Skocz do zawartości

Siwy :))) heheszki


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: FakelGodzina, data zdarzenia: Dzisiaj, nie dawno ;dNick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Siwy i DanielOpis sytuacji: Przerobił zdjęcie blancika z danielem ( kto powinien miec ma te zdjęcie ) i je rozpowszechnia.Dziś mnie zaczął wyzywac aż mi się smutno zrobiło xDŚwiadkowie/dowody: Świadków co do ich zachowania jest dużo. Kto będzie miał coś do dodania to doda.

 

 

 

 

Administrator jest zobowiązany do wypełniania swoich obowiązków na serwerze i musi być na bieżąco z zasadami panującymi na serwerze.

Administrator musi znać regulamin i go przestrzegać. Powinien świecić przykładem, być osobą kulturalną, pomocną, opanowaną, zrównoważoną, obiektywną w podejmowanych działaniach.

 

 

Edytowane przez -_-
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ts ale tyczy się to siwego. Ma admina na 4fun tak? Tak. Napisałem mu na u@ że chyba jakieś święto że wszedł na serwer bo widziałem go pierwszy raz od powstania serwera (czyli jakiś tydzień), po czym on zaczął się coś tam do mnie pluć jaki tam jestem. Zemścił jak 10 latek w każdym zdaniu jakie do mnie pisał.  Cytuję "Lepiej ze mną nie mieć kosy" Groźba? Nie ładnie. Z resztą udowodniliście z danielkiem swój poziom przerabiając zdj i rozsyłając je po ts. Śmieszne? Może dla was. Bo najłatwiej jest obgadywać innych za plecami. 

Akcja z dzisiaj:

55305777950312436181.png

śmieszny to jesteś ty i twoje zachowanie typowego gimbusa. 

 

No ciekawe. Napisałem tylko że to święto że jestes na serwie. Poza tym wiem że obgadałeś mnie u Hazego żebym wywalił mnie z admina. I prawie ci się udało. Gdy dowiedziałem się całej prawdy Haze wycofał się ze wszystkiego, przeprosił i admina oddał. 

Edytowane przez вℓαи¢ιк
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ts ale tyczy się to siwego. Ma admina na 4fun tak? Tak. Napisałem mu na u@ że chyba jakieś święto że wszedł na serwer bo widziałem go pierwszy raz od powstania serwera (czyli jakiś tydzień), po czym on zaczął się coś tam do mnie pluć jaki tam jestem. Zemścił jak 10 latek w każdym zdaniu jakie do mnie pisał.  Cytuję "Lepiej ze mną nie mieć kosy" Groźba? Nie ładnie. Z resztą udowodniliście z danielkiem swój poziom przerabiając zdj i rozsyłając je po ts. Śmieszne? Może dla was. Bo najłatwiej jest obgadywać innych za plecami. 

Akcja z dzisiaj:

55305777950312436181.png

śmieszny to jesteś ty i twoje zachowanie typowego gimbusa. 

No to zapraszam na skarge :) Jednak ty też na serwie nie byłeś miły dla mnie, kozaczku. 

 

 

@ a do góry, co ja mam dodać. Tak było i nie zaprzeczam.

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem co odwalałeś Siwy i to ty kozaczysz oraz myślisz, że wszystko ci wolno.

Walisz spiny do Blancika z byle powodu i go obrażasz.

Te zdj to przesada jakim prawem je przerobiliście.Widziałem i gorszej dziecinady nie widziałem. Poziom przedszkola.

Ogarnij sie dzieciaku. Nie jesteś jakimś panem i władcą 

 

 

@Edit

Dobrze shadow że wspomniałeś o randze.

Siwy nie raz wstawiał mi karne "rude rangi" na ts. Nie mam ss na potwierdzenia, ale prosiłem tego dnia shanell by mi ją usunęła.

Edytowane przez Jaskier
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. całą sytuację potwierdzam i chciałbym dodać, że Siwy ostro przesadza swoim zachowaniem na ts3.

 

- Nie potrafi udzielić jasnej odpowiedzi na proste pytania

- Nie zna regulaminu ts3, tzn:

Przy pierwszym Karaoke pod koniec postanowiłem wyjść i wspomniałem, że kto jest zainteresowany może wejść do mnie na kanał. Siwy wtedy bez znajomości regulaminu, gdyż takiego punktu w ogóle nie było postanowił mnie ostrzec i zagrozić mi, że otrzymam karną rangę.

- Często bezpodstawnie wyzywa graczy "dla żartu"

 

Nie uważam by było to stosowne zachowanie administratora ts'a należącego do csc

 

Sytuacja ze zdjęciem ukazała jak niski poziom reprezentuje Siwy. Nie mam zamiaru tego dalej komentować, bo po prostu brakuje mi słów.

 

 

@Down

 

Regulamin kanału był? Zapytałem się Ciebie jasno, proszę o punkt z regulaminu, który złamałem. Ty powiedziałeś że go nie ma i dopiero później, po całej sytuacji i po karaoke zmodyfikowałeś opis.

 

2/ Do tego się nie przyznajesz za tym posiadasz własną wersję czy tylko zaprzeczasz?

 

@Daniel:

 

 

Co ma moderator forum do ts?

Po co mam pisać kolejną skargę na Siwego, skoro mam coś do powiedzenia?

Może nie zauważyłeś, ale byłem również na tym kanale i wiem co mi Fakel przekazał.

 

Administrator ts był przy tym? Wiedział? Dlaczego nie zareagował tylko się (przypuszczam) śmiał?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkiego mogę się przyznać prócz do 

- Nie zna regulaminu ts3, tzn:

Przy pierwszym Karaoke pod koniec postanowiłem wyjść i wspomniałem, że kto jest zainteresowany może wejść do mnie na kanał. Siwy wtedy bez znajomości regulaminu, gdyż takiego punktu w ogóle nie było postanowił mnie ostrzec i zagrozić mi, że otrzymam karną rangę.

 

1. Regulamin kanału był. 

- Często bezpodstawnie wyzywa graczy "dla żartu"

 

Kiedy ja kogokolwiek wyzywałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ma racje, przecież on nikogo nie wyzywał dla żartu :O, racja trochę przesadził ale po co robić taką spinę od razu. Chwilę temu byłem świadkiem jak Fakel oraz Shadow prowokowali Siwego, więc wy też zaczynacie już syf robić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ma racje, przecież on nikogo nie wyzywał dla żartu :O, racja trochę przesadził ale po co robić taką spinę od razu. Chwilę temu byłem świadkiem jak Fakel oraz Shadow prowokowali Siwego, więc wy też zaczynacie już syf robić.

Kolego, to nie była prowokacja. Zadałem mu normalne pytanie, a z nim jest że tak powiem kontakt ograniczony, gdyż uważam go za uzależnionego od gier. Pytałem go o regulamin ( jest to kanał pytanie do admina ) więc zapytałem siwego o coś, a on nie odpowiadał. Nie znasz sytuacji i nie byłeś przy tym kiedy to się stało więc nie wypowiadaj się, My nikogo nie prowokowaliśmy, było to w końcu pytanie do admina.

 

 

 

//Down

 

Zadałem Ci zwykłe pytanie nie troll, nie do pogrążenia Ciebie, zwykłe pytanie dotyczące TS3, jeśli to jest prowokacja to ja jestem magikiem.

 

 

 

CO DO RANG KARNYCH MOŻNA WSZYSTKO ZOBACZYC W PANELU

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no ja słyszałem coś innego, i to była prowokacja dlatego siedziałem cicho żeby się nie pogrążyć jeszcze. Chyba że ty , wy (fakel, shadow) uznajecie to za zwykłą rozmowę z adminem. Słowo 2 adminów TS3 przeciw 2 użytkownikom TS3, dla mnie to prowokowanie kłótni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokowanie kłótni? Przyznałeś się do rozsyłania zdjęcia, do akcji z adminem. Jak dla mnie już za to powinieneś wylecieć z admina. Pytasz kogo wyzywałeś. Jaskier twierdzi że jego wyzywałeś niby w żartach.

 

Ryj to możesz mieć ty. Każdy normalny człowiek ma twarz. Ale skąd o tym możesz wiedzieć....

Nie raz słyszałem akcje jak siedzisz na ts i wpada twoja mama i ochrzania cię żebyś wziął się za lekcje itp. 

I teraz twierdzisz że mam na cb kose? Człowieku sam zacząłeś.... Gdyby nie sprawa ze zdj która tyczy się do mnie to miałbym cię centralnie w 4 literach. 

Edytowane przez вℓαи¢ιк
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończycie mówić że kogoś wyzywałem? 

Od kogo wyzywałem, dowody prosze .. co ja mówiłem , bo jakoś ja sobie nie przypominam żebym kogokolwiek wyzywał, albo żebym coś cokolwiek mówił wyzywającego (shanell) . 

Blancik, tak.. ale akurat rozsyłać nie rozsyłałem. Sprawa z twoim ryjem wyjaśniona także nie spamuj tutaj , teraz sprawa ts'owa a nie że masz na mnie kose to zamieniasz się wszechwiedzącego i wiesz co się dzieje/działo na TS3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj świętego bo nie raz miałem karne rangi i grupy dodane przez ciebie. I tak jak mówiłem prosiłem shanell o zdjęcie, a raz sam mi po dłuższej chwili zdjełeś. Jesteś uzależnionym od gier gówniarzem który myśli że wszystko mu wolno. Może trochę pokory i pochamowania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co się z tą siecią wyprawia. Wszyscy się pozmieniali w wielkich "prawilniaków".

 

Siwy weź się trochę ogarnij, bo dobrze wiem jak się na TS zachowujesz. Takimi akcjami zniżasz się do poziomu plebsu. Do ciebie jako Ciebie nic nie mam, ale czasem mógłbyś się w język ugryźć.

 

Niestety takie zachowanie jest powszechne. Wczoraj jak siedziałem to większość po sobie cisnęła. Nie mówię, że święty jestem, ale trzeba wiedzieć kiedy zastopować lub po prostu zacząć ignorować.

 

@Siwy mówisz nie wyzywasz:

 

 

Blancik, tak.. ale akurat rozsyłać nie rozsyłałem. Sprawa z twoim ryjem wyjaśniona także nie spamuj tutaj 

To po co to?

 

@Daniel ja mogę być świadkiem co do niewiedzy Siwego. Nie chodzi o jego "udupienie", ale powinien ponieść konsekwencje.

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga i mnie się tyczy więc i ja się powinienem wypowiedzieć.

Po pierwsze nie wiem dlaczego wszyscy macie taką spinę do Siwego.

Po co się Shadow wypowiadasz skoro nic w niej nie masz do powiedzenia, nic na ten temat co Fakel poruszył nie wiesz?

Jak już chcesz kogoś tak bardzo udupić to pisz kolejną a nie tu się wpierdzielasz. Razem robicie z igły widły. 

"Często bezpodstawnie wyzywa graczy "dla żartu", "Nie potrafi udzielić jasnej odpowiedzi na proste pytania". Podaj mi bestronnego świadka, który przy tym był.

Fakel Twoje pisanie, że ktoś jest uzależniony jest po prostu żenujące. Co Ciebie obchodzi życie prywatne innych?

Siwy tego nie zrobił przecież. Ja to zrobiłem. Nie rozumiem po co Siwego w to mieszać.

Powodem jest zdjęcie które JA przerobiłem. Gdybym tego nie zrobił nie byłoby całej tej sytuacji.

Nie będę się tłumaczył dlaczego bo i tak większość z Was i tak weźmie to za kłamstwo.

Druga sprawa. To, że dziś prowokowaliście Siwego (Bezimienny świadkiem) na kanale (Shadow i Fakel).

Uważacie, że takie zachowanie jest godne moderatorów? Taki dajecie przykład? Używanie takich jak:

"Siwy zjadłeś obiad to dostałeś słuchawki" itp. uważacie za godne naśladowania? 

Ja mam tyle do powiedzenia. Jestem w pełni odpowiedzialny za to co zrobiłem.

Jeszcze raz: to nie Siwy jest winien tylko JA. Tyle mam do powiedzenia.

I na koniec chciałbym przeprosić za to co zrobiłem.

Edytowane przez -_-
To już temat na osobną skargę. Z tego co wiem, to sam siwy do tego dążył, więc nie widzę by gdzieś go to ruszało.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<22:28:07> Kanał "Admin TeamSpeak Siwy" został usunięty przez "-_-"

<22:28:10> "Siwy" został usunięty z grupy serwera "Admin TS3" przez "-_-".

 

Sprawa załatwiona, tylko ciekawi mnie kogo ja wyzywam na TS3

tutaj to magik nie jest wyzywanie, ryj .. obrazisz sie za to że powiem na ciebie ryj, do ciebie jak bym powiedział to by było chamsko z mojej strony ale nie wyzywam nikogo, chyba że ja nie pamiętam. Proszę o dowody bo nie chce żebyście mnie oczerniali że wyzywam jak tego nie robie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skarga słuszna, admin zabrany. Była już akcja z kickowaniem, więc admin został zabrany.

 

Co do sprawy ze zdjęciem, jeżeli usłyszę, że zostało jeszcze raz gdzieś udostępnione lub ktoś stworzył jakąś dziwną historie z tym zdjęciem, zostaną nałożone na te osobę 3 warny, tak jak było to w przypadku już udostępniania zdjęć innej osoby z sieci. Tworzenie takich "prac" nie jest łamanie tylko naszego regulamin, blancik może pójść z tym na policję, a wtedy wątpie by któreś z was dalej się z tego śmiało, wszyscy znamy internetowych "kozaków", którzy przy takich akcjach miękną i zamieniają się w potulne owieczki.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna. Posty tworzące z tego tematu kłótnie, zostały ukryte.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności