Jump to content

ExtaZza Podanie .


ExtaZza

Recommended Posts

. Nick:ExtaZza
2. Imię:Waldemar
3. Wiek:22
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie czyli moja znajomość Amx (3/10)  ( mogę poprawić swoją znajomość z amx z tym nie ma najmniejszego problemu)
5. Mikrofon(Tak/Nie):Ależ oczywiście.
6. Składka(Tak/Nie):Tak. jeżeli to coś zmieni bądź pomoże to owszem czemu nie.

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Witam Serdecznie, mam na imię Waldemar , pochodzę z dolnego śląska aktualnie mieszka na nie wielkiej wiosce położonej nie daleko Wrocławia, na co dzień pracuje w zawodzie jako pilarz , co do wolnego czasu od pracy znajdzie się zawsze gdy go potrzebuje ,  Co robię w wolnym czasie ? Uczę się języka niemieckiego , imprezuje , spędzam czas z wami czyli grając na COD Mod 45k .  Co do mojej osoby jestem, bezkonfliktowy, wygadany , dowcipny (dla jasności lubię się śmiać zawsze dlatego staram się robić tak aby było zabawnie :D ) Inteligentny , poważny, szczery,odpowiedzialny to chyba by było na tyle z mojej strony .  Myślę że by tutaj się przydała moja osoba, dlaczego? Pomogę zawsze , czegoś nie wiesz ? wytłumaczę. grasz na nielegalnych oprogramowaniach w CS?  Zbanuje!!! , dlatego apeluje o miano Admina gdyż nigdy nie miałem okazji nim zostać, a wiem o tym że poradził bym sobie(Wezmę to na klate) i każdy by był zadowolony jak i wy jak i ja !  
Z poważaniem ExtaZza . Pozdrawiam serdecznie oraz całuje gorąco, oraz proszę niezmiernie o pozytywne rozpatrzenie mojego Podania  !!! 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie posiadam, na dniach będzie w moim posiadaniu .
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  czasu poświęcić mogę tyle ile będzie potrzeba, czyli nawet 10h jak będzie potrzeba nie widzę problemu   : )
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  w dni robocze jestem tylko i wyłącznie popołudniu co do weekendu to jestem na bieżąco czyli można tak powiedzieć że cały czas można mnie zastać tutaj . 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Co do stażu to jak się nie mylę to w 14 roku mojego życia już pogrywałem w CS.1.6 . czyli na to wychodzi że 8 lat .  
13. Czy byłeś już adminem? Tak naprawdę to nie byłem nigdy adminem . 

Edited by ExtaZza
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Łamanie regulaminu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy