Jump to content

Recenzja anime Trinity Seven


Rias Gremory

Recommended Posts

1. Nazwa Anime: Trinity Seven (akcja, komedia, romans, harem, magia)

 

2. Zdjęcie:981211045a13bf64782730e577d399cd14126214

 

3. Opis: Główny bohater - Arata Kasugi, prowadził dotychczas spokojne życie, ale poprzez pojawienie się czarnego słońca i "zjawiska zapadania" wszystko się zmieniło. Najlepsza przyjaciółka Araty, a mianowicie Hijiri Kasugi zostaje wciągnięta przez czarne słońce i trafia do innej czasoprzestrzeni. Bohater postanawia ją odzyskać i dlatego wstępuje do Royal Biblia Academy. Arata poznaje tam Trinity Seven - siedem pięknych dziewcząt, które są jednymi z najlepszych osób posługujących się magią. Chłopak z pomocą Trinity Seven uczy się magii i pokonuje liczne przeszkody by odzyskać Hijiri.

 

4. Ocena: Trinity Seven to z pewnością jedno z czołowych anime na mojej liście. Kreska świetna, oprawa muzyczna genialna (moim zdaniem jeden z najlepszych openingów jakie były w annime). Fabuła po prostu świetna - nie mam nic do zarzucenia. Jest to dość świeże anime, dopiero co się zakończyło, ale już się nie mogę doczekać kolejnych sezonów :D. Moja ocena 11/10, no po prostu cud, miód, malina. Polecam gorąco każdemu fanowi haremów jak i innych gatunków.

Edited by Rias
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Dobry harem nie jest zły :D Ostatnio nic ciekawego nie oglądałem w tym gatunku, czas to nadrobić :P A skoro polecasz tak to anime, to ono będzie 1 w kolejności. Recenzja jak zwykle super :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No nareszcie, zastanawiałem się kiedy zrecenzujesz to anime :O. Po prostu świetne! Opening tak jak już wspomniałeś jest wspaniały (słuchałem go przy każdym odcinku a to jest rzadkość ^^). Denerwowało mnie jedynie to, że Arata w gadaniu o cyckach był spoko, ale jak już się "coś" stało to cały czerwony i: "To tylko wypadek". Recenzja świetna i czekam na kolejne ^^.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy