Skocz do zawartości

Program do nagrywania.


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, otóż dzisiaj sobie tak myślałem, aby ściągnąć sobie dobry program do nagrywania w HD 720p jakiś ciekawych urywek z csa itd ;), moglibyście mi coś polecić?, moja rozdzielczość ekranu to 1920x1080, jeśli potrzebujecie więcej info to napiszcie, prosiłbym też o podanie jakiegoś programu do convertowania od razu żeby filmik mniej ważył, oraz coś takiego łatwiejszego żeby szło ładnie obrobić filmik, jakieś spowolnienia itd. z góry Dzięki :).


Edytowane przez SaTiV.╰_╯
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

action w złej jakości? Co ty gadasz? 

 

Wspierane rozdzielczości nagrywania wideo:

Pojedynczy ekran - do 2560x1600 (AVI)

NVIDIA 3D Vision, AMD Eyefinity - do 8192x8192 (AVI)

do 1080p (MP4) z wykorzystaniem technologii NVIDIA NVENC, Intel® Quick Sync Video lub AMD APP

do 720p 30p (MP4) bez akceleracji sprzętowej kodowania wideo

- Nagrywa do 60 klatek

 

 

 

Fraps może i troszeczkę lepszy ale action stabilniejszy 

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Actiona nie ogarniam tam sprawdzałem na necie jak ustawic do gier, to tam się naciska na tego pada i wchodzi się do gry. wchodze w csa to nie działa :(. Ściągam dzisiaj frapsa może mi ktoś pomóc ? chodzi mi o to bo był chyba jakiś pliczek zeby film zapisac w 720p HD co sie go wrzucało do folderu gdzie fraps jest coś takiego dalej czy teraz jakaś inna opcja jest czy coś ?, możecie mi pomóc albo tutaj ustawić dobre ustawienia frapsa do nagrywania csa, fify 15 w hd albo na gg: 20060849 Dzięki ^^

Edytowane przez SaTiV.╰_╯
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pliczku do frapsa pierwsze słyszę. W programie fraps w zakładce movies zaznacz 30 lub 60fps, sam nie wiem czy to ma znaczenie. Zaznacz napewno opcję full size.

Jak już włączysz grę to rozdzielczość zmień na 1280x720 wtedy filmik będziesz miał 720p lub 1920x1080 to filmik 1080p.

Po tym i tak będziesz musiał obrobić film w jakimś programie typu Sony Vegas czy Camtasia.

Filmiki nagrywane frapsem są mega duże, 30s filmu to już 200mb, zależne od rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były YouTuber proponuję:

 

Nagrywanie

Silny komputer: FRAPS

Średni / Słaby komputer : ACTION

 

RENDERING:

 

Renderowanie w wielu możliwych kodekach 60 fpsach itd : Vegas Pro

Renderowanie w mniejszej ilości kodeków, ale duża ilość efektów specjalnych i pluginów Adobe After Effects

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności