Skocz do zawartości

DLA ADMINÓW


Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony nowy opiekun serwera Only DD2. Dla tych którzy mnie jeszcze nie znają to nazywam się Tomasz mam 14 lat i gram na tym serwerze pod nickiem snexi. Proszę wszystkich adminów o dodanie mnie na steam w celu szybkiego kontaktu ponieważ jestem praktycznie na nim cały czas. Naxiu wprowadził dzień składki za admina jako 16 dzień każdego miesiąca, ja to chcę zmienić na możliwość zapłaty w ciągu pierwszego tygodnia miesiąca, dopuszczalne spóźnienie 3 dni po terminie. Admini którzy nie mają finansów na zapłatę albo nie mogą niech poprostu napiszą mi na Steam albo PW w celu uregulowania wpłat. Wprowadzam też ocenę aktywności adminów, będzie to działać w ten sposób, 2 najaktywniejszych adminów na miesiąc zostaje zwolnionych ze składki na jeden miesiąc. Gdy byłem jeszcze adminem zauważyłem że nie ma żadnych skarg dlatego wprowadzam tylko 2 ostrzeżenia dla admina. Ostrzeżenie można odpracować poprzez: Duża aktywność na serwerze, wspomaganie serwera w konkursach np: jest konkurs na pulę nagród 10€ i jeżeli admin się dołoży skinem za przykładowo 2-3€ to ostrzeżenie zostaje odpracowane, angażowanie się w życie serwera m.in zapraszanie graczy na serwer, propozycje dotyczące serwera(oczywiście tylko wtedy kiedy jest to propozycja godna rozpatrzenia np: dotycząca jakiegoś plugina to proszę o rozpisanie się na ten temat. To wszystko co miałem do przekazania na dzień dzisiejszy. Życzę miłej gry na serwerze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko dwóch adminów na serwerze ja i magnetar. Moim zdaniem powinna być zrobiona/odświeżona Szybka rekrutacja na Admina ponieważ my we 2 nie jesteśmy zawsze na serwerze, zawsze na początek pierwszej rundy gry kiedy wbije muszę nałożyc 1/3 kick'i (Z powodu AFK) , 1-5 zbanowania (za Nadużywanie Mikrofonu, Trolowanie, Brak Kultury, Kampienie na respie i niewykonywanie celów mapy). Gdy jestem Online na steam ,na komórcę co chwile lecą wiadomości jak te,

AramosBenq potrzebny jestes xd
Aramostrzeba zbanowac typa dominikgola123
Aramosi Rarka

Musi być minimum jeszcze 2 adminów w godzinach naszej nieobecności (magnetara i mnie)

Gdy jest admin na serwerze przeważnie serwer jest Pełny ale gdy nie ma już żadnego admina jest od 14-19 graczy z powodu zakłucania gry na serwerze przez innych graczy.

Druga sprawa jest taka że jeżeli na serwerze strona ct zaczyna raszować zaczynają wychodzić ludzie i jest to bardzo widoczne. Można by wgrać anty rasz do 30 sek po rozpoczęciu rundy. Mam też inne bardzo ważne propozycje ale to już na pw napiszę

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z gimnazjum zaczął grać na serwerze także jeżeli przegra już trochę i go ludzie poznają to rozważe podanie.Szybka rekrutacja jest ON. Krypton jest również adminem.

Aha jescze jedno info na adminów m.in pytajcie się ludzi na serwie którzy już trochę grają czy nie chcą złożyć podania na admina ponieważ są potrzebni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już zaczełem ludzi pytać itd. ale mało jest chętnych ma tylko póki co aramosa

 

 

 

 

Mapy zostaną dodane ?

Edytowane przez Dubstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności