Skocz do zawartości

Dziękuję za wszystko [Saphiree]


SaphiR;3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Saphiree

Powód rezygnacji: Brak czasu chęci aktywności , znalazłem też pracę i ciężko to pogodzić z dziewczyną i wszystkim na raz.

Coś od siebie: Nie jest to proste jednak nie mam wyboru, nie chce zaniedbywać swoich obowiązków więc wolę odejść z dumą niż jako przegrany. Wiem że parę osób będzie miało mi to za złe :c (Mam nadzieję że mi to kiedyś wybaczycie:) ) Dziękuję Wam wszystkim za spędzenie naprawdę zajebistego czasu na forum jak i serwerach . Jesteście ekipą wspaniałych ludzi i na pewno w wolnych chwilach będę tutaj z radością powracał . Chciałbym w szczególności podziękować Siwemu bez którego to kim teraz jestem (byłem) na pewno by się nie udało, Shadowa który jest świetnym opiekunem jak i kumplem, Paulinę (Pysiu :* ) za bardzo fajnie spędzony czas i wiedz że nie zapomnę o Tobie :) . Rewoxa, który nie raz poprawił mi humor w tych złych chwilach , Prosiak dziękuję że mi zaufałeś jako swojego następcę jesteś dobrym człowiekiem tylko czasami Ci bije w dekiel he he . Karol , Tobie też chciałbym podziękować za miłą współpracę i pomoc w wielu sprawach :> 

 

 

Podrawiam również całą ekipę FFA ODD2  NDM, współpraca z Wami to zaszczyt. 

Dziękuję Wam wszystkim i mam nadzieję że zapamiętacie mnie jako dobrego człowieka :)

 

Zostawcie mi tylko Donatora. 

 

@Zostaw, czasami wpadnę to się przyda :>

Edytowane przez Saphireee <3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo sądziłem, że z rangą opiekuna na innym serwerze zostaniesz na forum dłużej.. Cóż, życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że jeszcze porozmawiamy na steam czy spotkamy się na serwerze ffa/mixowym.

Trzymaj się!

 

/Admin odebrany.

 

btw. Co z vipem, którego wykupiłeś do 3 lutego :)?

ha :D Ok :P

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo szkoda ;/ ale powodzonka życze oskar :) ułóż sobie życie ;) jak będzie wszystko już git, wracaj .

A i w wolnych chwilach wbijaj na ts'a ;) Trzymaj się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar ? :/

Lipa, ale życie realne jest oczywiście ważniejsze, życzę powodzenia. Dobrze, że znalazłeś pracę, nie będziesz już na zasiłku :D

Mi bije w dekiel? xD

 

Hmmm NDM Lack of trustee :(

 

Powodzenia saphuś ;d

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. Mordeczko... będę tęsknił ;p Ale może na wyjeździe się gdzieś kiedyś spotkamy ,jak byś jechał do szczecina na Pogoń.

Poodzenia :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że odchodzisz, niestety nie mieliśmy okazji się poznać, lecz po komentarzach da się wywnioskować, że nie jesteś obojętny  :)

3m się :c

Edytowane przez Buu.!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności