Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]ibrnvski POWRÓT? :)


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam. Dokładnie 6 listopada odszedłem z posady admina na własną prośbę, ze względów zdrowotnych, prywatnych itd. Minęły dwa miesiące, sporo się ogarnęło - na tyle bym mógł znów wrócić na posadę admina - jeśli rzecz jasna jest to możliwe :) Nie będę opisywał tu siebie na nowo, bo dużo osób mnie zna, a moje pierwsze podanie zawsze można podejrzeć tu: http://forum.cs-classic.pl/topic/22520-podanie-ibrnvski/?hl=%2Bpodanie+%2Bibrnvski Chciałbym wrócić na serwer, bo ostatnio mam więcej czasu na grę. Pisałem przy odchodzeniu dlaczego chcę zrezygnować, teraz myślę, że będzie tylko lepiej i czekam na decyzję :) Dla ścisłości napiszę wzór, żeby nie było ŻE JESTEM JAKIMŚ WYJĄTKIEM I TEGO ROBIĆ NIE MUSZĘ, BO CHCE WRÓCIĆ :)

1. Nick: ibrnvski
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 19 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10 (lekka zmiana przez bycie tu już adminem)
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/ibrnvski/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: (wyżej napisane:))

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:29334623
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: czas gry na serwerze taki sam, jaki był kiedyś, bez zmian
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: to zależy od aktualnych planów ale częściej weekendy choć w dniach roboczych również się pojawiałem jak i będę się pojawiał
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak :-)

Czekam na rozważenie decyzji i pozdrawiam! :)

 

Edytowane przez ibrnvski
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu nic nie napisałeś w jakich godzinach grasz, rano / południe / wieczór / noc. 

Rozpisz ale to już u mnie na PW, Okres próbny bo ja jako admin z DD2 cię nie znałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności