Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Kinga


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 18 lat
 

Ilość spędzanego czasu na forum(w godzinach)?: około 443 h (18d 11 h)
 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Po części tak, kiedyś znajomy poprosił mnie żebym przeprowadziła mu kilka wywiadów
 

Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady
 

Dlaczego akurat Ty?: Jak wspomniałam wyżej kiedyś przeprowadziłam kilka wywiadów i spodobało mi się to :) Jestem osobą "wygadaną" więc myślę że podołam takiemu zadaniu jak przeprowadzenie z kimś wywiadu. Ostatnimi czasy również dużo przebywam na forum, więc znalezienie czasu na zrobienie go nie będzie problemem :)
 

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Na pewno chciałabym rozruszać dział z wywiadami gdyż wiem ze jest on lubiany. Sama z niecierpliwością czekam aż wyjdzie nowy wywiad:)

 

 

@Shadow nie rezygnuj :) 

@ -_- jeżeli jest możliwość to ja zajmę się w takim razie recenzjami :) Dużo filmów oglądałam/oglądam więc będę miała o czym pisać :)

Edytowane przez Kinga
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry pomysł? Dział z wywiadami stoi w miejscu, nikt się nie zapisuje a mamy 2 redaktorów od tego. Nie będzie łatwo go rozruszać. Nie ma nowych osób na forum i tyle. Wymagania do zapisu i tak zostały obniżone..

 

Jeżeli zajmiesz się też recenzjami/nowinkami/grami- którymś z tych działów to jestem na tak bo spełniasz wymagania i masz doświadczenie. 

Natomiast jeśli tylko wywiady to jestem na nie. Nie potrzeba kolejnego redaktora do przeprowadzania wywiadów. 

 

Dobra obgadaliśmy wszystko ;) Powiedziałaś że zajmiesz się też recenzjami więc jestem na Tak w pełni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga znana i lubiana, jeżeli chce się zajmować wywiadami, to czemu nie dać szansy?

Wymagania, doświadczenie, "popularność" :)

 

na tak.

 

@Edit.

Jeżeli są ograniczone miejsca na to stanowisko, to mogę zrezygnować po przeprowadzeniu wywiadu z Polaczkiem i Porczopem.

Niech będzie jakiś powiew świeżości w kąciku redaktorskim :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z taką aktywnością w wywiadach, to stanowisko odpada, bo to bezsensu. Mało osób się zapisuje, a liczba osób na tym stanowisku jest już dość duża.
Jeżeli chciałaś mieć redaktora dla tego działu, to niestety ale muszę odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności