Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor] HaQ


HaQ 4k4 B!Nl4DEN

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17 2stycznia 18 :)
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 21 Wiem malutko trzeba od czegoś zacząć :)
Doświadczenie na podobnym stanowisku:  Posiadałem już Range Redaktora oraz rangę podobną do niego.
Dział który najbardziej ci odpowiada:  Anime , recenzje filmów.
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że się nadam będę dodawał dużo postów związanych z anime (wiem, że nie spełniam wszystkich wymagań ale poprostu chciałbym spróbować posiadałem już tę rangę na innym forum oraz rangę do niej podobną więc mam doświadczenie). Ale naprawdę przyda się ktoś do kąciku anime ponieważ jest bardzo małe zainteresowanie.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Wiele tematów o anime ponieważ z tego co widziałem nie wiele o nich piszą a to bardzo fajny kącik oraz będę pisał wiele recenzji świetnych filmów. Wiele czasu przesiaduję na forum chciałbym się czymś tu zając ponieważ lubię zadania związane z forum a tak bezcelowo cały czas odświeżając forum i patrzeć na nowości nudzi strasznie :/

 

 

Warna odrobię dziś rano. Oraz wraz z rangą Donatora postaram się nadrobić zalegości wymagań.

Edytowane przez HaQ 4k4 B!Nl4DEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie.

Nie spełniasz wymagań i to bardzo znacząco.

Zerowa aktywność w kąciku, nie wiemy jak potrafisz pisać.

 

Chcesz pisać to zacznij najpierw bez rangi, nadrób czas na forum. Te wymagania zostały po coś wymyślone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety tego samego zdania.

Nie spełniasz wymagań i nawet nie wiemy jakie byś tworzył pracę. Do zaprezentowania Anime czy filmu nie potrzeba rangi.

Kącik redaktorski jest dla każdego użytkownika.

 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na nie. Porozglądaj się jeszcze po forum, posiedź z nami troszeczkę i zapoznaj. Udzielaj się np. na SB. Spróbuj znów za 2 tygodnie, a przy okazji postaraj się spełnić wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności