Skocz do zawartości

Recenzja anime KissXsis


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa Anime: KissXsis (Komedia, Ecchi, Romans, Shounen)


 


2. Zdjęcie: asdas.jpg


 


3. Opis: Już na samym wstępie powiem, że jeżeli macie siostrę(y), to możecie mieć problem z normalnym kontaktem z nią(mi). Anime raczej przeznaczone dla widowni 16+..


 


Główny bohater Keita Suminoe, po powtórnym małżeństwie swego ojca, zyskał dwie bliźniacze, o rok starsze od niego siostry Ako i Riko. Głównym zajęciem tych panien jest zabieganie o względy swego brata za pośrednictwem wszelkich dostępnych środków, wliczając te objęte cenzurą. Rodzice, zamiast hamować, dopingują swoje pociechy, gdyż z logicznego punktu widzenia nie jest to kazirodztwo.


 


Keita chce się dostać do liceum, w którym uczą się jego siostry. Zdanie egzaminów wstępnych jest głównym celem bohatera. Siostry starają mu się pomagać, lecz nie zawsze ich pomoc jest Keicie na rękę.


 


Ogólnie szanowani krytycy jednogłośnie określają całość jako „gniot”, co w najmniejszym stopniu nie przeszkadza rzeszy fanów. Wyraźnie widać, że nie przeszkadza im szczątkowa fabuła, ani silnie erotyczna zawartość, przekraczająca standardowe ramy ecchi i znajdująca się na granicy gatunku hentai. Na wyróżnienie zasługuje też konstrukcja której głównym atutem jest przeniesienie „zboczonej” siły napędowej na dziewczynę, podczas gdy w większości produkcji tego typu to pierwiastek męski jest tym najbardziej „poplątanym”. Jeżeli dodamy do tego to, że mamy do czynienia z podwójnym „(po/na)pędem” w charakterze sióstr bliźniaczek, staje się jasne, iż mamy tu do czynienia z odwróconym standardem ecchi podniesionym do kwadratu. Najważniejszą cechą całości jest jednak zabójczy humor, potrafiący przyćmić wszelkie wady, jakie w tym anime można by znaleźć. 


 


4. Ocena: Moje skromna ocena to 9/10. Jestem mało krytyczny i większość tego co oglądam mi się podoba. Piosenka z openingu jest świetna :D. Gorąco polecam fanom ecchi i haremu. (Odcinków: dwanaście(12) Zakończono)


 


Bonus: KissXsis OVA (Ecchi, komedia, romans, shounen)


 


 


Opis: Jak wiemy już z góry Keita i siostry, wielka miłość, bla bla bla :). W moim odczuciu OVA są bardziej zboczone od serii TV.


 


Ocena: Ja, po obejrzeniu wszystkich dostępnych odcinków (Jest ich dziesięć(10) odcinki wychodzą rzadko), spokojnie wystawiam ocenkę 10/10. To już jest totalnie na krawędzi ecchi-hentai, ale jest po prostu świetne.


 


Źródła: http://www.anime-shinden.info/8667-kiss-x-sis-tv.htmlhttp://www.anime-shinden.info/2269-kissxsis-oavonline.html


Edytowane przez Rias
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zboczone anime ever. Polecam obejrzeć xD

a oglądałeś Green Green ?

 

Dobra komedia można się nieźle uśmiać, tylko dziwię się że zrobili z tego tak mocne echi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności