Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Skarga ReQ

amN
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: amN

2.Nick admina/gracza który zawinił: ReQ

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 07.01.2013 19:25

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): SSy

6.Opis sytuacji: A więc tak , brak kultury na [email protected] (Wyzywa od pizd , karze zamknąć ryj/pysk) . Gośc był w TT , wyszedł i mnie wzięło do TT więc gra była od nowa a ten mi dał bana : Nie wychodz z TT ..

Tak , powiedziałem mu żeby się wział w garść i ogarnał serwer (na [email protected])

http://www.speedyshare.com/8baD2/2013-01-07-00001.jpg

Informacje o banie

Nick: amN

SteamID: STEAM_0:1:24176770

Powod: wes mnie czlowieku nie denerwuj/ wychodzisz z TT

Dlugosc bana: 30 minutes

Czas do unbana: 19:54:55 1/7/2013

Nick admina: ReQ

Admin SteamID: STEAM_0:0:2

Szczerze nie zwracałem uwagi na to co się działo , słyszałem jak ten KZMN czy jakoś tak wyzywał , ReQ w porządku facet . Niech się wypowie ;D

KaLiBeReK, to sie działo na [email protected] :>

Kaliberek to niech się wypowie .

Req "Jeżeli jesteś facetem i masz jaja" to sie przyznaj że skracałeś , mam info od gracza że dałeś mi bana i odrazu zrobił się busz , 3 -4 typów skracało w tym Ty :)

ReQ ile dziennie siedzisz na serwie ? Tylko z ręką na sercu , 30 minut ?

Po pierwsze to co znajduje się wyżej.Dziwię się, że Admin serwera nie zna regulaminu ... pozdrawiam amN i odsyłam.PS: Szczerze to, ze dostałeś cynk nie wiele znaczy, pozdrawiam!

C!chy, rotek123, nie chodzi o bana lecz o to że nie umie się zachować , nawet na czacie adminów.

Gdyby było HLTV , zobaczylibyście jak wasz kochany ReQ sobie skraca , ale niestety nie ma.

Pozostawiam temat Pawłowi , żeby to rozstrzygnął . Admin bez kultury , który odrazu wyzywa jak sie Go upomni nie zasługuje na Niego.

Jak odrazu dał mi bana , ludzie zaczęli skracać/wyzywać się , ale oczywiście ReQ zaczął skracać a jak gracz upomniał GO to odrazu wyszedł...

Wiec po co masz adma ? Ciężko poświęcić te 5 minut na ogarnięcie serwera ? Czy wolisz grać bo to "małe przewinienia"... Widze ze adma masz dla premek i tyle.

rotek123, tak , dzieciak taki jak Ty.

Wchodzi na serwer raz na 3 dni i cwaniaczy na forum :>

Rotek jesteś taki sam jak ReQ , kozaczy na forum a na serwa ciężko wbić na 5 minut i ogarnąć , masz adma dla premek :)

Pozostawiam temat [email protected]

Y sorka, że tak się w trącę już na koniec... Hmmm.. Nie mam premium ? Ty nie grasz na serwerze, nie ja nie jestem dzieckiem :P Więc nie szpanuj, pozdro :D Nic nie wiesz a sie odzywasz, pozdro..

rotek123, popatrzymy może na demko ? robimy ankietę kto więcej gra ? Ja czy Ty.

Jesteś dzieckiem = Wiek (dla mnie jesteś dzieciakiem) + zachowanie.

Czy ja szpanuje ? Jesteś taki sam jak ReQ , gówno robi na serwerze i na dodatek wozi sie na forum :>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines