Jump to content

Kampienie na respie


Tsumi

Recommended Posts

1. Sprawa

 

Otóż podczas gry wielokrotnie widze kogoś kto Kampi całą runde albo nawet i mape na respie TT. Nawet gdy pisze że ma wyjść z respa ponieważ ma Cele mapy to nic sobie z tego nie robi, potem mówie mu że dostanie kicka to też nic nie daje za 3 razem daje bana na 30 min za kampienie. W regulaminie serwera nie widziałem podpunktu o Zakazu kampienia na serwerze czy więc mam nie zwracać uwagi na graczy kampiących z AWP czy autoszmatą na respie ? Albo czy mogę spokojnie wlepiać bany na 30 min lub więcej za kampienie ?

 

2.Pilna Sprawa

 

Można by dodać na serwerze strfey anty raszu na "w Anarachii na Długiej", "na Gali", "Przed duża skrzynią na Środku, "Przed Górnym trupem". ponieważ gdy strona ct zaczyna raszować przeważnie kończy się tym że po 15-25 sekundach kończy sie runda i  trwa to aż do końca mapy. Większość graczy na serwerze nie potrafi ogarnąć raszu i po kilkunastu rundach ze strony TT zaczynają opuszcząć serwer.

Edited by Dubstep
Link to comment
Share on other sites

Co do pierwszego to regulamin będzie poprawiony, do 30sek mogą siedzieć na respie, potem ban. 

Co do 2 nie mam opcji, to jest DD2 a nie TP, zresztą to już było i nie wypaliło, tam jest temat do propozycji/pytań to zamykam

/cls

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy