Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Recenzja anime Magi The Kingdom of Magic


ziomm

Recommended Posts

Cześć, przedstawię wam anime produkcji studia A-1 Pictures, autorem mangi jest Shinobu Ootaka.

 

pre_1420887139__do_recenzji_magi.png

 

Tytuł: Magi The Kingdom of Magic

 

Gatunek: Shounen, Akcja, Fantasy, Przygodowy

 

Tematyka: Magia, Przemoc

 

Rok produkcji: 2013

 

Po wydarzeniach w Balbadd naszych bohaterów spotykamy w Sindrii - Królestwie Sindbada. Podczas tego pobytu umiera

przyjaciółka Aladyna, Dunya. Młody magi nękany przez straszne sny postanowił udać się do Akademii Magnostadt, aby zbadać pochodzenie czarnych metalowych naczyń i konsekwencji ich użycia. Morgiana z tęsknoty za ojczyzną wyruszyła na czarny kontynent. Alibaba w poszukiwaniu siły udał się do Królestwa Leam. 

Jakie przygody przeżyją jeszcze nasi bohaterowie? 

Zachęcam do obejrzenia!

 

Od początku byłem zafascynowany i oglądałem w napięciu. Bardzo mi się spodobał pomysł samotnej podróży każdego z bohaterów (rzadko spotykam anime, w którym przyjaciele po przeżyciu przygody rozstają się). Przy niektórych sytuacjach można było się uśmiać. Ostatnie odcinki były naprawdę świetne. Z czystym sumieniem daję 9/10 i czekam na następny sezon.

 

Edited by Rias
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kilka ostatnich odcinków tej serii to kosmos szczególnie gdy rozpoczyna się

WOJNA

. Polecam zacząć oglądanie od pierwszej serii Labirynt Magii.

Plusa dostaniesz jutro bo mi się skończyły :P

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy