Skocz do zawartości

Admini nie wiedzą co to " Spam "


Bufecik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  BuFeCIK <3 


2.Nick admina/gracza który zawinił: tanLey~

3. Admin/Gracz : admin !

Data,Godzina: 20:20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'Spam'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '83.27.187.16'

[AMXBans] ========================================

6.Opis sytuacji:

 

Wchodzę na serwer, Piszę " Elo All :) " Tylko to napisałem, zobaczcie demko, i tam będzie , że tylko to napisałem.. I Dostałem bana ! Powód " SPAM "  Chyba admin stanley nie wie, co oznacza słowo " SPAM " 

Na SB - wysyłanie duzo takich samych ( Bądz różnych xD) emotek, wysyłanie kilka razy tego samego linku do pytania etc. W pytaniach - Prośba o wejście na profil, dodanie do przyciół, prośba wejścia na stronę :)

 

Proszę o upomnienie admina tanLey~ !!!!! 

 

 

Z tego co ja widzę, to już nie można się na serwerze przywitać ... 

Edytowane przez Bufecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pokaż mi wycinek z konsoli jak spamujesz u@ i ogólny, dostałeś bana na 5min za spam...

 

Ledwo wszedłeś i zacząłeś już spinać do stanley'a, dlatego dostałeś ode mnie na 5min.

 

Więc zastanów się zanim coś napiszesz w grze.

 

 

Ps. możesz się przywitać, ale spamujesz na u@ co chwile człowieku ogarnij się tyle Ci tylko powiem.

 

@@Bufecik, podejrzewam, że za te słowa będzie wymierzona kara, po 2 codziennie na serwie spamujesz jak nie na u@ to na ogólnym.

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. ban jest tylko na 5 minut... Dupa ci do krzesła przed kompem przyrosła a ręka do myszki że 5 minut bez cs'a nie wytrzymasz?

Po 2. jak zwykle masz jakiś problem, jako jedyny. 

Nie chciało mi się tych ss robić ale sam się prosisz...

44123197272701220104.png

29825066811867135613.png

Ty człowieku admina chciałeś ....

 

 

 

KURWA ! Z TEGO co ja wiem kurwa to nic nie napisałem na tym jebanym U@ ! przwitałem się i bana dostałem kurwa ! i czy to jest ten wasz jebane SPAM!? Downy jebane .. :<

..

Rodzicie cie kultury nie nauczyli?! Sam jesteś jak to określiłeś "jebanym downem" bo spinasz dupsko o bana na 5 minut... Ile ty masz lat dzieciaku że tak zemścisz? Co popisać się chcesz że taki dorosły jesteś? Za takimi słowami to do kolegów na podwórku. Proszę o danie mu 2 warnów; jednego za brak kultury w tym poście, drugiego za brak kultury na sb.

Edytowane przez Blancik :3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kurwa chciałem ! wyjebane mam na to, że ban 5 min, Nie wytrzymam i chuj ci do tego -.- 

 

 

Jedyny bo ja tylko kurwa bana dostałem- mądry człowiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, kurwa chciałem ! wyjebane mam na to, że ban 5 min

To po co piszesz skargę? Przeczysz sam sobie. 

Faktycznie nie wytrzymasz 5 minut bez gry. Do nauki bo sprawdziany z pszyry nie zdasz...

Cóż byłbyś dobry obywatelem Rosji... ciemnym ludem łatwiej się zarządza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz każdy post nic nie wnoszący będzie karany warnem - będzie traktowany jako spam. Posty łamiące regulamin poukrywałem. Teraz proszę czekac na wypowiedź opiekuna serwera - soota.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj żadnych dowodów, reszta tak jak Blancik napisał ;)

 

Mi się wydaje, że temat do zamknięcia, może Cię specjalnie zbanował żebyś w końcu ruszył cztery litery od kompa;)? <--- ( żarcik oczywiście c: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak.

Po 1. Potwierdzam, że spamujesz na u@/ogólnym

Po 2. Jesteś zwykłym dzieciaczkiem mającym 15 lat a kurwisz na lewo i prawo i myślisz ze jesteś fajny? Co chcesz tym osiągnąć? Bo szacunek tylko tracisz tak pisząc.

Po 3."Downy jebane" nie masz prawa obrażać ludzi chorych na tak poważna chorobę i porównywać innych do nich. Pokazuje to jak 'dojrzały' jesteś.

Po 4. Tutaj Cię rozczaruję bo takie coś nie uchodzi na sucho. Jeżeli zobaczę, że na serwerze odnosisz się w podobny sposób to będę banował na możliwie jak najdłuższy okres.

 

Nie jesteśmy na podwórku żeby się tak wyrażać. Jeszcze jak masz 15 lat .... ŻENADA!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze dostales bana tylko na 5min bo twoja kultura i spam notorycznie sie powtarza i denerwuje tym bardziej ze czesto glupio spamujesz tez na u@. a po 2 cs jest od 16 lat wiec na twoim miejscu bym pogral w simsy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także widziałem jak dużo razy spamowałeś na u@ jak i na ogólnym ( mi to aktualnie nie przeszkadza ale innym tak). Po 2 "ban na 5 min" jezu..... to jest powód aby pisać skargę na forum ? Dłużej ci zeszło napisać ta skargę niż trwał ten ban. A za te słowa co napisałeś na sb powinieneś dostać 1 warna za jedno wulgarne słowo. Ban był dany słusznie a co do spamowania to nie możesz napisać raz na u@ ?. Każdy admin to widzi a sprawdzanie danego osobnika nie trwa 2 sek. tylko czasami 2/3 rund aby dobrze sie przyjrzeć, więc nie musisz pisać co minute "banuj, banuj, ile razy mam jeszcze pisać, itp".

 

 

/close

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności