Skocz do zawartości

ZombieExpMod v2 - Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać do ProVipa większe obrażenia i 1 pipe bomb na runde :D

Wystarczająco już dopieprzyłem pro vip'a z 3lu nie ma sensu ulepszania go bardziej. 

 

Proponuję dodać do ProVipa większe obrażenia i 1 pipe bomb na runde :D

Do sklepiku można dodać jeszcze jakieś bronie np. Aug (150 ap), AutoLama (250 ap) i może jeszcze Pipe bomb powiększyć do 20 ap, a odtrudkę na człowieka tak do 40 ap, by było trochę bardziej się wysilić żeby mieć te rzeczy. 

Temat broni za ap był poruszany MILION RAZY najpierw przeczytaj czym jest Zombi GUNXP MOD a potem proponuj takie rzeczy, bo to już zaczyna się robić irytujące, tłumaczenie każdemu z osobna, że ten pomysł nie pasuje do tego moda. Odtrutka dla człowieka wydaję się spoko, można by dodać, ale za 45ap.

 

Proponuję dodać także komendę "/kontakt" na której by było widać kto jest opiekunem, H@ i kontakt do adminów steam, gg :D

No może być [pomysł taki na siłę], ale wiążę się to z tym, że admini będą musieli posiadać steam lub komunikator GG [co raczej nie jest problemem] na cod'zie 2k1 lvl ten pomysł zdaję egzamin więc czemu tutaj nie miałby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być [pomysł taki na siłę], ale wiążę się to z tym, że admini będą musieli posiadać steam lub komunikator GG [co raczej nie jest problemem] na cod'zie 2k1 lvl ten pomysł zdaję egzamin więc czemu tutaj nie miałby? 

Albo by było tak że masz steam i gg to to podajesz a jak nie to tylko steam albo gg lub też może skype :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lebron Powtarzane to już było setki razy że nigdy nie będzie żadnej broni do kupienia za ap bo to jest EXP MOD,co do ProVipa nie mam zdania,cena antidotum rzeczywiście mogła by wzrosnąć tak do 40ap.Komenda /kontakt również by się przydała bo ostatnio coraz więcej graczy pyta się kto jest opiekunem serwera i jak się z nim skontaktować.

--edit--

Jednak ktoś okazał się szybszy :D

--edit2--

Ceny Pipe bomb bym nie ruszał, a jak już ruszyć to razem z Szalonym Zombie i Mental Shield.

Edytowane przez Kuba321
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

siemka 


 


 Chciałbym dodać na zm  ze jak sia wpisze /h    wyskaczą   godziny przegrane na serwerze a podtym  np 


  za 10h- nemek


  za  10h- surviwal


  za  2-3h  1zm  ( ze ja bede 1 zm)


  za 15h - snajper 


 za 2h - 500 armora 


  za 8h - jestes ostatnim czlowiekiem ( czyli all zm a ja human )


i dodania coś od siebie                                                                   DZIĘKUJE   POZDRAWIAM WOJTA ( JP )   


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

siemka 

 

 Chciałbym dodać na zm  ze jak sia wpisze /h    wyskaczą   godziny przegrane na serwerze a podtym  np 

  za 10h- nemek

  za  10h- surviwal

  za  2-3h  1zm  ( ze ja bede 1 zm)

  za 15h - snajper 

 za 2h - 500 armora 

  za 8h - jestes ostatnim czlowiekiem ( czyli all zm a ja human )

i dodania coś od siebie                                                                   DZIĘKUJE   POZDRAWIAM WOJTA ( JP )   

 

Dobrze, wszystko ładnie, pięknie, a teraz wyjaśnij skromniej publiczności czemu taki "dodatek" miałby służyć? Bo nie rozumiem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra rzecz więcej graczy będzie grało , inne serwery tego nie mają będzie się wyróżniał i na pewno graczom to się spodoba

Dobrze, a teraz wyjaśnisz nam w końcu czemu miałoby to służyć? bo wątpię żeby przez takie coś więcej graczy zaczęło witać na serwerze, co więcej znając "rozpoznawalność" nowo wprowadzonych komend i tak 90% graczy nie będzie wiedziało, że taka komenda istnieje, a co do tych komend, to poproszę usunąć komendy: /regulamin [no chyba, że po ostatnim razie zostało zaktualizowane] oraz /pomoc, ponieważ obie źle napisałem, w pierwszym przypadku jest stary regulamin w drugim są złe bindy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiam 3 kolejne rozdziały misji,mam nadzieję że choć trochę się podobają.Czekam na propozycję nazw poszczególnych misji i exp'a/ap za ich wykonanie.Zapraszam do dyskusji.

 

4 Rozdział misji.
1.Zaraź 200 osób granatem infekcyjnym(paka).
2.Zadaj Survivorovi 200 tysięcy obrażeń.
3.Będąc Survivorem zabij 250 zombie.
4.Zadaj z mp5 250k obrażeń.
5.Zdobądź 6000 ammopack'ów.

5 Rozdział misji.
1.Zabij 4500 zombie z p90.
2.Zadaj 300k obrażen w nemesisa.
3.Zabij 250 ludzi.
4.Zadaj z bazooki 10000 obrażeń.
5.Użyj(albo rzuć) 500 Pipe Bomb.

6.Rozdział misji.
1.Zabij 6500 zm z mp5.
2.Zadaj 500k obrażeń z p90.
3.Zabij 100 zombie z awp.
4.Zdobądź 10,000 ammopack'ów.
5.Zabij 4 zombie z noża.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiam 3 kolejne rozdziały misji,mam nadzieję że choć trochę się podobają.Czekam na propozycję nazw poszczególnych misji i exp'a/ap za ich wykonanie.Zapraszam do dyskusji.

 

4 Rozdział misji.

1.Zaraź 200 osób granatem infekcyjnym(paka).

2.Zadaj Survivorovi 200 tysięcy obrażeń.

3.Będąc Survivorem zabij 250 zombie.

4.Zadaj z mp5 250k obrażeń.

5.Zdobądź 6000 ammopack'ów.

 

5 Rozdział misji.

1.Zabij 4500 zombie z p90.

2.Zadaj 300k obrażen w nemesisa.

3.Zabij 250 ludzi.

4.Zadaj z bazooki 10000 obrażeń.

5.Użyj(albo rzuć) 500 Pipe Bomb.

 

6.Rozdział misji.

1.Zabij 6500 zm z mp5.

2.Zadaj 500k obrażeń z p90.

3.Zabij 100 zombie z awp.

4.Zdobądź 10,000 ammopack'ów.

5.Zabij 4 zombie z noża.

 

Nie wiem czy jest sens dodawania tego, bo pamiętam, że mi zawsze zajmowało zrobienie questów tydzień i dzięki nim wbijałem sobie 24 i co później? reset i  vip, i to samo byłoby po dodaniu tych, tyle, że za te questy trzeba by dać dużo exp'a by komuś chciało się je wykonać, a z kolei dając dużo exp'a ułatwiamy wbicie 24 i kolejny reset i znowu free vip... Według mnie to powinno być tak, że jak ktoś wykona wszystkie możliwe misje dostaje vip'a lub pro vip'a, ale zostawiając też vip'a za reset 24. Chociaż i tak wydaje mi się mało sensowne dodawanie misji, których i tak 3/4 graczy nie wykona, bo nie będzie im się chciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

siemka 

 

 Chciałbym dodać na zm  ze jak sia wpisze /h    wyskaczą   godziny przegrane na serwerze a podtym  np 

  za 10h- nemek

  za  10h- surviwal

  za  2-3h  1zm  ( ze ja bede 1 zm)

  za 15h - snajper 

 za 2h - 500 armora 

  za 8h - jestes ostatnim czlowiekiem ( czyli all zm a ja human )

i dodania coś od siebie                                                                   DZIĘKUJE   POZDRAWIAM WOJTA ( JP )   

 

Trochę nie rozumiem że jak przegrasz np. te 10 godzin to naciśniesz na Nemka i nim będziesz? Jak takie coś było to serwer by nie miał sensu :) Na nie od razu możecie odrzucić tę propozycję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do misji to jak najbardziej ale z 200 tys obrażeń survivolvo bym pomniejszyć do 100 k i jeszcze będąc survival em zabić 250 os to max 50 dlatego ze ja gram 50 h i jeszcze ani razu nie miałem survival

 

 

@EDIT 

I jeszcze zamiast exp może coś innego ? Bo juz mamy np max lvl to poco nam jeszcze exp ?

Edytowane przez мα∂zια ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można np. zrobić prestiż że jak ktoś nabije max lvl to wpisuje /prestiz i wybiera np. że ma zwiększone obrażenia, dostaje więcej ap za killa, ma mniejszą grawitację i + 1 skok .... :D I można tak tylko 5 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając takie głupoty tylko ulepszymy niepotrzebnie klasę humans, a ona i tak jest wystarczająco silna. Nawet dając 1 kb zombi to i tak dużo nie daje, bo human będzie miał z wszystkich broni +10 obrażeń, a ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jak to się przekłada na grę. A jeszcze zostaje pro vip, który ma o ile się nie mylę 160% większe obrażenia, o ile się nie mylę tyle mu dawałem, to jeśli on ma obrażenia procentowe to dodając te +10 obrażeń automatycznie zwiększamy jego skuteczność, a już wystarczy, że teraz pro vip jest przesadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak tak myslisz to sam cos daj zamiast exp ? 

bo teraz jak dojda misje to exp juz jest nie poczebne wzamian coss innego mozecie dac lub reset exp i cos zato dostanie sie cos nwm  co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dobrze a za misję można by było tylko trochę expa zwiększyć :)

Exp za misje jest wystarczający - sam to robiłem i jako zaawansowany gracz tego serwera wiem ile powinno być expa za misję. 

to jak tak myslisz to sam cos daj zamiast exp ? 

bo teraz jak dojda misje to exp juz jest nie poczebne wzamian coss innego mozecie dac lub reset exp i cos zato dostanie sie cos nwm  co ? 

Nikt nie powiedział, że misje zostaną wprowadzone. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawać żadnych misji ponieważ za szybko się wbije max lv. Można po prostu zamienić troche misji żeby nie robić ciągle tego samego. Można dodać misje ostatnią. Pogromca Zombie ( Zarżnij 1k Zombie ) oczywiście z kosy i może jakiś mały bonusik za tą misje np po wykonaniu vip 3 Dni. Przynajmniej będzie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawać żadnych misji ponieważ za szybko się wbije max lv. Można po prostu zamienić troche misji żeby nie robić ciągle tego samego. Można dodać misje ostatnią. Pogromca Zombie ( Zarżnij 1k Zombie ) oczywiście z kosy i może jakiś mały bonusik za tą misje np po wykonaniu vip 3 Dni. Przynajmniej będzie co robić.

Hahaha można dodać tą misję ale nagrodę inną niż VIP na 3 dni. VIPA możesz kupić a nie zdobyć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawać żadnych misji ponieważ za szybko się wbije max lv. Można po prostu zamienić troche misji żeby nie robić ciągle tego samego. Można dodać misje ostatnią. Pogromca Zombie ( Zarżnij 1k Zombie ) oczywiście z kosy i może jakiś mały bonusik za tą misje np po wykonaniu vip 3 Dni. Przynajmniej będzie co robić.

1k zombi z kosy? ty chyba nie wiesz co piszesz, jeżeli uważasz, że 1k zombi dasz radę zabić przez 2 miesiące [co 2 miesiące odbywa się reset], to niezły jesteś. Jak już chcecie to dam wam misje, które proponowałem żeby Właściciel sieci dodał gdy jeszcze zajmowaliśmy się serwerem:

 

Hardcore

  1. Rzeźnik - zabij 50 zombi za pomocą noża // Nagroda 100ap + 7,5k exp
  2. Snajper - Zabij 150 zombi za pomocą AWP // Nagroda 120ap + 9k exp
  3. Szaleniec - Użyj 150 razy madness zombie // Nagroda 130ap + 10k exp
  4. Bogacz - Zdobądź 10k AP // Nagroda 150ap + 11k exp 
  5. Niekwestionowany zwycięzca - Za pomocą pipe bomb zabij 5k zombi // Nagroda 200ap + 12k exp 

Te misje są wystarczająco długie do zrobienia, tak więc życzę powodzenia wam z tym, a jak wam się poziom za szybko wbija, to też mogę na to poradzić, bo teraz exp'a za lvl ustanowiłem takiego:

 

30, // Needed on level 1
60, // Needed on level 2
90, // Needed on level 3
150, // Needed on level 4
250, // Needed on level 5
350, // Needed on level 6
450, // Needed on level 7
750, // Needed on level 8
1000, // Needed on level 9
1500, // Needed on level 10
7000, // Needed on level 11
9000, // Needed on level 12
15000, // Needed on level 13
16000, // Needed on level 14
19000, // Needed on level 15
25000, // Needed on level 16
35500, // Needed on level 17
60500, // Needed on level 18
80500, // Needed on level 19
105000, // Needed on level 20
185000, // Needed on level 21
230000, // Needed on level 22
260000, // Needed on level 23
300000, // Needed on level 24
 
To ja wam to zmienię na coś takiego:
 
30, // Needed on level 1
60, // Needed on level 2
90, // Needed on level 3
150, // Needed on level 4
250, // Needed on level 5
350, // Needed on level 6
450, // Needed on level 7
750, // Needed on level 8
1000, // Needed on level 9
1500, // Needed on level 10
7000, // Needed on level 11
13000, // Needed on level 12
17000, // Needed on level 13
20000, // Needed on level 14
29000, // Needed on level 15
35000, // Needed on level 16
55500, // Needed on level 17
80500, // Needed on level 18
100500, // Needed on level 19
140000, // Needed on level 20
200000, // Needed on level 21
280000, // Needed on level 22
300000, // Needed on level 23
400000, // Needed on level 24

 

Proszę, teraz  wbicie 24 poziomu będzie dla was trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności