Skocz do zawartości

Podanie - Daniel v2


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Daniel

Wiek: 17

Kontakt: PW, GG (38180780), Steam (http://steamcommunity.com/id/1112116581625132/)

Twój nick na TS3: Daniel

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jest teraz tylko 2 adminów. Myślę, że przyda się dodatkowa osoba do pilnowania. Jest coraz więcej nowych graczy a co za tym idzie trzeba te osoby rejestrować, lub dodawać (usuwać) kanły : )  Siedzę dużo na ts'ie, jestem aktywny i nie mam dodatkowych obowiązków takich jak np. admin serwera.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 10

Ile czasu spędzasz na TS3: 17:00-24:00 

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7-8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem już tu admina i myślę, że nie było problemów poza jednym incydentem w listopadzie :D

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Niestety

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest 2 adminów Bezimienny + Ada, w czym jest dużo roboty bo nie zawsze są. A daniel jest bardzo aktywną osobą na ts'ie, ogarniętą i doświadczoną w obsłudze TS3. Poza tym nie ma żadnych zobowiązań na sieci, i jest dostępny do późnych godzin.

Jestem na tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych poważniejszych funkcji na forum, dlatego myślę że dobrym pomysłem byłoby wybranie Daniela na Admina TS3.

Często na nim bywa, co oczywiście jest na jego plus.

 

Wstępnie jestem na tak, ale mam nadzieję, że sytuacja z podrabianiem zdjęcia i rozsyłaniem go dla zabawy się nie powtórzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz sieciowy Tomasz Niecik będzie w swoim żywiole xD. Jestem jak najbardziej za, bo ten noł lajf siedzi cały czas na TS i mógłby się do czegoś przydać :D. Ogólnie jest w miarę ogarem, niby się zna, więc jestem za :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, słyszałam, że Daniel również brał udział w przerabianiu zdjęcia, więc w pewnym stopniu straciłam do niego zaufanie. Nie chce oceniać go negatywnie pod względem znajomości ts3 oraz kultury i pomocy bo jak był adminem było wszystko dobrze. Ale mam pewne obawy jeśli chodzi o jego podejście do tego wszystkiego co było, dlatego moje zdanie zostawiam już w kwestii administratora, któy zdecyduje czy go przyjąć czy nie. 

 

 

Tak btw, daniel nic do Ciebie nie mam. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznasz Daniel, że sprawa z przerabianiem zdjęcia była żałosna, akurat to rozgrywało się na TS3. Jeśli sytuacja się nie powtórzy jak to shadow napisał to czemu nie? TS3 potrzebuje teraz aktywnych adminów, gdyż się rozwija. Jesteś dostępny do późnych godzin, długo aktywny, ogarnięty, lecz denerwujący co da się przeżyc.

 

Jestem za okresem próbnym, gdyż poza tą idiotyczną sytuacją z blancikiem Daniel nie sprawiał żadnych problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak nie wiem co zaszło między Tobą a Blantem ale wiem, że się przydasz. Wiek, znajomość funkcji @ ts3, jesteś pomocny, jest tylko dwoje @ na tym stanowisku myślę, że nie pogardzą Twoją pomocą. :)

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności