Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Gamer]Omega


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 19 *(był błąd )
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 10d 9h 38m 32s
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadałem range Gamera tutaj na forum lecz nie miałem czasu wykonywać obowiązków i range straciłem. 
Dlaczego akurat Ty?: Posiadam duże doświadczenie , jestem miłą  kulturalną osobą która ma chęci każdemu pomóc.
Co chciałbyś wnieść jako Gamer?: Napisać wiele poradników , informacji o grach. Odświeżyć te wszystkie puste działy . Choć coś już powoli się rusza. W tych grach fifa , cs 1.6 , metin siedzę od małego. Zawsze się zajmowałem tymi grami , czytałem o nich i zdobywałem wiedzę. Ogólnie chciałbym dokończyć moją poprzednią prace.

Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): Metin2

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, brakuję kogoś kto jest aktywny w tych działach. Omega jest odpowiedzialny oraz systematyczny znam go już trochę, dlatego tak uważam. Aktywność na forum też ma dobra oraz ma dobry kontakt z użytkownikami forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można dać Ci szanse , na tak. Widać, że tam się udzielasz. Może i rozruszasz te działy, bo tak cichutko tam.

:D 

To samo, aktywny w działach, podobno pełniłeś już tą funkcję i widać że ci zależy, jestem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że bardzo Ci zależy, złożyłeś już trzecie podanie...

Widać jak bardzo rozruszasz te działy, jesteś miły i pamiętam Cię jak kiedy$ byłeś gamerem i swietnie sobie radziles, na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Wiek: 19 *(był błąd )

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 10d 9h 38m 32s

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadałem range Gamera tutaj na forum lecz nie miałem czasu wykonywać obowiązków i range straciłem. 

Dlaczego akurat Ty?: Posiadam duże doświadczenie , jestem miłą  kulturalną osobą która ma chęci każdemu pomóc.

Co chciałbyś wnieść jako Gamer?: Napisać wiele poradników , informacji o grach. Odświeżyć te wszystkie puste działy . Choć coś już powoli się rusza. W tych grach fifa , cs 1.6 , metin siedzę od małego. Zawsze się zajmowałem tymi grami , czytałem o nich i zdobywałem wiedzę. Ogólnie chciałbym dokończyć moją poprzednią prace.

Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): Fifa , Cs 1.6 , Metin , LoL

 

Tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności