Skocz do zawartości

[Propozycja] Klan CSC


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

temat ten mógł zostać również dodany do działu serwera mixowego, aczkolwiek myślę że należy to poddać pod ocenę wszystkich użytkowników forum, a jednocześnie administratora: -_-

 

Jak każdy wie, posiadamy serwer mixowy na którym spora część użytkowników forum lub graczy serwerów korzysta do różnego rodzaju rozgrywek.

Począwszy od meczy z różnymi sieciami do zabaw w chowanego.

 

Proponuję zatem, by utworzyć klan CSC, który reprezentowałby sieć na właśnie tego typu spotkaniach.

 

Zdaję sobie sprawę, że miała już miejsce drużyna cs-classic, która dzielnie walczyła z inną siecią, aczkolwiek możliwe, że w niedalekiej przyszłości będziemy grać rewanż lub też mecz z zupełnie innym klanem.

 

Miło mi, ale nie chcę by reprezentowały sieć wyłącznie osoby z FFA. Wierzę, że są równie silni gracze z innych serwerów.

 

Jak ja to widzę?

 

Przygotować zapisy w dziale serwera mixowego do klanu CSC, a następnie urządzić zawody, które rozstrzygnęłyby najlepszych graczy pod względem:

 

- gry zespołowej

- umiejętności gry

- doświadczenia

 

Uważam, że nie sprawiedliwe byłoby rozegranie jednego meczu, który rozstrzygnąłby wszystko, dlatego proponowałbym również po wszystkich spotkaniach głosowanie na konkretnych graczy. Kto miałby głosować? Nie wiem.. najstarsi administratorzy serwera? /top15 serwerów? Ubteam?

 

Klan oczywiście nie musi liczyć się wyłącznie z 6 osób (5+1rezerwa). Myślę, że najlepszą liczbą, to 10, maksymalnie 15 członków.

 

Jakie byłyby korzyści dla sieci?

 

- Reklama

- Podtrzymanie rozgrywek cs 1.6

- Poznanie się nawzajem graczy, co utworzyłoby większą "wspólnotę"

- Zainteresowanie się CSC przez inne sieci serwerów, które wyszukują rozgrywek klanowych

 

Jakie byłyby korzyści dla graczy?

Proponuję:

 

- Posiadanie rcona do serwera mixowego, wyłącznie przez członków klanu

- Posiadanie rangi "donator"

- Zapisanie swojego nick'u w nowym dziale na serwerze mixowym: [KLAN]

 

 

To jest tylko i wyłącznie, moja dobrowolna propozycja.

Zapraszam do komentowania!

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za utworzeniem owego klanu :) chętnie bym uczestniczył w tym ale wiem, że są lepsi i nie zawsze będę miał czas dlatego nawet się zgłaszać nie będę. Tylko mam małą propozycję żeby zamiast rangi "donator" zrobić nową rangę "reprezentant CSC" bądź " członek klanu" lub coś w ten deseń. Żeby owa drużyna wyróżnała się na forum o ile wgl taka powstanie. :)

Edytowane przez maikeru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1.6? nie, niedługo ten cs odejdzie w zapomnienie, możecie w to wierzyć czy nie, ale ostatnio sprawdzając ligę cs 1.6, to zauważyłem że co 2 drużyna przenosi się na cs:go
Bynajmniej powinien być team do cs:go no ale :D

Ja jestem na nie 

 

 

DOWN
W CS:Go nie ma czegoś takiego jak serwery klanowe, tam są różne ligi w których się możesz wybic 

Edytowane przez naxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no senrox, jest już mixowy serwer więc czemu nie? CS:GO tak ale tutaj to serwera nie ma . 

Jak już jest serwer to tez można klanówki włączyć do gry ;) Dobry pomysł shad, jestem za . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1.6? nie, niedługo ten cs odejdzie w zapomnienie, możecie w to wierzyć czy nie, ale ostatnio sprawdzając ligę cs 1.6, to zauważyłem że co 2 drużyna przenosi się na cs:go

Bynajmniej powinien być team do cs:go no ale :D

Ja jestem na nie

ja nie widzę przeszkód żeby reprezentować CSC w CS:GO jako klan problemem zdaje się jest brak serwera "wolno stojącego". Myślę, że znalazłaby się 5 (+3/4 w rezerwie) graczy z CS:GO która zechciałaby reprezetować naszą sieć serwerów jako klan. A co do tego, że 1.6 idzie w zapomnienie to nie zgodzę się jest wielu graczy którzy przez ładne lata będą się trzymać tej gry i ja sam chętnie bym do niej wrócił po paru latach. Fakt, że CS:GO wyprzedza 1.6 o "lata świetlne" jednak sentyment zostaje. Poza tym nie każdy ma na tyle dobry komputer by pykać sobie przy nawet tych 100-200fps. Dlatego też wybierają klasyka.

 

 

//UP. Nawet jeżeli nie ma serwerów klanowych to sa te ligi, w których są drużyny jedna z nich (CSC TEAM) mogłaby przecież reprezentować nas jeżeli o to ci chodzi.

Edytowane przez maikeru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1.6? nie, niedługo ten cs odejdzie w zapomnienie, możecie w to wierzyć czy nie, ale ostatnio sprawdzając ligę cs 1.6, to zauważyłem że co 2 drużyna przenosi się na cs:go

Bynajmniej powinien być team do cs:go no ale :D

Ja jestem na nie 

 

 

DOWN

W CS:Go nie ma czegoś takiego jak serwery klanowe, tam są różne ligi w których się możesz wybic 

 

Liga cs 1.6 może i przestać istnieć jak dla mnie, ale graczy nadal będzie bardzo dużo i nie mów mi, że cs 1.6 zostanie zapomniany bo to bzdura :D. Co do propozycji to jak najbardziej na tak! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, 1.6 może nie odejdzie w zapomnienie, ale i tak ludzie przenoszą się na GO. Najlepiej dać team reprezentujący CSC w 1.6 i reprezentujący CSC w CS:GO.

Edytowane przez UsmiechnijSieJakSMILEY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do 1.6? nie, niedługo ten cs odejdzie w zapomnienie, możecie w to wierzyć czy nie, ale ostatnio sprawdzając ligę cs 1.6, to zauważyłem że co 2 drużyna przenosi się na cs:go

Bynajmniej powinien być team do cs:go no ale  :D

Ja jestem na nie 

blablabla.. Teraz jesteś na etapie GO więc moim zdaniem nie powinieneś się nawet udzielać co do 1.6. Sieci z serwerami 1.6 jest mnóstwo, mnóstwo serwerów i graczy którzy dalej grają w 1.6. Jestem pewny że gdyby powstał taki klan, na pewno by się nie nudził. Trzeba tylko wysyłać swoich dyplomatów do innych sieci z zapytaniem czy chcą się zmierzyć. Istnieje również kilka klanów między graczami znajomymi którzy też na pewno chętnie stawili by czoła innej drużynie. Jestem na tak! Pozostaje tylko zrobić jakieś logo klanu i wymyślić fajną nazwę związaną z csc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo pomysł to po prostu LIGA ! ;) WIELKA LIGA ! Jestem bardzo i to bardzo za, dlaczego? tak jak napisałeś Shadow dobrze to zrobi " Poznanie się nawzajem graczy, co utworzyłoby większą "wspólnotę " właśnie to jest to abyśmy się jeszcze bardziej do siebie zbliżyli i Ci nowi też !. Tak jak mówię, jestem bardzo ZA jak by do tego doszło jestem chętny, aby prezentować sieć CSC ;). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pomysł został rozpatrzony pozytywnie. Już nie długo rozpoczną się zapisy!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności