Jump to content

ExtaZza Podanie .


ExtaZza
 Share

Recommended Posts

. Nick:ExtaZza
2. Imię:Waldemar
3. Wiek:22
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):średnie czyli moja znajomość Amx (3/10)  ( mogę poprawić swoją znajomość z amx z tym nie ma najmniejszego problemu)
5. Mikrofon(Tak/Nie):Ależ oczywiście.
6. Składka(Tak/Nie):Tak. jeżeli to coś zmieni bądź pomoże to owszem czemu nie.

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Witam Serdecznie, mam na imię Waldemar , pochodzę z dolnego śląska aktualnie mieszka na nie wielkiej wiosce położonej nie daleko Wrocławia, na co dzień pracuje w zawodzie jako pilarz , co do wolnego czasu od pracy znajdzie się zawsze gdy go potrzebuje ,  Co robię w wolnym czasie ? Uczę się języka niemieckiego , imprezuje , spędzam czas z wami czyli grając na COD Mod 45k .  Co do mojej osoby jestem, bezkonfliktowy, wygadany , dowcipny (dla jasności lubię się śmiać zawsze dlatego staram się robić tak aby było zabawnie :D ) Inteligentny , poważny, szczery,odpowiedzialny to chyba by było na tyle z mojej strony .  Myślę że by tutaj się przydała moja osoba, dlaczego? Pomogę zawsze , czegoś nie wiesz ? wytłumaczę. grasz na nielegalnych oprogramowaniach w CS?  Zbanuje!!! , dlatego apeluje o miano Admina gdyż nigdy nie miałem okazji nim zostać, a wiem o tym że poradził bym sobie(Wezmę to na klate) i każdy by był zadowolony jak i wy jak i ja !  
Z poważaniem ExtaZza . Pozdrawiam serdecznie oraz całuje gorąco, oraz proszę niezmiernie o pozytywne rozpatrzenie mojego Podania  !!! 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie posiadam, na dniach będzie w moim posiadaniu .
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  czasu poświęcić mogę tyle ile będzie potrzeba, czyli nawet 10h jak będzie potrzeba nie widzę problemu   : )
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  w dni robocze jestem tylko i wyłącznie popołudniu co do weekendu to jestem na bieżąco czyli można tak powiedzieć że cały czas można mnie zastać tutaj . 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Co do stażu to jak się nie mylę to w 14 roku mojego życia już pogrywałem w CS.1.6 . czyli na to wychodzi że 8 lat .  
13. Czy byłeś już adminem? Tak naprawdę to nie byłem nigdy adminem . 

Edited by ExtaZza
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Łamanie regulaminu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines