Skocz do zawartości

Spróbuje.


Neksio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie jest dużo adminów, nadrób forum, spróbuj za tydzień nie z telefonu tylko usiądź przy kompie i porządnie się zastanów nad podaniem jedno zdanie o sobie to za mało.

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=70451 proszę to wyjaśnić.

 

 Czyli jak na razie na Nie.

Edytowane przez ___KOKA___
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Ja cię nie znam za bardzo i masz jak na razie 33h na serwerze.

Pograj trochę z nami.

Wyjaśnij tego bana (AB)

I jeszcze ważna sprawa. Ty nie masz od około 22 dni admina na innej sieci? :D (powiedziały mi to google.pl )   :masturbacja:

Ps. Karol pw.

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry jestem na nie, konto pod podanie, Aktywny ban? jest dużo adminów na serwerze, szczerzę rzadko jestem jedynym adminem online (a gram chyba najwięcej) 33 godzin przegranych trochę mało jak na admina, po za tym czekam na decyzję H@ w sprawie zwiększenia wymagań na admina.

A i jeszcze coś niespełnienie jednego z wymagań kończy się zamknięciem tematu a użytkownik dostaję warna, o co również proszę Moderatorów. 

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie... Dlaczego teraz edytowałeś swoje podanie i usunąłeś swój SteamID.

W pytaniu masz jasno napisane :   9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: 

Ty pierw napisałeś swój SteamID po czym edytowałeś podanie i zmieniłeś na " Tak." 

Zrobię to za ciebie....

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:81210566    <----- tak miałeś przed edycją.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jk widzisz teraz nie ma w ogole podania, napisalem wyraznie nadrobie wszystko to napisze znowu, skoro masz moj sid smialo sprawdz banid, jest czyste, steam czysty nie mam nic do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie trzeba nam twojego banid, jeżeli jednak ten wcześniejszy ban jest twój to nie pograsz. SID tamtego bana nie zgadza się z twoim, jest na to jedne wytłumaczenie, i mówisz że masz steam, czyli proste. Zmieniłeś platforme z NS na STEAM i mozesz wejść na serwer, gdy masz jako tako aktywnego bana. 

Ale co do podania nie, adminujesz na innej sieci , spamujesz (konto na forum od dzisiaj) , i jak admini zm mówią mało grasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności