Skocz do zawartości

Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Fajnie było by gdybyście dodali rangę "Dostęp kanałowy" pozwalała by ona na wbijanie na kanał z hasłem lub z ograniczeniem osób na kanale. Wszystkie permisje mogę podać na PW. Oczywiście mówię o grupach kanału nie serwera. 

Pozdrawiam

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile w ten sposób osób uziemniliście, ogrom typa nadal korzysta z XP a zmiana systemu (w moim przypadku, by uniemożliwiła płynność czegokolwiek) i raczej nie tylko ja tak bym miał, a z tego co wiem ta aktualizacja zależy od was bo już ją widziałem na innych serwerach ts3 miesiąc wstecz, z tego powodu wróciłem na csc bo mieliście działający dla XP'ków serwer, a skoro ja na to poszedłem mieliście bezpłatny haczyk na WSZYSTKICH z sys xp i vista. Nie dało by się cofnąć aktualizacji do wcześniejszej wersji? bo wydaje mi się że oprócz numerka przed nazwą wersji ts'a nic nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W panelu wyszła aktualizacja, a więc zaktualizowałem serwer.

Cytuj

Informujemy o zmianach wprowadzonych w nowej wersji serwerowej 3.1.x, która ma się ukazać około 12 lutego 2018.

Cytuj

Aktualizacja:
Teamspeak zapowiada wydanie wersji stabilnej między 13-14 luty.

No tak, ciekawe gdzie na innych serwerach ts3, ta aktualizacja była w stabilnej wersji skoro dopiero co wyszła xD

 

Ja nie mam na to wpływu, więc czemu obwiniasz winą mnie? Aktualizacja zawiera parę poprawek bezpieczeństwa, blokadę dla tych systemów Windows. Już dochodziły mnie słuchy, że wiele osób z nową wersją ts, ma problem z wejściem na serwer, a więc mam stać na niestabilnej wersji dla paru osób kosztem setek innych?

Lepiej nie aktualizować serwer, lecieć bez zabezpieczeń i liczyć na to, że nikt nigdy nic złego na tym serwerze nie zrobi...

 

Także zamykam tę dyskusję w tym temacie, bo tyczy się on czegoś innego, a tak jak wspomniałem
To nie moje widzimisię z tą aktualizacją, a samych twórców aktualizacji. Jest to stabilna nowa wersja, która jest wymagana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Naprawić rangi na serwerze:

- Channel Admin może wyrzucać z kanału Head Channel Admina.

- Channel Admin nie może przerzucać osób (np. z podkanału na kanał główny).

- Head Channel Admin jest wyświetlany na kanale niżej niż Channel Admin.

- Nawet Head Channel Admin za każdym razem musi przy wejściu wpisywać hasło na WŁASNY kanał a "trik" z "ograniczeniem ilości osób na kanale" i możliwością wejścia tylko dla osób z dostępem kanałowym nie działa.

 

Wiem, że niektóre problemy były już wyżej ale od dłuższego czasu mnie to irytuje i mam nadzieję, że jednak da się coś z tym zrobić.

Edytowane przez offen
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 21:35, offen napisał:

Naprawić rangi na serwerze:

1- Channel Admin może wyrzucać z kanału Head Channel Admina.

2- Channel Admin nie może przerzucać osób (np. z podkanału na kanał główny).

3- Head Channel Admin jest wyświetlany na kanale niżej niż Channel Admin.

4- Nawet Head Channel Admin za każdym razem musi przy wejściu wpisywać hasło na WŁASNY kanał a "trik" z "ograniczeniem ilości osób na kanale" i możliwością wejścia tylko dla osób z dostępem kanałowym nie działa.


1 - Naprawione
2 - To tak ma zostać
3 - Naprawione
4. Naprawione (w sensie pojawia się okienko do wpisania hasła, ale jak naciśniesz "ok" to i tak wchodzisz bez hasła)

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy juz takie coś jest, ale chetnie bym wziął udział w jakimś karaoke, można by robić raz w miesiącu takie że losuje się temat(są od tego stronki) i śpiewa. Mogły by być za to jakieś nagrody na serwerach np:vip na 3 dni nw klays premium czy coś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JuriBojka napisał:

Nie wiem czy juz takie coś jest, ale chetnie bym wziął udział w jakimś karaoke, można by robić raz w miesiącu takie że losuje się temat(są od tego stronki) i śpiewa. Mogły by być za to jakieś nagrody na serwerach np:vip na 3 dni nw klays premium czy coś. 

Do karaoke potrzeba dużo czas aby to wszystko ładnie zorganizować. Ja niestety w tym momencie nie dysponuję czasem, aby coś takiego zorganizować po prostu. Jeśli ktoś byłby chętny to pomogę takie osobie to wszystko zrobić (kanały/rangi/itp) ale musiałabym mieć to wszystko rozpisane, bo szczerze nie widzę siebie w roli organizatora na ten moment. Po prostu tu trzeba osoby która będzie tylko to organizować. 

Pomysł fajny, niestety brakuje osób do tego. Jakby się ktoś zgłosił to jak najbardziej jestem skłonna się zgodzić na jakiś event i pomóc w miarę moich możliwości. 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 13:25, Kasia! napisał:

Do karaoke potrzeba dużo czas aby to wszystko ładnie zorganizować. Ja niestety w tym momencie nie dysponuję czasem, aby coś takiego zorganizować po prostu. Jeśli ktoś byłby chętny to pomogę takie osobie to wszystko zrobić (kanały/rangi/itp) ale musiałabym mieć to wszystko rozpisane, bo szczerze nie widzę siebie w roli organizatora na ten moment. Po prostu tu trzeba osoby która będzie tylko to organizować. 

Pomysł fajny, niestety brakuje osób do tego. Jakby się ktoś zgłosił to jak najbardziej jestem skłonna się zgodzić na jakiś event i pomóc w miarę moich możliwości. 

Trzeba zatrudnić jakiegoś administratora do tej roli, pamiętaj Kasiu że kobiety mają mocny wpływ na mężczyzn i jak kogoś poprosisz to raczej się zgodzi :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

Witajcie
Mam propozycję, a mianowicie...

Fajnie było by, gdyby na naszego ts3 zostały utworzone kanały administracji poszczególnych funkcji na forum. Myślę że ludzie jak będą mieć do kogoś pytanie z administracji to łatwiej i szybciej się ogarną, gdzie mają wejść na kanał.

Na przykładzie:

Właściciel - nick


Opiekun serwera COD - nick

Administracja COD -  (tutaj w opisie kanału można wpisać wszystkich administratorów serwera).

Moderator - nick.

itd.. Myślę, że wiadomo o co chodzi 🤪 

 

 

@Zygus w takim razie trzeba ts3 trochę ruszyć 😆

@Zygus przyda się xd

 

Edytowane przez daaf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypomnę, że z ponad 2 lata temu ts odciął się od forum. Karol nie chciał aby na ts było tak samo jak wtedy na forum. Na serwerze nie ma rang poniżej opiekuna serwera, została żeby była. Tak samo jak kanały serwerowe wtedy. Każdy serwer miał kanał, ale nikt nawet z nich nie korzystał. Chociaż kanały zniknęły dopiero w zeszłym roku. 

Jedynymi kanałami które powstaną to kanały do konkursów, tak jak turniej na ffa jakiś czas temu. Ja jak najbardziej stworzę strefę nawet, bo jeśli to będzie sporo kanałów to jak prawie każda strefa do tej pory, po miesiącu/dwóch widać tam pustki, bo się znudzi, albo ekipa zniknie i mogę to łatwo usunąć, to nie problem. Jest jednak jedno ale, nie spotkałam ostatnio opiekuna który by cokolwiek chciał robić na ts. Dlatego nie ma tam nic, chociaż czekam na wszelkie propozycje dotyczące kanałów, trzeba tylko przyjść i poprosić to stworzę. 

Ale już tak wyjaśniając czemu tak mówię? Bo jestem pewna, że nikt się tam nie pojawi, bo po pierwsze wiele osób nie korzysta już z ts tylko z discorda. (chociaż ostatnio był przewrót na dc i tam też się zaczynają odcinać od forum XD) Po drugie nie ma nikt powodu do siedzenia na ts. Czasy się zmieniły, to nie 2015-16 kiedy na ts to się działo.

Propozycję odrzucam, ale przypominam, że każdy opiekun ma możliwość otrzymania kanału jak tylko się zapyta. Admini też, o ile to będzie typowo pod serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności