Skocz do zawartości

Galeria - Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadasz numer do tej laski ? :decayed:   :flowers2:

Zdrowie !  :pije:

 

Pewnie, że numer mam... coś ty myślał... Kaczuszki nie pozują bez pewnych fotografów. ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje rysunki zarowni jak i fotografie so swietne ! Co do rysunkow to masz talent ! Zastanawialas sie kiedys nad wykonywaniem rysunkow na zlecienie?

 

Dziękuję, tak rysuję na zlecenie ale niestety dużo kasy za to biorę. Tutaj masz jeden z rysunków na zlecenie. ;) Rysunek jest już stary, a sama jakość zdjęcia jak zwykle powala. :D

 

58902680539597119585.jpg

Edytowane przez Shanell
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piekny rysunek w Twoim wykonaniu ;). W sumie to szkoda ze malo bierzesz bo jak bys cos dla mnie wykonala to duzo bym zaplacil, za talent i czas jaki poswiecilas aby narysowac tak piekny rysunek. Takie pytanko, ile mniej wiecej poswiecasz czasu na zrobienie np takiego rysunku jak ten wyzej? Czy zalezy to poprost od checi i wolnego czasu?

Edytowane przez SlinceShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z csc już dużo osób chciało żebym im coś narysowała. Dalej to już myślę o narysowaniu nagiej kobiety ale nie mam takiej która chciałaby mi zapozowac. Ogólnie przedewszystkim zależy od moich chęci, czas się zawsze znajdzie. Chociaż nie ukrywam że potrzebuję go sporo bo dopiero się uczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z csc już dużo osób chciało żebym im coś narysowała. Dalej to już myślę o narysowaniu nagiej kobiety ale nie mam takiej która chciałaby mi zapozowac. Ogólnie przedewszystkim zależy od moich chęci, czas się zawsze znajdzie. Chociaż nie ukrywam że potrzebuję go sporo bo dopiero się uczę ;)

 

Ucz się, ucz :P. Mi nie chodziło o to że masz coś dla mnie narysować tylko oto że gdybym dał Ci zlecenie to bym bardzo dużo zapłacił :). Może Madzia się zgodzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności