Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]A może tak Kinga spróbuje ? :)


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MowiezGestem(Kinga)Jestem


2. Imię: Kinga


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx (0/10): Na razie słabe aczkolwiek w sobotę Saphiree mnie będzie uczył wszystkiego wiec myślę że ogarnę ;)


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Jeśli będzie trzeba to tak :)


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Kinga/31.186.82.184:27691/ (na obecnym nicku mam jakieś 60 h )


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  No to tak:) mam na imię Kinga, pochodzę ze Śląska :) interesuje się sportem, muzyką amm psychologią :) taaak chce być w przyszłości psychologiem :D w cs gram ponad półtora roku;p w zasadzie rok tutaj :D)Może i nie mam doświadczenia w byciu adminem, aczkolwiek lubię podejmować wyzwania i szybko się uczę :) 


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Nie ale w najbliższym czasie będę kupować


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Jak widać po GT bardzo dużo i nie stanowi to dla  mnie problemu


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 14- 22 (często jestem także z rana ) w weekendy od rana


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: około 1,5 roku


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Nie


  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, dziewczyna jest ogarnięta znam ją osobiście zasługuję na szansę jest bardzo aktywna i miła prócz paru osób (wiemy o kim mówimy) ale to ważne akurat nie jest . 

Zaoferowałem jej swoją pomoc i nauczę ją AMX, które trudne nie jest.

 

@Wafen, chodzi po prostu o to żeby zobaczyła na własne oczy jak to wygląda. :)

Edytowane przez Saphireee <3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Ogarnięta i aktywna.

 

4. Znajomość Amx (0/10): Na razie słabe aczkolwiek w sobotę Saphiree mnie będzie uczył wszystkiego wiec myślę że ogarnę ;)

 

 

Nie oszukując się na admina trzeba wiedzieć 3 rzeczy do AMX:

Amxmodmenu,

y@@,

bindy.

 

Brawo! Potrafisz AMX w stopniu pozwalającym adminować :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ dziewczyna :* często udziela się na serwerze i często na nim bywa ma dobry kontakt z graczami zgłasza cziterów moim zdaniem zasługuję na to żeby dostać szansę zostania adminem.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeczna, spokojna do czasu xD, opanowana, saparek jej wszystko szybko wytłumaczy, no i nawiązuje szybko kontakty.

Bardzo dobra aktywnośc na serwerze, na forum też nie ma lipy.

 

Więc tak.

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na takkk! Kinga jest bardzo miłą, pogodną i kulturalną ( w miare xd) dziewczyną. Szybko nawiązuje kontakt z graczami, oczywiście pozytywny. Wszystkie wymagania są spełnione, ma zamiar zakupić steam.. Czego więcej chcieć? Amx to już jest "małe piwo".

PS: Kinga ma zajebisty śmiech, dzięki niemu na serwerze każdy jest wesoły xd. Przynajmniej ja się śmieję sam do monitora xdd.

Codziennie chcę abyś się śmiała na serwerze xdd

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła i fajna dziewczyna z którą da się pogadać. Składka jest do ogarnięcia i amx też. ;) dużo ją widzę na serwerze więc uważam, że da radę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem na nie, po ostatniej akcji w której także brałaś udział, nie powinnaś dostać admina.

Według mnie osoba, która brała udział w takiej "kłótni" nie powinna składać od razu podania. Jesteś wpisana na liście http://forum.cs-classic.pl/topic/27299-ostatnie-k%C5%82%C3%B3tnie-na-serwerze-informacja/, więc będę "walczył" oto byś ty i pozostałe 3 osoby z tego tematu nie dostały admina przez najbliższy okres.

Jeżeli dostaniesz admina, to admini nie będą mogli cię banować, więc będziesz miała okazje do odegrania się.

 

@EDIT

Jak może być kulturalna skoro nawet nie potrafiła się zahamować i olać zachowania innej osoby? Jest oznaczona w temacie, w którym jasno jest napisane, że obejmuje ich ban za kulturę, a nie za bugowanie czy coś innego ...

Niektóre komentarze w tym temacie to jakaś komedia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ją trochę, jest bardzo miła i ogarnięta ;) Na serwie gra często.

AMX to nie problem :D

 

Fakt brała udział w tej kłótni ale wieżę że nie będzie się odgrywać jak dostanie admina. A jak będzie coś odwalać to sam ją uspokoję xdd

Jestem na Tak ;)

Edytowane przez -_-
Wieży tutaj nie ma, jest tylko wiara. Tylko że jakby podanie złożyła druga strona, to pewnie byłyby same "NIE" i powód z tym tematem. Zero obiektywizmu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie osoba, która brała udział w takiej "kłótni" nie powinna składać od razu podania.

Niestety jestem tego samego zdania.

Dajmy sobie czas na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i pogodzenie się lub ewentualne przyjęcie do wiadomości, że nie chcecie ze sobą rozmawiać. Nie mogę być w stu procentach pewny, że nie zaczniesz wykorzystywać uprawnień administratora w celu zemsty, co więcej.. nie wiem co będzie się dziać na serwerze jeśli będzie tak jak dawniej, bez bana bl0cked'a.

Jak cała sytuacja się uspokoi i zobaczę na własne oczy, że nie ma pomiędzy Tobą, a dwójką innych graczy sprzeczek, wtedy możliwe, że podejmę inną decyzję.

 

Mimo licznych pozytywnych komentarzy pod podaniem, jestem zmuszony je odrzucić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności