Skocz do zawartości

papku? ;o


nerish

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Nerish`

2.Nick admina/gracza który zawinił: PaPkU
3.Admin/Gracz : PaPku
4.Data i godzina: 2 grudnia 2014, 15:30 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): -
6.Opis sytuacji: Witam. Przed chwilką dostałem bana od papku za siedzenie na respie. Po 1. na respie siedziałem może z 40/50 sekund, co aż tak dużym wykroczeniem nie jest, prawda? Po 2. Dostałem bana na 1 godzinę (!) za siedzenie na respie... Panie adminie, jestem tutaj nowy. Może jakiś kick na początek, lub ostrzeżenie? Taka kara może spotkac typa co robi to nieustannie, co rundę, co mapę siedzi na respie, a nie ban na start jedno godzinny. Szanuj się chłopcze.
Proszę o wyjaśnienie całej sprawy. No i oczywiście skrócenie bana, lub UB.
Pozdrawiam,
Nerish`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opiekunem i nie wie kto nowy, a kto nie? Nie bądź śmieszny. Dobrze, rozumiem.. ALE PISZĘ O KARZE JAKA MNIE SPOTKAŁA! Przeczytaj ze zrozumieniem, później się wypowiadaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ze zrozumieniem,widzę że dostałeś godzinę, i masz rację,z max 10-15min powinieneś dostać. Ale to nie do mnie kieruj tylko do Opiekuna serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaPkU jest opiekunem, ale nie wie kto jest nowy, a kto nie, bo nie spędza całego czasu przy graniu z nami, tylko ma ważniejsze sprawy, a poza tym przywitałeś się na forum w tym dziale? http://forum.cs-classic.pl/forum/94-przywitaj-si%C4%99po%C5%BCegnaj-si%C4%99/

 

Co do bana regulamin mówi, że za kampienie na respie TT kick lub ban od 5 min do 30 min, chyba, że siedziałeś notorycznie na respie to rozumiem decyzje PaPkA.

 

PS. Czekam na twoją odpowiedź.

 

Pozdrawiam: SMILEY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin.

Twoja sprawa, że regulaminu nie przeczytałeś.

Od admina zależy na ile Cię zbanuje ale skoro opiekun tak uznał to ban słuszny nieprawdaż?

Jeszcze masz jakieś pytania? Przepuszczam, że nie dlatego proponuję zamknąć temat by nie robić niepotrzebnego spamu.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Nie kampiłem, tylko się broniłęm. Wyszło mi 5 chłopa z anarchii to musiałem jakoś zareagowac. A to, że zaraz dostałem bana od papka na 1h, to wiecie. Ban godzinny NIE słuszny! O notorycznosci zdarzenia nie ma mowy.. Był to jedyny raz gdy siedziałem na respie, ponieważ się broniłem. A skąd decyzja papka, nie mam pojęcia.. Prosze o jakąś reakcję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

SKoro rashowali, utrudniając wam grę to trzeba było to zgłosić na U@

 

Tutaj masz regulamin 

http://forum.cs-classic.pl/topic/16891-regulamin-serwera-dd2/

 

Ten regulamin obowiązuje na DD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest opiekunem i nie wie kto nowy, a kto nie? Nie bądź śmieszny.

To ty jesteś śmieszny. Skąd ma znać wszystkich graczy którzy przewijają się przez serwer w dodatku 1/2 non steamowców?

Siedziałeś na respie 40 sekund tak? W regulaminie jest napisane że można max 30. Nie zależnie czy kampisz czy się bronisz. 

Na serwie na y@@ ciągle ktoś pisze że rest tt=ban. 

To od admina zależy na ile da ci bana. Dostałeś to dostałeś. Nauczysz się i więcej takich banów nie bd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności