Jump to content
-_-

Propozycje

Recommended Posts

Popieram Siwego, vip i s.vip miałby określone funkcje np: vip może kicki dawać na każdym kanale a s.vip też kicki oraz wbijać na każdy kanał prywatny nie mając hasła. Jakaś mała suma wystarczy żeby kupić takie rangi. Moderacja działu ts3 przez adminów ts3 też jest dobrym pomysłem:p

Edited by BezImiennyy

Siwy pukanie jest fajne i od tego się odczep. :D Co do vipa uważam tak jak Siwy, w sumie ts3 niczego nie brakuje bo ma najlepszych adminów. :D

• Like 2

nie zgodzę się bo to wkurza to pukanie jak jakiś Ci będzie bezsensownie pukać co sekundę i znam taką osobę, która tak robi

• Like 2

No jakiś limit na to pukanie może być, mi to tam nie przeszkadza. :D

Można by dodać coś takiego, że Serwer Groups: Opiekun Serwera miałby dostęp do pisania z [ROOT], jeśli można oczywiście. Przydałoby się gdyby dany Opiekun potrzebował szybko interwencji Administratora. 

• Like 1

Mogę dodać opiekunom, ale jeżeli któryś z Was będzie mi potem to nadużywał i pisał do mnie z byle gównem, zwłaszcza gdy jestem na "Chcę być sam", to będę banował, bo niektórzy nadużywali tego i spamowali mi ile wlezie, nawet gdy mnie nie było. (Chodzi o S.VIP)

Dodane.

• Like 1

@UP.

Zbytnio nie dam rady wyczuć, czy jesteś na "Chce być sam", czy nie. Więc jestem jeszcze za dodaniem żeby widzieć te kanały ROOT'ów itp. :D.

Mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi :D.

• Like 1

Proponuje dodać aktualizowanie daty kanału vip ponieważ trochę tych kanałów jest, a niektóre są nieużywane:v  Data może być aktualizowana raz na 2tyg ;x

Może jakiś konkurs na ts ala "Familiada"?:D

Grupy kilkuosobowe (może po 3-5 osób) zapisywały by się u danej osoby. Danego dnia, było by to organizowane na ts.

Wyglądałoby to tak, że zrobiło by się losowanie, kto na kogo. Później na ts dwie drużyny by się spotkały i odpowiadały na pytania. Najlepsza drużyna wygrywa i tyle :D

Plusy:

+ kolejny ciekawy konkurs na ts

+ coś innego niż karaoke

+ wydaje mi się, że może to być dobra zabawa

+ poszerzanie naszej wiedzy :D

Sam konkurs może być o całym forum, co myślicie?:)

• Like 12

Może jakiś konkurs na ts ala "Familiada"? :D

Grupy kilkuosobowe (może po 3-5 osób) zapisywały by się u danej osoby. Danego dnia, było by to organizowane na ts.

Wyglądałoby to tak, że zrobiło by się losowanie, kto na kogo. Później na ts dwie drużyny by się spotkały i odpowiadały na pytania. Najlepsza drużyna wygrywa i tyle :D

Plusy:

+ coś innego niż karaoke

Sam konkurs może być o całym forum, co myślicie? :)

Mam coś takiego w planach zaraz po audycji muzycznej i tyralni :)

• Like 2

Mam pomysł. Mianowicie, żeby utworzyć kanały dla administracji poszczególnych serwerów csa, bo nie wiem czy takie coś istnieje.

Mam pomysł. Mianowicie, żeby utworzyć kanały dla administracji poszczególnych serwerów csa, bo nie wiem czy takie coś istnieje.

Jest kanał:

COD 350lvl

Administracja

Rozmowy

Więc coś takiego już istnieje.

• Like 1

Jest kanał:

COD 350lvl

Administracja

Rozmowy

Więc coś takiego już istnieje.

Zgadza się, kanały takie istnieją od dawna. :)

Dokładnie:

pre_1459796506__1ts.png

pre_1459796526__2ts.png

• Like 1

Tylko z tego co widzę te kanały są niedostępne.

Kanały jak najbardziej są dostępne dla użytkowników. Jeżeli masz problem z odnalezieniem kanału lub wejściem na niego, odezwij się albo do mnie, albo do któregoś z administratorów. Najlepiej zrobić to na TS3, gdzie problem od razu powinien zostać rozwiązany. :)

• Like 1

Proponuję dodać rangę (na kanale) Vice Head Admin ;) który może degradować, ale jego zdegradować może tylko [email protected] kanału :)

Może jakiś konkurs na ts ala "Familiada"? :D

Plusy:

+ coś innego niż karaoke

Sam konkurs może być o całym forum, co myślicie? :)

Ja jestem za pomysłem, a może by tak dodać albo zamienić na 1 z 10 ? xD Ale bardzo fajny pomysł !

Proponuję zrobić konkurs 1 z 10 (nie, nie jest to przez pomysł wujosa. Zbieram się do tego już z tydzień XD)

Standardowe zasady 1 z 10, mogłoby to działać zgodnie z tym regulaminem:

1. W turnieju 1 z 10 bierze udział 10 zawodników.

2. Turniej jest podzielony na trzy części. Część pierwsza, część druga oraz część finałowa.

3. Odpowiedzi akceptuje tylko prowadzący/prowadząca.

4. Każdy użytkownik na początku otrzymuje 3 szanse. Musi odpowiedzieć poprawnie na większość odpowiedzi, jeśli odpowie źle na 3, zostaje wykluczony z turnieju.

5. Gdy użytkownik odpowiada na pytanie liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

Część pierwsza:

Każdy uczestnik otrzymuje 2 wstępne pytania. Jeżeli odpowie prawidłowo nie traci życia, jeśli jednak odpowie źle, traci jedno życie.

Każdemu użytkownikowi zostają zadane dwa pytania. Po zadaniu pytań nastąpuje część 2.

Część druga:

Uczestnicy mają tyle szans ile udało im się zachować z fazy pierwszej. Prowadzący zadaje pytania uczestnikowi z numerem pierwszym (ze względu na to, że jest chronologiczną jedynką). Uczestnik jeśli odpowie poprawnie na pytanie, nie traci swoich szans i wytypowuwuje następną osobę, jeżeli jednak nie odpowie albo odpowie źle traci szansę. Gdy uczestnik straci swoją ostatnią szansę, prowadzący zadaje pytanie osobie z numerem 2, jako, że jest chronologiczną 2. Etap trwa tak długo, aż zostanie 3 użytkowników. Jeżeli skonczą się pytania, prowadzący zadaje kilka dodatkowych pytań, które wybiorą trzech finalistów. Aby zgłosić się do tego pytania należy na chacie napisać liczbę ,,1''. Decyduje tutaj reflex i reakcja, gdyż pierwsza osoba będzie odpowiadała na pytanie.

Część finałowa:

W finale bierze udział trzech użytkowników, każdy ma po 3 szansę.

Pierwsza pytanie działa na zasadzie pierwszej reakcji. Prowadzący zada pytanie, a osoba która pierwsza w chacie napisze ,,1" będzie odpowiadała. Jeżeli nikt się nie zgłosi, czynność zostaje powtórzona z innym pytaniem. Jeżeli użytkownik odpowie dobrze, może wybrać osobę do następnego pytania. Oczywiście nie można wybierać samego siebie. Jeżeli jednak odpowie źle, traci jedną szansę, wtedy zostaje powtórzona czynność z pierwszego pytania.

Runda trwa aż zostanie jeden użytkownik, czyli zwyciężca.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba.
Ja z chęcią zajmę się tym konkursem :)

• Like 2

Proponuję zrobić konkurs 1 z 10 (nie, nie jest to przez pomysł wujosa. Zbieram się do tego już z tydzień XD)

Standardowe zasady 1 z 10, mogłoby to działać zgodnie z tym regulaminem:

1. W turnieju 1 z 10 bierze udział 10 zawodników.

2. Turniej jest podzielony na trzy części. Część pierwsza, część druga oraz część finałowa.

3. Odpowiedzi akceptuje tylko prowadzący/prowadząca.

4. Każdy użytkownik na początku otrzymuje 3 szanse. Musi odpowiedzieć poprawnie na większość odpowiedzi, jeśli odpowie źle na 3, zostaje wykluczony z turnieju.

5. Gdy użytkownik odpowiada na pytanie liczy się tylko pierwsza odpowiedź.

Część pierwsza:

Każdy uczestnik otrzymuje 2 wstępne pytania. Jeżeli odpowie prawidłowo nie traci życia, jeśli jednak odpowie źle, traci jedno życie.

Każdemu użytkownikowi zostają zadane dwa pytania. Po zadaniu pytań nastąpuje część 2.

Część druga:

Uczestnicy mają tyle szans ile udało im się zachować z fazy pierwszej. Prowadzący zadaje pytania uczestnikowi z numerem pierwszym (ze względu na to, że jest chronologiczną jedynką). Uczestnik jeśli odpowie poprawnie na pytanie, nie traci swoich szans i wytypowuwuje następną osobę, jeżeli jednak nie odpowie albo odpowie źle traci szansę. Gdy uczestnik straci swoją ostatnią szansę, prowadzący zadaje pytanie osobie z numerem 2, jako, że jest chronologiczną 2. Etap trwa tak długo, aż zostanie 3 użytkowników. Jeżeli skonczą się pytania, prowadzący zadaje kilka dodatkowych pytań, które wybiorą trzech finalistów. Aby zgłosić się do tego pytania należy na chacie napisać liczbę ,,1''. Decyduje tutaj reflex i reakcja, gdyż pierwsza osoba będzie odpowiadała na pytanie.

Część finałowa:

W finale bierze udział trzech użytkowników, każdy ma po 3 szansę.

Pierwsza pytanie działa na zasadzie pierwszej reakcji. Prowadzący zada pytanie, a osoba która pierwsza w chacie napisze ,,1" będzie odpowiadała. Jeżeli nikt się nie zgłosi, czynność zostaje powtórzona z innym pytaniem. Jeżeli użytkownik odpowie dobrze, może wybrać osobę do następnego pytania. Oczywiście nie można wybierać samego siebie. Jeżeli jednak odpowie źle, traci jedną szansę, wtedy zostaje powtórzona czynność z pierwszego pytania.

Runda trwa aż zostanie jeden użytkownik, czyli zwyciężca.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba.

Ja z chęcią zajmę się tym konkursem :)

Dziś do końca rozkminimy tą sprawe 1z10 i mam nadzieje że wypali

Jeżeli chodzi o konkurs typu 1 z 10-ciu, to już kiedyś podczas karaoke zapowiadałam, ze będę to organizować.

Działało to będzie na podobnych zasadach, jak będziecie chcieli pomoc to zapraszam na pw. 

Jednak jak chcecie to organizować sami to prosiłabym żebyście dali mi znać wcześniej jak to dokładnie ma wyglądać.