Skocz do zawartości

Pytanie ?


KaLiBeReK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Może ktoś ogarnąć server ? Buguje się , są problemy z graniem. ,2. Niektórzy Admini (nie chcę nikogo obrażać i skarżyć ) nie wykonują swoich obowiązków tj. gracz przeklina , wyzywa graczy i mówi , że badziewny server i nikt go nie banuje .3. Czy mógłbym złożyć podanie o adma na DR , to znaczy czy można mieć dwóch adminów na dwóch innych serverach ? Sorry , że taki nie ogar , ale chcę się upewnić przed pisaniem podania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Niektórzy Admini (nie chcę nikogo obrażać i skarżyć ) nie wykonują swoich obowiązków tj. gracz przeklina , wyzywa graczy i mówi , że badziewny server i nikt go nie banuje .

prosze o wysłanie mi nicków na pw : )) i najlepiej napisanie co kazdy robi albo jakies dowody : ))a adma mozesz miec miliony : )) ale pytanie czy ogarniesz : )) bo nie ma sensu brac wszedzie jak bedziesz siedzial na jednym serwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezlyLOL., Nie , nie jestem frajerem , chciałbym aby tylko admini dostali jakieś upomnienie , bo gościu sobie wyzywa all i nic .

 

 

No na jednym servie to nie wysiedze dlugo c'nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałam ze jestes frajerem ... ale chyba musze wiedziec kogo mam upomniec : ))) a ja wróżbitą nie jestem .. albo mówisz albo nie pisz o admina jesli nie chcesz mówić kto to : )) przeciez nie kazdy zasługuje na upomnienie .. wyluzuj : )))niem wiem czy wysiedzisz czy nie ale jeszcze szkola i zycie prywatne : ) wiec lepiej to przemysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów serwera to tak, często są problemy z kolejką ale to wina graczy którzy wchodzą a potem latają, zabijają się i dostają bany ... Lepsza strefa niż paka! ;PCo do adminów, nie spotkałem się jeszcze żeby admin nie upomniał/zbanował kogoś za przeklinanie, wyzywanie itp. Ale cóż, ja już nie ogarniam :D Przez ostatni tydzień doszło jakichś 5 adminów? Z czego jeszcze żadnego nie widziałem grającego na serwie ^^ Ciekawe jak potoczą się losy serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotek123, nie widziałęś bo wchodzisz na serwer raz na ruski rok :>

Siedze na serwer po 4-5h a Ci ciężko wbić na serwer i ogarnąć ? Ostatnio widziałem Cię na poczatku mojej gry na DR czyli jakeiś 3 tyg temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności