Skocz do zawartości

ZombieExpMod v2 - Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Z racji iż na serwerze nie ma dużej ilości map, a niektóre są bardzo monotonne/nudne, chciałbym kilka zaproponować. :

 

zm_colores

http://cs.gamebanana.com/maps/157483

 

zm_brambor

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/412/

 

zm_3rooms

http://cs.gamebanana.com/maps/166006

 

zm_minecraft

http://cs.gamebanana.com/maps/173210

 

zm_fortuna

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2712/

 

Fajnie gdyby zostały dodane również mapy na których nie ma zbytnio kamp, myślę że urozmaiciło by to trochę rozgrywkę, oraz pozwoliło wybić się początkującym graczom, np. 

 

zm_underwater

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/315/

 

zm_assault_attack

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1200/

 

Ponadto, proponuję by z powrotem zostały rozdawane bany za tak zwane "bugowanie kb" gdyż nie można kampić w miejscach typu :

1znsa34.png

Więc pozostaje jedynie kampić w kwadratowej kampie z lm'em, a czemu? A temu, że innego wyjścia nie ma. 

 

Proponuję również usunąć jedną z map zm_foda (lepiej by było zm_foda_zsbr_v1), gdyż są to dwie prawie takie same mapy. 

 

Mam nadzieję, że niektóre z propozycji Wam się spodobają i zostaną wprowadzone na serwer.  :wink:

Pozdrawiam, thatrotten. 

 

@EDIT 

Z tego co zauważyłem zostały już dodane nowe mapy, no ale cóż, może jakaś się jeszcze spodoba. :wink:

Edytowane przez that
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych map to propozycje składamy tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/14288-nowe-mapy/page-10

 

Jeśli chodzi o bugowanie KB, to sam się dziwię że punkt zabraniający tego został usunięty z regulaminu, mimo to w regulaminie nadal jest zakazane BUGOWANIE. 

A jak inaczej niż bugowanie można nazwać użycie KB i zarażenie kogoś, gdzie KB nie zostaje zabrany i można tego samego knifa użyć na złapanie następnych osób, lub użycie KB i wiszenie na nim w powietrzu do zarażenia gracza (knife służy do przyciągnięcia i po zadaniu dmg powinno się go tracić, więc to jest bug). 

Jestem za propozycją ponownego dodania punktu zabraniającego bugowania KB do regulaminu.

 

 

@ 3lu 

Dobrze napisałeś:

kb sluzy po to żeby zm mógł się przyciągnąć do human do góry/na dół/po prostej i uderzyć raz 

Knifa możesz użyć tak, że uderzysz humana 20 razy, aż nie padnie lub się nie odsunie, a to już jest bugowanie i za to powinien być ban.

Do tego można kb użyć tak, że po uderzeniu dalej zostaje ci 1 knife, więc jednym KB możesz zarazić wszystkich, jeżeli stoją w kampach, które sprzyjają bugowaniu.

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, proponuję by z powrotem zostały rozdawane bany za tak zwane "bugowanie kb" gdyż nie można kampić w miejscach typu : "

Jak może być ban za bugowanie kb skoro kb nie jest zbugowane :D

kb sluzy po to żeby zm mógł się przyciągnąć do human do góry/na dół/po prostej i uderzyć raz 

więc to co piszesz jest bez sensu.

 

co do map to tak :

zm_colores - ta mapa jest przecież 

zm_brambor - na tej mapie jest tylko jedna kampa 

zm_3rooms - ta maa na 50% jest 

zm_minecraft - ta mapa była, czemu jej teraz nie ma? nie wiem. Ale ja bym tej mapy nawet nie dodawał, ponieważ na serwerze zm główny problem to brak celi a na tej mapie zawsze ludzie (tzn zm) się chowają w podziemnych kampach i nie wykonują celi.

zm_fortuna - ta mapa jest przecież

zm_underwater - ta mapa odpada ponieważ:

-nie ma na niej kamp

-a te skrzynki explodują i zm same się zabijać będą

zm_assault_attack - ta mapa jest dobra ale jak dla mnie na tą chwilę zbyt duża... a patrząc nie patrząc serwer upadł troche w ilości graczy... nie ma zbyt ich wielu

 

 

 

Odnośnie nowych map to propozycje składamy tutaj: http://forum.cs-classic.pl/topic/14288-nowe-mapy/page-10

 

 

Jeśli chodzi o bugowanie KB, to sam się dziwię że punkt zabraniający tego został usunięty z regulaminu, mimo to w regulaminie nadal jest zakazane BUGOWANIE. 

A jak inaczej niż bugowanie można nazwać użycie KB i zarażenie kogoś, gdzie KB nie zostaje zabrany i można tego samego knifa użyć na złapanie następnych osób, lub użycie KB i wiszenie na nim w powietrzu do zarażenia gracza (knife służy do przyciągnięcia i po zadaniu dmg powinno się go tracić, więc to jest bug). 

Jestem za propozycją ponownego dodania punktu zabraniającego bugowania KB do regulaminu.

 

Czyli że jeżeli siedzisz w długiej kampie z lm i wchodzi zm i używa kb żeby się do twojego lm przyciągnąć to jest to równiesz bug ponieważ kb się nie zużywa:D

W takim razie, nie pozostaje nic innego jak zbanować 80% graczy za bugowanie kb  :)

Moje zdanie jest takie.

Przez wcześniejsze 2 lata gry na tym serwerze nigdy nie było czegoś takiego jak bugowanie kb, nie było nawet tematów odnośnie tego, i było dobrze.

Następna sprawa...

jak wszystkim wiadomo na serwerze nie ma zbyt wielu graczy, czasami godzina 15-17 i jest po 4-5 osoby (i mamy wakacje).

Przychodzi nowy gracz zna kb z innego serwera kupuje używa i dostaje bana za bugowanie (what? co za serwer zje*** za co ban?)

Róbcie dalej takie coś a nie długo w połódnie na serwerze będą 3 osoby  :D

 

 

@edit

Masek tylko zauważ że to nie kb jest zbugowane w takim razie  :D tylko wszystkie mapy  :D A raczej platformy na których stoją human, ponieważ kb się zużyje lub nie w zależnoście w jakiej pozycji stoi human (czy na samej krawędzi czy też kawałek dalej) Rozumiesz? czy nie rozumiesz?

Edytowane przez Pride
Pamiętaj o opcji edytuj :)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie mówi o przyciąganiu na LM, ale jeśli kogoś zaraziłeś lub zadałeś DMG to knife musi zostać zużyty, jeśli nie to oznacza że go zbugowałeś. 

Nie twórz swojej chorej filozofii, ponieważ zostało ustawione w pluginie, że kb ma zostać zabrany w przypadku zadania obrażeń to tak też musi być. 

Ale oczywiście zawsze ci co wykorzystują bugi będą przeciwni temu. :)

Admini zawsze sami tego używali, a jak ktoś ich zaraził bugując to zawsze leciały bany.

 

Fajnie jeśli bugowaniem nie jest to, że za 5 AP (nie wiem ile teraz kosztuje) możesz zarazić 10 czy 20 osób. 

10 - 20 osób było przykładem, ale tak jeśli na jednej kampie stanie tyle osób to jest to wykonalne np na mapie zm_five.

Sam na w/w mapie spokojnie mogę zbugować ponad 5 razy KB, na graczach bez armora którzy stoją na górze, więc jeśli zarażenie daje 2 AP, to za 5 ap dostajesz 10 lub więcej, faktycznie bugowaniem tego nazwać niemożna...

Masek tylko zauważ że to nie kb jest zbugowane w takim razie  :D tylko wszystkie mapy  :D A raczej platformy na których stoją human, ponieważ kb się zużyje lub nie w zależnoście w jakiej pozycji stoi human (czy na samej krawędzi czy też kawałek dalej) Rozumiesz? czy nie rozumiesz?

 

Czyli tak czy inaczej jest to bugowanie za pomocą KB i gracz powinien dostać bana. 

 

nigdy za czasów gdy adminowałem, ani ja ani żaden inny admin za to nie banował  :) więc proszę cię uważaj na to co piszesz...

Zapytam wprost, tymi słowami masz na celu mnie obrazić?
Sugerujesz mi kłamstwo, więc oczekuję sprostowania z twojej strony.
Grałem "za czasów" jak ty byłeś adminem i wiem, że od adminów leciały bany za bugowanie KB.
Nie będę teraz przeszukiwał wszystkich adminów, ale dowód na to ci przedstawię. 
Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie mówi o przyciąganiu na LM, ale jeśli kogoś zaraziłeś lub zadałeś DMG to knife musi zostać zużyty, jeśli nie to oznacza że go zbugowałeś. 

Nie twórz swojej chorej filozofii, ponieważ zostało ustawione w pluginie, że kb ma zostać zabrany w przypadku zadania obrażeń to tak też musi być. 

Ale oczywiście zawsze ci co wykorzystują bugi będą przeciwni temu. :)

Admini zawsze sami tego używali, a jak ktoś ich zaraził bugując to zawsze leciały bany.

 

Fajnie jeśli bugowaniem nie jest to, że za 5 AP (nie wiem ile teraz kosztuje) możesz zarazić 10 czy 20 osób. 

Fajne jest to że nigdy nikomu nie udało się za 5 ap zarazić 20 osób (bujna wyobraźnia trochę) 

Teraz idę na serwer nagrać demko z twoim bugowaniem Kb

 

@ edit.

No niestety nie mam możliwości teraz nagrania demka, zrobię to w nocy

A co do tego :

"Ale oczywiście zawsze ci co wykorzystują bugi będą przeciwni temu.  :)

Admini zawsze sami tego używali, a jak ktoś ich zaraził bugując to zawsze leciały bany. "

 

Nigdy za czasów gdy adminowałem, ani ja ani żaden inny admin za to nie banował :) więc proszę cię uważaj na to co piszesz...

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zm_colores, zm_3rooms, zm_fortuna - nie ma tych map na serwerze, a na brambor jest wiele kamp. :P

Co do kb, to chodzi mi o to, że gdy ktoś go użyje na człowieku, który stoi na kampie takiej jak wyżej, zablokuje się o ten bloczek i może bić do czasu aż człowiek zginie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zm_colores, zm_3rooms, zm_fortuna - nie ma tych map na serwerze, a na brambor jest wiele kamp. :P

Co do kb, to chodzi mi o to, że gdy ktoś go użyje na człowieku, który stoi na kampie takiej jak wyżej, zablokuje się o ten bloczek i może bić do czasu aż człowiek zginie. 

to w takim razie trzeba usunąć wszystkie mapy na których są takie platformy :D

 

Tak tylko że ten ban za bugowanie jest z mapy fodu gdzie w drewnianej kampie zm zarażali przez szpary human używając kb

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody jadące ze zbyt dużą prędkością mogą zabijać ludzi przechodzących przez jezdnie, ale nie usuwa się dróg czy samochodów, po prostu stawia się ograniczenia prędkości. 

Tutaj tak samo trzeba karać za wykorzystywanie bugów nic więcej i tego tyczy się propozycja.

 

Dobrze dalej będziesz wmawiał mi, że kłamię:

 
Ale tak oczywiście, nikt nigdy nie banował za KB.
 
Banów, które leciały z dopiskiem Bugowanie, przykro mi ale ci nie pokażę, ponieważ musiałbym też przedstawić demko, a ich już pewnie nawet niema, a jeśli są to tak czy inaczej nie będę tracił kilku godzin na przeglądanie, żeby udowodnić ci że bany za to leciały,
Edytowane przez mn9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie z ProVipami ? Serwer stoi pusty zamknięty, ja i wiele innych osób zapłaciło a nie mamy jak korzystać z niego ! może jakaś rekompensata na przedłużenie kilka dni ? Bo nie wierze, żeby prace trwały kilka dni... Szykuje się paczkę i  się wgrywa, a nie trzyma się zamknięty serwer

Edytowane przez mn9
Spokojnie, zaraz serwer będzie otwarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

- Nagroda dla zombie za zniszczenie LM: 3 AP oraz 20 XP

- Dodać 8 XP za asystę (gdy jakiś gracz zabierze połowę HP zombie)

- Dodać także klasy dla ludzi, np.: Sprinter +20 szybkości ruchu albo Obronca +50 kamizielki na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

- Nagroda dla zombie za zniszczenie LM: 3 AP oraz 20 XP

- Dodać 8 XP za asystę (gdy jakiś gracz zabierze połowę HP zombie)

- Dodać także klasy dla ludzi, np.: Sprinter +20 szybkości ruchu albo Obronca +50 kamizielki na start.

Jak na razie nie skupiamy się na takich propozycjach, mamy wiele nowych rzeczy gotowych i wkrótce zostaną one wprowadzone na serwer.

Wstrzymajcie się jeszcze z propozycjami, niebawem będzie otwarty temat w którym będziecie mogli składać swoje propozycję odnośnie nowości.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności