Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Blip ^

Guest Blip ^
 Share

Recommended Posts

Guest Blip ^

Wiek: 17Kontakt (GG/e-mail/steam): 45199452/[email protected]/El_blejo (Blip ^)Kiedy zaczynałeś grę w cs: ooo... już nie pamiętam jakoś z 5 lat temuDoświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Wielokrotny admin na wielu serwerach (np. bb, zm, cod+ffa, gunxp+dm ) jednej z większych sieci w polsce na prośbę [email protected] podam nazwę żeby nie reklamować, aktualny blacklisted na tej samej sieci. (blacklisted - sędzia sprawdzający demka ze zgłoszeniami cheaterów) Ile masz wolnego czasu?: to zależy od tygodnia ale w tygodniu min 2 h dziennie a w weekend mogę sprawdzać forum dość często Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ sądzę że się nadaje, chcę pomóc w odbanowywaniu graczy ponieważ gracze czekają na ub nawet do 5-6 h, można mi zaufać, jestem miły sympatyczny i pomocny, a kiedy trzeba umiem powiedzieć dobitnie co o kimś myślę (oczywiście bez obrażania)Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Nie używałem żadnych czitów (nie jestem cziterem) tylko testowałem kilka. leis aimbot+ esp, cheat engine (sh), wh wtopione w plik open gl, jakiś multihack wh+sh+aim, no recoil, no smoke, no flash. oczywiście wszystkie czity nie były testowane na polskich serwerach ani na steamie. czity testowałem na ns w związku z kandydaturą na BL żeby znać dokładne działanie tych czitów ponieważ ułatwia to rozpoznawanie ich.

Guest Blip ^

W sumie widzę że teraz nic z tego nie będzie. a więc do zamknięcia i do kosza. no nic spróbuje przy następnej rekrutacji o ile będzie

Guest Blip ^

nie wiem po co się wypowiadacie jak napisałem że rezygnuje z kandydowania jednak. następnym razem może się zgłoszę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines