Skocz do zawartości

Lato na UB SUPPORT :)


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 18 lat.
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 40377037 email: [email protected] steam: lolipop995
Kiedy zaczynałeś grę w cs: Jak miałem 8-9 lat widziałem jak brat grał to i ja byłem NOŁ LAJFEM ;D Jednego steama mi skradziono miałem 2k6 a teraz mam 2k11
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: hmm, duże, parę osób już na AC wwstawiłem i straciły np steama... Umiem rozpoznawac cheatów.
Ile masz wolnego czasu?: Hmm dużo dziennie wchodzę często na forum więc kiedy bym nie wszedł to bym jakieś ssy / dema sprawdzał.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Dlatego, że mam dużo czasu i jestem ogarniety, miły, miałem już pare razy UB support na jednej bardzo znanej sieci też miałem i miałem go długo do póki nie zrezygnowałem.. amN wie na jakiej sieci:) Mam moderatora i myślę, że ogarne te i te stanowisko.
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): NIGDY NIE UŻYWAŁEM HAXÓW !

- 50 postów - Mam wiele więcej.
- 50 godzin na forum - Mam ponad 60h.
- Minimum 15 lat - Mam 18 lat.
- Minimum 2 miesiące na forum - Mam prawie 3 miesiące na forum.

O to się effcia nie martw gdybym nie miał na to czasu to bym nie składał podania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, może i spełniasz wymagania i w ogóle, ale nie jestem pewna czy dasz radę ogarniać i modka, i ub support'a. Za dużo roboty.. Tak poza tym, to jak mówi niezłyLOL. daj szansę innym, którzy np, również starali się o moderatora, ale im nie wyszło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moje zdanie tu sie liczy, bo jestem byle graczem, ale... Jestem na TAK... Wymagania spelnione jak pisaliscie itd. itp. Jezeli ktos inny ma dostac szanse, to neich kurna napisze podanie... Dzis na serwerze graly jakies pieprzone cheaterki i adminow nie mozna bylo sie doprosic o wejscie i pewien Matko Dymacz musial wszystko zalatwic... Reasumujac im wiecej tym lepiej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności