Skocz do zawartości

Skarga na Fakel by CiapatyMurwa


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : CiapatyMurwa

Data Zdarzenia : 05.01.2015r. 1520 - 1529

Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : Fakel

Opis Sytuacji : Sprawdzając forum zahaczyłem o post w zakładce Deathrun/Podania gdyż zauważyłem iż ich liczba wzrosła o jeden. Wszedłem w nie( Podanie) i zobaczyłem iż jest ono identyczne do mojego, które złożyłem kilka dni wcześniej a, które to zostało rozpatrzone z pozytywnym skutkiem. Wiedząc, że to podanie zostało skopiowane w pełni poza Nickiem, który został edytowany, napisałem post brzmiący mniej więcej "Rozumiem, że moje podanie jest śliczne ale następnym razem edytuj gdy chcesz kopiować. Jestem na nie"(Nie mam dostępu do postu gdyż został usunięty przez Fakela najprawdopodobniej). Według mnie to podanie już na starcie było odrzucone ponieważ każde zdanie było w formie męskiej tak też jak je napisałem więc nie widziałem sensu abym miał wypisywać pokolei powody dlaczego to pytanie odrzucam... Według mnie podanie było dobre i Monikusiaa dostałaby adma więc jedynym powodem dla, którego je odrzuciłem był plagiat. Taki też powód podałem zaś Fakel uznał, że jest to o 2 powody za mało. Wnioskuję o cofnięcie warna ponieważ nie zgadzam się z decyzją administratora i uważam, że był to powód(niesamodzielność podania) mocny na tyle abym nie musiał pisać nic więcej.

Dowód : Nie posiadam, post został usunięty.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Druga skarga, w ciągu dwóch dni? :D

 

Była już podobna na mnie skarga, jeżeli podanie łamie regulamin, autor / autorka złamała regulamin to proste, że podanie zostanie odrzucone. Nie musiałeś wcale pisac tego posta, a jeżeli już napisałeś to powinieneś napisac co najmniej:

"28. Wypowiedzi w podaniach mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty."

Mogłeś równie dobrze zaraportowac jej post - podanie, że łamie regulamin, a nie pisac post łamiący regulamin.

Myślę, że już nic więcej dodawac nie muszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekun DR myślę, że mam prawo się tu wypowiedzieć, gdyż podanie było pisane na mój serwer. 

 

Pierwsza sprawa jest taka, że to Shadow ukrył post, ale nie wiem czy on nałożył warna.

Druga sprawa, podanie Monikusi (czy jak tam) było calusieńkie skopiowane od Murwy i moim zdaniem jego argument był na tyle mocny, że więcej się rozpisywać nie musiał.

 

Warn powinien zostać zdjęty za darmo, ponieważ nie był wystawiony słusznie.

Edytowane przez -_-
On ma donatora i równie dobrze może go sobie ściągnąć za darmo. War był słuszny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie administrator.

 

Jeżeli podanie łamie regulamin, to korzystasz z opcji "Raportuj", po to ona jest na forum. Tego typu komentowanie to zwykłe nabijanie postow, bo skoro to plagiat to twoim zadaniem (zadaniem użytkownika forum) jest zaraportowanie tego, a nie komentowanie.

 

Byłeś zobowiązany zaraportować post, a nie go komentować, bo osoba łamała regulamin, lecz ty skomentowałeś temat więc warn jak najbardziej słuszny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Warn słuszny

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności