ziomm 164 Posted January 10, 2015 Share Posted January 10, 2015 (edited) Cześć, przedstawię wam anime produkcji studia A-1 Pictures, autorem mangi jest Shinobu Ootaka. Tytuł: Magi The Kingdom of Magic Gatunek: Shounen, Akcja, Fantasy, Przygodowy Tematyka: Magia, Przemoc Rok produkcji: 2013 Po wydarzeniach w Balbadd naszych bohaterów spotykamy w Sindrii - Królestwie Sindbada. Podczas tego pobytu umiera przyjaciółka Aladyna, Dunya. Młody magi nękany przez straszne sny postanowił udać się do Akademii Magnostadt, aby zbadać pochodzenie czarnych metalowych naczyń i konsekwencji ich użycia. Morgiana z tęsknoty za ojczyzną wyruszyła na czarny kontynent. Alibaba w poszukiwaniu siły udał się do Królestwa Leam. Jakie przygody przeżyją jeszcze nasi bohaterowie? Zachęcam do obejrzenia! Od początku byłem zafascynowany i oglądałem w napięciu. Bardzo mi się spodobał pomysł samotnej podróży każdego z bohaterów (rzadko spotykam anime, w którym przyjaciele po przeżyciu przygody rozstają się). Przy niektórych sytuacjach można było się uśmiać. Ostatnie odcinki były naprawdę świetne. Z czystym sumieniem daję 9/10 i czekam na następny sezon. Edited January 26, 2016 by Rias 5 Link to comment Share on other sites More sharing options...
m1hu 176 Posted January 10, 2015 Share Posted January 10, 2015 Kilka ostatnich odcinków tej serii to kosmos szczególnie gdy rozpoczyna się WOJNA . Polecam zacząć oglądanie od pierwszej serii Labirynt Magii. Plusa dostaniesz jutro bo mi się skończyły Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts