Jump to content

Lato na UB SUPPORT :)


Lato ~wOw~ [t]
 Share

Recommended Posts

Wiek: 18 lat.
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 40377037 email: [email protected] steam: lolipop995
Kiedy zaczynałeś grę w cs: Jak miałem 8-9 lat widziałem jak brat grał to i ja byłem NOŁ LAJFEM ;D Jednego steama mi skradziono miałem 2k6 a teraz mam 2k11
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: hmm, duże, parę osób już na AC wwstawiłem i straciły np steama... Umiem rozpoznawac cheatów.
Ile masz wolnego czasu?: Hmm dużo dziennie wchodzę często na forum więc kiedy bym nie wszedł to bym jakieś ssy / dema sprawdzał.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Dlatego, że mam dużo czasu i jestem ogarniety, miły, miałem już pare razy UB support na jednej bardzo znanej sieci też miałem i miałem go długo do póki nie zrezygnowałem.. amN wie na jakiej sieci:) Mam moderatora i myślę, że ogarne te i te stanowisko.
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): NIGDY NIE UŻYWAŁEM HAXÓW !

- 50 postów - Mam wiele więcej.
- 50 godzin na forum - Mam ponad 60h.
- Minimum 15 lat - Mam 18 lat.
- Minimum 2 miesiące na forum - Mam prawie 3 miesiące na forum.

O to się effcia nie martw gdybym nie miał na to czasu to bym nie składał podania.
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie, może i spełniasz wymagania i w ogóle, ale nie jestem pewna czy dasz radę ogarniać i modka, i ub support'a. Za dużo roboty.. Tak poza tym, to jak mówi niezłyLOL. daj szansę innym, którzy np, również starali się o moderatora, ale im nie wyszło :).

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy moje zdanie tu sie liczy, bo jestem byle graczem, ale... Jestem na TAK... Wymagania spelnione jak pisaliscie itd. itp. Jezeli ktos inny ma dostac szanse, to neich kurna napisze podanie... Dzis na serwerze graly jakies pieprzone cheaterki i adminow nie mozna bylo sie doprosic o wejscie i pewien Matko Dymacz musial wszystko zalatwic... Reasumujac im wiecej tym lepiej moim zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy