Jump to content

Recenzja anime Trinity Seven

Rias Gremory
 Share

Recommended Posts

1. Nazwa Anime: Trinity Seven (akcja, komedia, romans, harem, magia)

2. Zdjęcie:981211045a13bf64782730e577d399cd14126214

3. Opis: Główny bohater - Arata Kasugi, prowadził dotychczas spokojne życie, ale poprzez pojawienie się czarnego słońca i "zjawiska zapadania" wszystko się zmieniło. Najlepsza przyjaciółka Araty, a mianowicie Hijiri Kasugi zostaje wciągnięta przez czarne słońce i trafia do innej czasoprzestrzeni. Bohater postanawia ją odzyskać i dlatego wstępuje do Royal Biblia Academy. Arata poznaje tam Trinity Seven - siedem pięknych dziewcząt, które są jednymi z najlepszych osób posługujących się magią. Chłopak z pomocą Trinity Seven uczy się magii i pokonuje liczne przeszkody by odzyskać Hijiri.

4. Ocena: Trinity Seven to z pewnością jedno z czołowych anime na mojej liście. Kreska świetna, oprawa muzyczna genialna (moim zdaniem jeden z najlepszych openingów jakie były w annime). Fabuła po prostu świetna - nie mam nic do zarzucenia. Jest to dość świeże anime, dopiero co się zakończyło, ale już się nie mogę doczekać kolejnych sezonów :D. Moja ocena 11/10, no po prostu cud, miód, malina. Polecam gorąco każdemu fanowi haremów jak i innych gatunków.

Edited by Rias
  • Like 11

Dobry harem nie jest zły :D Ostatnio nic ciekawego nie oglądałem w tym gatunku, czas to nadrobić :P A skoro polecasz tak to anime, to ono będzie 1 w kolejności. Recenzja jak zwykle super :)

• Like 1

No nareszcie, zastanawiałem się kiedy zrecenzujesz to anime :O. Po prostu świetne! Opening tak jak już wspomniałeś jest wspaniały (słuchałem go przy każdym odcinku a to jest rzadkość ^^). Denerwowało mnie jedynie to, że Arata w gadaniu o cyckach był spoko, ale jak już się "coś" stało to cały czerwony i: "To tylko wypadek". Recenzja świetna i czekam na kolejne ^^.

• Like 1