Jump to content

Nabór na opiekuna

-_-
 Share

Recommended Posts

• Root

Imię:  
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  
Staż na serwerze:  
Znajomośc amx (1-10):  
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Zaufanie wobec graczy (1-10):  
Czy miałeś w innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  
Dlaczego akurat Ty:  

Przypominam, 3 posady na sieci max, 1 osoba na serwer. Będę patrzył głównie na godziny, ile czasu osoba gra, od kiedy i czy gra nieprzerwanie oraz czy jest adminem. Osoby z mniej niż 40 postami nie mają prawa pisać podania.

• Like 2

Imię:  Kuba
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  od 5h do 10h
Staż na serwerze:  100h gry
Znajomośc amx (1-10):  8
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  8
Zaufanie wobec graczy (1-10):  7/8 (zalezy u kogo)
Czy miałeś w innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  nie miałem, ale tylko pomagałem na cs-warowni (serw od roku nieczynny)
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  obecnie żadne
Dlaczego akurat Ty: mogę spróbować, ewentualnie jeżeli nie to moge pomagać komuś kto też nie będzie w 100% idealny

Edited by Sanctus~

Imię:  Jakub
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  2-3 h
Staż na serwerze:  od września 2014
Znajomośc amx (1-10):  10
Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]):  5 (mnie uczył i chce dalej uczyć Soot) 
Zaufanie wobec graczy (1-10):  9 
Czy miałeś w innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  nie, nie miałem
Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd):  pomagam w ogarnięciu serwa, 
Dlaczego akurat Ty:  Jestem Adminem na tym serwie i znam stałych graczy jak i adminów. Dość długo czasami potrafię siedzieć na serwerze oraz mam bardzo dobry kontakt z graczami czy adminami. Soot, będąc opiekunem uczył mnie co i jak robić jako opiekun lecz no nie zdążył do końca mnie nauczyć. Dodawanie vipa, czy adma, map i rs potrafie zrobić. Lubie tutaj grać i mimo, że czasami jest ciężko z czasem to i tak się wyrabiam, żeby zagrać ipogadać z graczami. Mam wiele pomysłów jak można ulepszyć serwa i chciałbym je wcielić w życie serwera. Nie było też na mnie ani jednej skargi. Mój stary nick na serwie to kubaaa a nowy i obecny to Sheriff [CSC]. 

Edited by kubaaa
  • Like 15

Imię: Dawid

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-3h, na steam i gg jestem po 10h dziennie więc będę odpowiadał na innych pytania :P

Staż na serwerze: Jakoś przed czerwcem 2014 zacząłem grać na tym serwie :P, więc już trochę godzinek mam nabitych:D

Znajomośc amx (1-10): 9

Znajomość FTP(wgrywanie map , pluginów [1-10]): 7( dostałem lekcję od Siwego, teraz wiem co i jak:p )

Zaufanie wobec graczy (1-10): 10, gdy tylko wejdę na serwer widzę teksty ,,Siema Bezi " itp:P

Czy miałeś w innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie miałem.

Jakie są twoje szczególne wyróżnienia w sieci(wygrane, pomoc itd): Posiadam Ubteam oraz admina na ts3, aktywność też mam dobrą i pomagam w różnych działach.

Dlaczego akurat Ty: Byłem na serwerze bf2 adminem przez dobre 7 miesięcy, poznałem bardzo dobrze grającą społeczność na tym serwerze. Zrezygnowałem z admina, ponieważ nie chciałem blokować slota z małą aktywnością, uciekłem na Cs Go lecz po długich namowach stałych graczy postanowiłem napisać to podanie na opiekuna. Mam bardzo dobry kontakt z wszystkimi na serwie, z administracją też mam dobry :P . Postanowiłem powrócić na serwer i go uratować, ponieważ to jeszcze nie jest koniec mojej przygody z BF2.

Edited by BezImiennyy
  • Like 14

• Root

Zrobimy tak, podzielimy was na dwie części zadań, bo oboje umiecie coś innego, więc jako jedna osoba może i byście się nadawali, ale osobno żaden z was nie ogarnia na tyle by opiekować się tym serwerem.

Przyjmę was dwóch i podzielę na was obowiązki, tak by każdy robił to co potrafi.

• Like 2

• -_- unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines