Skocz do zawartości

Która karta lepsza?


Remo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanko do was, która karta graficzna według was jest lepsza i dlaczego? 

 

http://www.zotac.com/pl/products/graphics-cards/geforce-200-series/210/product/210/detail/geforce-210-synergy-edition-1gb.html

 

CZY 

 

http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=98

 

Z góry dziękuje za wasze opinie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu Ci odradzę GeForce 9500 GT na pasywnym chłodzeniu, mój brat ma taką i po pół roku zaczęła świrować, ta karta to jest po prostu niewypał i tyle, mimo iż potrafi obsłużyć nie byle jaką grę to na dłuższą metę jest gówniana.. 

Taka mała rada, jak szukasz karty graficznej to patrz zawszę czy ma aktywne chodzenie (wiatraczki xD) czy pasywne (radiator) to ma duże znaczenie jeśli chodzi o żywotność karty, moja karta graficzna GeForce 5200 (256mb) jest na aktywnym chodzeniu i chodzi już 11 lat bez zarzutów :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ .Supression. Ale ja mam już kilka dobrych lat GeForce 9500 GT i ani razu nie miałem z nią problemów, a mój pc jest wyłączany tylko jak jest przerwa w dostawie prądu. xD

 

Chciałbym usłyszeć też coś o tej drugiej karcie, bo mam możliwość posiadania jej za darmo i chciałem się dopytać co lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Pomoc udzielona.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności