Tsumi 121 Posted January 13, 2015 Share Posted January 13, 2015 (edited) Dziś po pracy wstawię poradnik jak wykorzystać 2 bugi na mapie de_dust2 na "B" w oknie oraz na siatcę. Jeszcze nie widziałem by ktoś wykorzystywał je na MM czy nawet na serwerze więc chce pokazać innym graczom że wykorzystując te pozycje można samemu z połową magazynku obronić bs'a Link do tematu : http://forum.cs-classic.pl/topic/29765-csgo-bardzi-dobre-pozycje-na-mapie-dd2-na-bs-b-do-obrony-bsa/ Edited January 17, 2015 by Dubstep Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts