Skocz do zawartości

Ograniczenie pozytywnych ocen na jeden dzień.


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Można by powiększyć dzienny limit przyznawania pozytywnych ocen? Nie wiem na ile jest w tej chwili ustawiony (wydaje mi się koło 10, może mniej). Ogólnie jest to trochę wkurzające, ponieważ dużo się na forum dzieje rzeczy, za które należy się +, a tu lipton bo już dałeś ten limit i musisz czekać...

 

Co sądzicie o powiększeniu tego limitu?

 

@Dark Z Rises uważam dokładnie tak samo. 20 by wystarczyło.

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, osobiście uważam ze 20 like per day (20 lajkow na dzień) byłoby wystarczająco, uważam że powinno się zrobić głosowanie, niech użytkownicy zadecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast reputacji powinno znajdować właśnie taki  znaczek ile mamy + do wykorzystania

a reputacje i tak znajdziemy w profilu

Chodzi mi o to :  18167309253517888477.png

co wy na to?

Edytowane przez -_-
Nie, dla mnie to głupota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Według mnie ilość lajków, którą posiadamy jest ważniejsza niż ilość, którą możemy rozdać, choć też mogłaby być o tym stosowna informacja.

 

Zwiększenie limitu do 15-20 byłoby idealne choć przyznam.. przez ostatni okres nie często sięgnąłem 10 :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja bym zostawił tak jak jest, ja nawet i 10 lajków dziennie nie rozdaje, już nie pamiętam kiedy tyle dałem, chociaż jako moderator chyba mogę nawet więcej niż 10. Będzie bezsensowne dawanie lajków, jak dla mnie odpada.

 

P.S: Możecie poczekac jeden dzień i nagrodzic tą osobę jeden dzień później, dla mnie żaden problem. Bo jeśli nawet -_- zmieni ilośc załóżmy do 15, to potem 15 wam będzie za mało..

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wydaje mi się, że przy takiej aktywności na forum 10 lajków to dużo.

Jeżeli aktywność na forum się powiększy, to pomyślę o zwiększeniu tego limitu, teraz tak naprawdę te 10 lajków rozdaje może z 10 osób na forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności