Skocz do zawartości

Blip ^


Gość Blip ^

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17Kontakt (GG/e-mail/steam): 45199452/[email protected]/El_blejo (Blip ^)Kiedy zaczynałeś grę w cs: ooo... już nie pamiętam jakoś z 5 lat temuDoświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Wielokrotny admin na wielu serwerach (np. bb, zm, cod+ffa, gunxp+dm ) jednej z większych sieci w polsce na prośbę H@ podam nazwę żeby nie reklamować, aktualny blacklisted na tej samej sieci. (blacklisted - sędzia sprawdzający demka ze zgłoszeniami cheaterów) Ile masz wolnego czasu?: to zależy od tygodnia ale w tygodniu min 2 h dziennie a w weekend mogę sprawdzać forum dość często Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ sądzę że się nadaje, chcę pomóc w odbanowywaniu graczy ponieważ gracze czekają na ub nawet do 5-6 h, można mi zaufać, jestem miły sympatyczny i pomocny, a kiedy trzeba umiem powiedzieć dobitnie co o kimś myślę (oczywiście bez obrażania)Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Nie używałem żadnych czitów (nie jestem cziterem) tylko testowałem kilka. leis aimbot+ esp, cheat engine (sh), wh wtopione w plik open gl, jakiś multihack wh+sh+aim, no recoil, no smoke, no flash. oczywiście wszystkie czity nie były testowane na polskich serwerach ani na steamie. czity testowałem na ns w związku z kandydaturą na BL żeby znać dokładne działanie tych czitów ponieważ ułatwia to rozpoznawanie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności