Skocz do zawartości

Konkurs ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , cześć , siemanko !

 

Dzisiaj wpadłem na pomysł , żeby zrobić konkurs top15. Konkurs będzie polegał na utrzymaniu się w pozycji top1-3 , ale to nie wszystko ! Dodatkowo zostałby wylosowany stały gracz serwera dd2 , któryby zgarnąłby klucz STEAM COUNTER STRIKE 1.6!

 

.:KONKURS TOP 15:. - bardziej rozbudowana forma

- owy gracz musi się wtargnąć do top15 , a mianowicie ustawić się w top1-3.

- jeżeli ktoś w top3 jest zbanowany za używanie wspomagaczy , miejsce 4 w pozycji rankingowe jest brane pod uwagę.

 

.:KONKURS TOP15:. - NAGRODY

Miejsce 1 : SŁUCHAWKI

Miejsce 2 : MYSZKA

Miejsce 3 : KLAWIATURA + MIŚ NA POCIESZENIE

Miejsca pozostale w top15 :

Upominki takie jak vip na serwerze na okres 2tygodni.

 

Prosiłbym Was drodzy gracze o Waszą opinie co o tym sądzicie , a o fundusze się nie martwić ! - na wszystko mogę przekazać fundusze.

 

A więc do dzieła ! Czekam na Wasze opinie !

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, tylko czy wszyscy będą zadowoleni z słuchawek/myszy/klawiatury przypuszczam marnej, średniej jakości?

W jakim przedziale cenowym będą owe nagrody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, tylko czy wszyscy będą zadowoleni z słuchawek/myszy/klawiatury przypuszczam marnej, średniej jakości?

W jakim przedziale cenowym będą owe nagrody?

Prezentem się nie gardzi -,- Głupie 10zł a cieszy zawsze ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentem się nie gardzi -,- Głupie 10zł a cieszy zawsze ! 

Jednakże osoba, która posiada już mysz za dobre 200zł nie będzie raczej usatysfakcjonowana z wygranej wynoszącej 10zł? Już wolałaby Vip'a na serwerze :)

 

 

Ogólem mowiac to wyniesie za wszystko 500zl , a sprzet jest wart swojej ceny. Za same sluchawki 250zl zaplace.

W takim razie nie mam więcej pytań ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, gracze będe szczęśliwi. To na czas konkursu powracam do 1.6, a GO zostawiam w spokoju. Może wygram misia, bo go chce najbardziej ze wszytskich

nagród :D

Edytowane przez UsmiechnijSieJakSMILEY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hannibal

nie , nie szkoda mi. Nie mam jeszcze bachora , a z tą siecią jestem związany kajdankami. Najwyżej ,że chcesz coś rzucić to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze, czytasz mi w myślach to jest bardzo dobry pomysł :D, od stycznia będę miał nowego neta wtedy pokaże swoje umiejętności narazie nie idzie mi przez internet, za tym postem jestem za!. Pozdrawiam BARDZO DOBRA WCZUTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, że każdy będzie za. Pomysł sam w sobie jest dobry i cieszy jak ktoś proponuje taki konkurs z własnym ufundowaniem. Nagrody jeśli takie są to na pewno nikt nimi nie pogardzi, poza tym dla mnie mogłyby byc po 10 zł to jest tylko zabawa. Tylko, żeby nie było tak, że teraz napalą się ludzie a nici z konkursu bo już nie jeden chciał zakładac serwer - i go opłacac i dodatki na niego kupowac, a nic z tego nie wyszło.

P.S: Mogę dorzucic steama z cs 1.6 ;)

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności