Jump to content

Czas na kolejną marudę ^^


James0v
 Share

Recommended Posts

Więc czas i na kolejną osobę. Wiem, że większość z was tylko czekała aż to zrobię. Oczywiście powody są takie, że udało mi się powrócić do treningów po kontuzji i chcę jak najszybciej osiągać kolejne sukcesy. Poznałem wiele nowych ludzi z którymi spędzam wiele czasu, pisząc wiele mam na myśli czas, który dostaję od życia, czas wolny. Powróciła także legenda MMA na treningi, więc piłkę, MMA i forum będzie ciężko połączyć.
Nie mam tego czasu zbyt wiele, raz w tygodniu pójdę na balet i resztę dni muszę się uczyć i trenować no bo przecież kwit sam nie przyjdzie.
Dla tych, którzy myślą, że odchodzę dlatego, że odebrano mi admina (Paulina :D) - prędzej czy później zostałby mi zabrany, wystarczyło spojrzeć na moje GT, jak wchodziłem w tygodniu to było dobrze, a jeżeli już byłem to tylko na chwilę.
Zezwalam na dalsze kopiowanie pomysłu "Elita Sieci", mam nadzieję, że to kiedyś przerzuci się na konkurs w którym można wygrać nagrody.
Podziwiam ludzi, którzy mają po 20 lat i dalej mają czas, by przesiadywać na forum. Mój czas już się niestety bądź nie wypalił. 
Dzięki za te +/- 2 lata, przez które czasami mnie coś trafiało przez wasze myślenie, albo może to ja jestem inny, ten dziwny?
Nie zdążyłem zza młodu wykazać się kreatywnością, wygasłem już na poprzednich sieciach, przynajmniej ja tak myślę.
Mimo, ze żegnam się  na amen nie będę się rozpisywać, bo w sumie po innych pożegnaniach pomyślałem, że i tak was to w sumie nie interesuje.
Cześć i czołem. Zając James0v ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines