BBVA,NAJLEPSZY GRACZ W LIDZE MISTRZOW i tam pare innych jeszcze to z jakiej paki Ronaldo ma dostac?co on takiego zrobil?

Hipokryta albo nie douczony. Wicemistrzostwo MŚ z Argentyną to nie indywidualne. Najlepszym zawodnikiem ligi BBVA został Koke lub napastnik z Atl, który przeszedł do Che (zapomniałem nazwiska). Kolejnie, najwiecej goli w tym roku zdobyl CR (mowisz o LM), pobil rowniez rekord goli w eliminacjach 17 (?).

 

Teoretycznie jestem również za Messim ale Twoja wypowiedź jest kompletnie żałosna. Zero wiedzy czy chociażby skopiowanych cyferek, jedynie głupoty.

 

@up, Alves w życiowej formie 2008-2011) jadł Lahma jak chciał :) Btw, mówisz o jego pozycji czyli PO (lepszy Alves) czy ogólnie O? Bo jak tak to mogę Ci wymienić 3 lepszych obrońców w tym sezonie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teoretycznie kiedy ostatnio jakiś obrońca został nagrodzony tak prestiżową nagrodą?

Przez lata gry Puyol nie został, Maldini nie został. To praktycznie dwójka najlepszych obrońców (ŚO) ostatnich 2 dekad. Lahm jest dobry, nawet cholernie dobry. Na 100% znajdzie się w idealnej 11'stce 2014 roku ale na nagrodę ZP nie ma najmniejszych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stawial bym na messiego w tym roku pobil rekordy takie jak: rekord strzelonych goli w Lidze mistrzow, w lidze tez pobil wiec juz widzicie :D a poza tym gral z Argentyna w finale MŚ ktora prawie sam doprowadzil wiec stawiam na Messiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, ostatnim piłkarzem, który dostał nagrodę, za to co zrobił był KAKA w 2007, ewentualnie Cannavaro w 2006. Dobrze, że chociaż Neuer znalazł się w tej trójce, bo brak jakiegokolwiek Niemca lub zawodnika Bayernu byłby wielkim skandalem.

Odkąd media i kibice nakręcają karuzelę pod tytułem "kibicuję messiemu, kibicuję Ronaldo", nagroda nie jest przyznawana adekwatnie do tego za co powinna być przyznawana.

 

 

a poza tym gral z Argentyna w finale MŚ ktora prawie sam doprowadzil

 

Dobrze, że napisałeś prawie, bo wiem, że ci co patrzyli obiektywnie na poczynania tej reprezentacji, są pewni, że więcej zrobili Di Maria i Mascherano. Nagroda piłkarza Mistrzostw, to kolejny skandal, o którym sam messi wie.

 

Mimo, że wolę Ronaldo, którego zawsze będę szanował, to tym razem na nagrodę zasługuje Neuer, który grą w Bayernie i reprezentacji potwierdził, że tą nagrodę może zgarnąć piłkarz, który rzeczywiście był najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności