Skocz do zawartości

Nostale PL


sadysay

Rekomendowane odpowiedzi

Grałam na s2, ake po wbiciu paru lvl przeniosłam się na s1 xD

Ty jaki masz nick na s2? Ja Marta:3

 

Co do zarabiania to twórz cella, albo jak masz hajs na zbyciu to polecam zamówić nosdolary, kupić coś cennego i sellnąć na bazarze. :) Jest wiele metod zarabiania, szukaj okazji kupuj tanio, a sprzedawaj drożej :D

 

Co do expienia to mam dobre znajomości na s2, bo moi znajomi tam grają więc od 55lvl mogę Ci załatwić dobrą famkę :) Napisz na pw kim grasz i jakie masz eq itd. Od 55lvl jest dostępna kraina mroku (LoD) i tam jest zaje*isty exp! Tylko trzeba mieć ogar team i samemu ogarniać. Expią tam nawet 90lvle, bo lepszego miejsca chyba nie ma. Kraina jest otwarta 1-2godziny dziennie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mi zawsze odpisujesz XD .

wielki plus kolerzanko  :cmok:

 

gram magiem mam sp2 +3 i ogarniam to dawaj na pw o 22 napisz bo musze isc teraz pogram i potworze te cella thx za pomysl  . famke mi zalatwisz ale to jeszce z 2 dni zanim wbije 55 :DDDDDDDd

dobra dzieki juz mozecie to zamknoc bo wien jak zarobic hajsik ;pppdpd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdałeś na sp1? To właśnie odpycha ludzi od gry :D Ja też przestałam grać przez jakiś czas, ale później uparcie próbowałam i w końcu za chyba 5razem miałam swoje pierwsze sp na avalonie :D Teraz mam już 83lvl, ale nie gram.

 

Co do pomocy to bardzo chętnie pomogłabym Ci w trakcie gry, ale to niemożliwe z paru powodów min. na tą misję nie można wchodzić w grupie. No a przecież na konto Ci nie wlazę. :D

Mogę jednak udzielić pare rad jak najlepiej się przygotować :)

1. Skombinuj sobie jakieś dobre poty najlepiej "Olbrzymi eliksir odnowy x50" pare mniejszych, żeby nie marnować, jakieś tam potki na wzmocnienie, hp itd. Ale przede wszystkim kurczaki! :D zawsze kupowałam z 5 staków i nachalnie je jadłam(to pomaga, bo sporo hp na tym lvl dają i są tanie ^^)

2. Najważniejsze- ogarnij na youtube jak jakiś ziomek to robi i przerysuj sobie drogę jaką trzeba podążać, żeby ominąć pułapki.

3. Weź ze sobą Toma i jakąś owieczkę, czy innego peta, którego masz. Przyda on się w pokojach z dźwigniami. Wbijasz, przełączasz na pety, zbierasz moby na nie i spokojnie bez przeszkód aktywujesz dźwignię.

4. Oszczędzaj swoje najlepsze skille. Słabe potworki zabijaj szybko, a poty i najlepsze skille zostawiaj na bossy i tych trudniejszych przeciwników.

5. Staraj się wszystko robić zaplanowanie i pilnuj swojego hp jak i swoich towarzyszy (najbardziej Toma), bo naprawdę bez nich pokój z dźwignią zajmuje zbyt wiele cennego w misji czasu.

To chyba tyle, sama nie wiem. A! Możesz jeszcze szybko przed wejściem do cp poprosić wk, holly, reda i inne sp o buffy. Będziesz silniejszy przez te ok 5min.

Dobra to w takim razie powodzenia wszystkim, którzy zechcą zrobić pierwsze sp i wielkie powodzenia Tobie. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności