Skocz do zawartości

Skarga [Bezimienny]


PaplaK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: PaplaK
2.Nick admina/gracza który zawinił: Bezimienny
3.Admin/Gracz : gracz
4.Data i godzina: 18.01.2015 - 18:59:06
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie
6.Opis sytuacji:  Jestem ofiara ciągłego banowania, na początku banował mnie Medyk 3 razy i 3 razy sie pomylil ale on jest nadal pewny swego zdania, że mam wh czy tam inne czity. Zaczyna mnie to denerwować bo na tym serwerze dostałem już 5 bana jesli dobrze licze, mam dosyc ciaglego wstawiania ss'ów bo to jest meczace, teraz pisze skarge na Bezimiennego iż admin powinien wiedziec o tym ze gracz byl juz banowy ale ten sie oczyscil wstawiajac ss'y i jest czysty, a nie... 2. Wydaje mi sie ze podpuscil go Medyk iz on byl na serwerze i to on go namowil zeby zrobil mi ss'y. Poza tym nie zna mnie i nie wie jak gram, a odrazu banuje.. popatrzyl 5 minutek i ban .

 

 

 

@ Skiperek, ty juz swoje zrobiles dales mi 3 razy bana i 3 razy sie pomyliles, dazysz do czegos czego wgl nie ma :) napisalem "Wydaje mi sie" czyli podejrzewam a nie oskarżam :)

Edytowane przez PaplaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zacznę, że nikogo nie podpuszczałem. H@ może to sprawdzić d-_-b Po drugie admin następny nie musi wiedzieć, że ktoś miał ssy robione. Widzi, że ktoś dziwnie gra to daje mu ssy, aby sprawdzić. A takie oskarżenia, że ja kogoś podpuściłem bez powodów to możesz sobie pisać :) Bo bardzo łatwo można sprawdzić czy ja go podpuściłem :) 

@Kubaaa. Powiedz temu kolesiowi,że nikogo nie namawiałem do niczego . Bo mnie on już z tym podpuszczeniem mnie wkurzył ...

@Paplak No jak jeździsz dziwnie po modelach to co się dziwisz. Tak samo moje ostatnie demko z asasulta. Dwie sytuacje, aby spokojnie dać Ci bana za wh. Ciekawe wyczekiwanie na gracza drugie. Albo dd2 . Gala koleś chciał wyjść z gali nawet się nie wychylił, a Ty zdążyłeś strzelić tak jak byś wiedział, że wyjdzie, a jednak nie wyszedł ..

@Smoku. Chyba dobrze, że admini dają tyle ss'ów bo w końcu chcą, aby nikt nie siedział na servie z odpalonym cheatem co ? :D Więc i tak dla mnie bezsensowna skarga jest ;)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, skoro miał robione ss pare razy to mi by już to dalo do myślenia i jakby nie wiedział to bym pisał do reszty adminów jakby byli na serwie, zapytałbym się na u@ co jest grane albo cos, Ja zawsze pisze na u@ czy ktoś ma wh czy aim, czy cos innego a potem banuje. BezIor nie powinien mu dawać tak z mostu bana, mógł sprawdzić w amx i pewnie widział, ile razy pisał o ub bo w końcu ub team jest. No i po raz kolejny dostał gracz ub. Dzisiaj bardzo długo z nim grałem i nie miałem na niego ani jednej skargi. BezIor poznaj graczy a potem banuj :)

 

@ medyk:  wcześnie nie namawiałeś a teraz mnie nie było na serwie to nie wiem i napisał " Wydaje mi sie ze", także on przypuszcza

@@ BezIor: ale kurde od czego jest amx, czy ub, każdy tam ma wgląd, żeby popatrzeć na ss i kto dawał ub 

@@@ BezIor: ale kurde jak CI gracz pisze o podejrzeniu czita, to najpierw powinno się sprawdzić czy nie ma ab bo ile jest takich przypadków to chyba nie musze mówić 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdy wszedłem na serwer dostałem zgłoszenie na u@, że masz wh. Przyglądałem się przez 3 rundy i jedna akcja wydawała się spalona, więc dałem ci ss'y. Nie wiedziałem, że miałeś robione wcześniej, dostałeś ub więc nie wiem po co te zamieszanie robisz. Medyk mnie do niczego nie namawiał, dostałem zgłoszenie, więc jako admin obserwowałem cię, wszystko masz w logach, że dostałem zgłoszenie a Medyk niczym nie zawinił. Każdy admin ma prawo robić ss'y podejrzanemu, więc nie wiem po co ta skarga.


@ Smoku, takich sytuacji jest dużo, ale zdaża się też za x razem uchwycić bota. Jeden koleś też gracz bf2 zawsze wstawiał ss'y a tu nagle ban i nie wstawił ich, ponieważ ,,nie miał" ss'y zostały wykonane. Został również poproszony o demko lecz nie zostało dostarczone, więc coś miał ;]

@Smoku, ja wiem o kogo chodzi bo nie raz z nim grałem mix'y itp :D

@Kubaaa, ja amxbans używam do danej mi funkcji, w bansie sprawdzam graczy ale czy ktoś ma AB, nie sprawdzam czy ktoś dostał ss'y itp.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje zdarzają się wielorazowo np admini naszego serwera uparli się na mojego kolegę, zdarzył do nas wrócić odrazu wyleciał z ssami mowa o stooki sound.. Przed resetem potrafił dostać ssy 3 razy jednego dnia.. Zawsze czysty...

 

 

@ BezImienny  Wiesz ja mówię akurat o graczu który ma konkretny staż w grze bo będzie 8 lat już więc raczej wiesz w czity się nie bawi bo za dużo by stracił, ile można..

Edytowane przez Smoku13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby cos ale dlugo gram juz na tym serwie wiec moje akcje juz nikogo nie dziwia, ale akurat rozumiem tutaj paplaka za ktorego moge reczyc ze nie ma zadnych wspomagaczy. Sluchawki wplywaja na taka gre, ze po dlugim stazu gry w cs ogarnia sie tak dobrze ze niektorym sie wydaje ze ta osoba jest odpalona. Nie wspominajac o tym ze ma steam, wiec jest to mnien podejrzane niz gdyby to bylo na ns. Sam tak mialem jak pierwszy raz wbijalem na ten serwer to gralem 5min. i dostalem ssy bodajze od Wozika. Pozniej sie to juz nie zdarzalo, wiec admini sie do mnie przekonali tak samo musis poczekac paplak na to samo, poniewaz admini nowych graczy ze skillem traktuja dosc surowo. Chcialem tez usprawiedliwic paplaka bo ile razy moze byc upominany skoro zawsze wyszlo na jego ze jest czysty. Ja np. wczoraj karalem stookiego sounda, riasa gremorego ten pierwszy nawet twierdzil ze jestem odpalony. Sam sie czasem dziwie swojej grze :D Po prostu wielu graczy widzac gracza lepszego od siebie uznaje go za czitera. Po prostu nauczcie sie przegrywac i przyznajcie ze jest ktos lepszy od was. To tyle ode mnie. Pozdrawiam K0wAl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel394, umiesz czytać ze zrozumieniem? Już na wstępie napisałem, że kolesia widziałem może raz na serwie oraz, że nie sprawdzałem go w bansie, ponieważ nie musiałem sprawdzać. Po prostu wydawał się podejrzany, to dałem mu ss'y wstawił i koniec tematu. A wy dalej swoje... admin nie musi sprawdzać historii gracza w bansie czy dostał kiedyś ss'y, może jedynie czy nie ma AB. I takie pytanie mam jeszcze, czy Wy sądzicie, że jak ktoś ma steam to jest czysty na 100% ? Na steam jest wiele botów, więc nie ma różnicy czy to steam czy też non steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość za nim dacie ss`y to sprawdźcie amxbans. Jeśli ktoś miał 5 razy robione ss`y, to jaki jest sens dawać 6 ? Macie podejrzenia, a ss`y nie skutkują - rozpiszcie demko.

Kiedyś za takie bezmyślne dawanie ss`ów straciłem admina...

 

@edit steam tu nikogo z niczego nie usprawiedliwia, skończcie się już nim zasłaniać

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitol to Ty straciłem admina, a nie my. I Admin ma prawo robić ssy jak ktoś podejrzanie gra. To tak trudno zrozumieć ? Mu dałem 3 razy ssy z czego rozpisałem dwa demka. Jak byście obejrzeli te dwa demka to byście zrozumieli dlaczego tak się niego uczepilem. A bezimienny dopiero wszedł i po prostu dal mu ssy bo dziwnie grał. I koniec tematu. Pewnie. Będziemy sprawdzać każdego gracza czy przypadkiem nie miał robiony ssow. No pomyślcie co piszecie. W tak razie mamy siedziex przez cały swój czas wolny na spekcie i sprawdzać graczy czy mieli robione . W takim razie kiedy mamy grać? Albo sprawdzić tego co chcemy zrobic ssy. Co będziemy sprawdzać go? Koleś moze się ogarnąć ze go admin sprawdza i moze szybko zniknąć z servera i juz ssow nie zrobimy. Wiec. Po co ciągnięcie ten temat. Po prostu temat close bo moim zdaniem skarga bezsensowna :)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mnie paplak jest czysty dobrego ma skilla a niektórzy admini banują go chyba za to xD raz widziałem jak dostawał bana za cheaty których nie ma . Admin ma prawo robić ssy ale powinien wiedzieć kto miał już robione i ile razy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga na admina za zrobienie ss-ów ? Nie przesadzacie? Admin ma prawo zrobić ss-y podejrzanemu graczowi nawet jak ma kilkumiesięczny staż na serwerze i każdy go zna. Gracz, który dostał już np. te 5razy ss-y może stwierdzić, że już nie dostanie bana i się odpalić i co wtedy nie robić mu ss-ów? Głupota i tyle. A to, że masz steama to znaczy, że nie jesteś odpalony to śmieszne ;o. Skarga bezsensowna admin wypełniał swój obowiązek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=125881

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=133355

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=130834

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=130472

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=128006

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=126185

 

6(5) banów z podejrzeniem o wh, w tym 1 od beziego, 2 od medyka (+demka do sprawy), reszta po leito, i stanley. A skarga wyłącznie na beziego? 

Dobrego gracza przeważnie zawsze admin uznaje za cheata, także czy masz 6 banów czy 30 za screeny to nie znaczy że jesteś w zupełności czysty, przykładem jest kolega zduniu, którego ja po ponad pół roku gry udupiłem, który jechał na wh, tak więc jeżeli admin banuje cię powodem 'wallhack' co chwile, jest winien. Wstaw screeny co jest męczące rozumiem cię, bo znam wiele takich osób która liczba banów jest nawet ponad 100, o zwykłe screeny. 

Jak uważasz że bezi bądź inny admin BF2 jest winien, to znajdź jakiś błąd w wykonywaniu pracy admina, może (nieumiejętność rozpoznawania czitów) i przedstaw porządny dowód.

Także tutaj wina nie leży po stronie beziego

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

[..] "TAK CZY TAK" admin nie ma prawa ciągle rozdawać ss'ow, był jakiś czas temu temat, w którym pisałem o tym. Skoro ss'y nic nie wykazują, to zamiast je robić, nagraj demko i tyle, a nie że gościu 50000 razy wstawia te "same", czyste ss'y, to jest nudne.

Prosze się pilnować i patrzeć komu się daje ss'y, jeżeli uważasz, że gościu jest odpalony, zrób mu demko, admin to nie tylko menu z opcją "ScreenShot" ^^

Tym razem obejdzie się bez ostrzeżenia, ale jeżeli zobaczę, że dalej ktoś rozdaje ss'y na lewo i prawo, to będę po prostu za to karał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności